Jump to content
Sign in to follow this  
nrares

Nunta Secolului

Recommended Posts

Faptul ca trebuie sa-i vad pe ei doi la teveu in loc sa vad ceva interesant.

Cine te obliga sa faci altfel ?

Share this post


Link to post

Am mai explicat ca nu prea am ce sa vad la teveu pentru ca, pe toate canalele nu-i nimic de vazut, dar n-are rost sa continui.

Share this post


Link to post

Faptul n-ar avea cum, dar mediatizarea e ceva nou in Romania. ;)

Las sa curga! Eu as propune sa dea si peste 5 ani, sa vedem cum curge .. dragostea si fericirea :D

E o expresie a libertatii, faptul ca se poate da asa ceva. Ca as vrea sa vad si ceva dosare.. e altceva :( Dar nici la americani nu e totul pe fata.

Cu cat cenzura e mai putina, cu atat mergem inainte.

Probabil ca o a doua serie, sau un alt caz, va avea mai putina audienta, si-atunci media va cauta ceva nou :P Ce ar putea fi? Eh, viata bate rau imaginatia.

Una peste alta e un bun caz de studiu. Mai bine vedem in cazurile ce nu ne convin, decat in cele care ne fac placere. Cele easy... doar ne bine dispun.

CNA-ul, ar trebui sa isi focalizeze actiunile spre hotii, reclama mascata, campanie electorala ascunsa.. si mai putin pe faptul ca doi şi-o sau nu şi-o, o seduce sau il seduce, etc.

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Super piesa, pacat ca e asa decenta. Sunt curios daca o sa mai scoata cineva vre-o alta varianta ... poate o manea sau ... cu toate ca e suficient la cata atentie li s-a dat acestor oameni avizi de publicitate

 

E foarte interesant cum din modul in care incearca sa impresioneze mereu prin modestia lor si naturaletea veridica romanului din popor, au ajuns sa faca un targhet consacrat acest eschibitionism ajuns deja brand...

 

Pacat, ca Dumnezeu a lasat FOAMEA sa ne influenteze si creierul. Disperarea de care dau dovada unii dintre noi, sa se imbogateasca este mai mult decat fascinanta... cel putin pt un psiholog (sarac si fara sanse de imbogatire rapida, deci modest... )

Edited by Assus

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...