Jump to content
Sign in to follow this  
FLEX

Magazine piese Daewoo

Recommended Posts

Magazinul de pe Crizantemelor 1C (zona Margeanului) are aceleasi preturi ca si magazinul de la Apaca, vanzatorul confirmand ca tot cei de la Buzau sunt cei care ii aprovizioneaza.

Pentru cei interesati numerele de telefon ale acestui magazin sunt :

0740.086.381

0747.685.119

 

pe stefan cel mare vizavi de dinamo (mai sus sau mai jos) e o reprezentantza varta ,acolo au, pe stoc chiar ,acumulatori cu ploturrile inverse!,nu garantez ca sunt varta poate alte marci!

 

Incercati magazinul asta:

Adresa:Str. Constantin Brancusi Nr. 23-25(de la potcoava spre minis, pana in curba pe dreapata)

 

Telefon:021-340.24.20

Am gasit aici toate prostioarele posibile: braduti, cleme, pastile ornament parbriz, etc.. Cred ca e putin mai scump ca alte magazine, dar poti verifica ce au si cat au pe sait www.acsa.ro (automobile craiova s.a.). Iar daca nu au, in magazin au cataloagele de piese cu codurile fiecarui surubel si poti verifica pretul si in cat timp iti aduc.

 

:spumelagura: ce buzau fratzilor ca astia sunt varza !,si au niste pretzuri de te inebunesc! :wallbanger:

 

pe stefan cel mare vizavi de dinamo (mai sus sau mai jos) e o reprezentantza varta ,acolo au, pe stoc chiar ,acumulatori cu ploturrile inverse!,nu garantez ca sunt varta poate alte marci!

 

 

 

:spumelagura: ce buzau fratzilor ca astia sunt varza !,si au niste pretzuri de te inebunesc! :wallbanger:

 

:grumpy: si nici cine stie ce nu au ca piese

Share this post


Link to post
pe stefan cel mare vizavi de dinamo (mai sus sau mai jos) e o reprezentantza varta ,acolo au, pe stoc chiar ,acumulatori cu ploturrile inverse!,nu garantez ca sunt varta poate alte marci!

 

 

 

:spumelagura: ce buzau fratzilor ca astia sunt varza !,si au niste pretzuri de te inebunesc! :wallbanger:

 

 

 

:grumpy: si nici cine stie ce nu au ca piese

Am inteles ! Dar, totusi ce magazin recomanzi ? Tu de unde ti-ai lua piese ptr. Cielo ?

Mie mi s-a parut ca cei de la Apaca au avut aproape tot ce am avut eu nevoie si la preturi mai mici decat la Radacini Grivita sau la magazinul de la pasaj Muncii.

Eu chiar nu vreau sa laud pe nimeni.

Daca ai gasit un magazin de piese bun si cu preturi mai mici decat celelalte, de ce nu spui unde este si niste nr. de tel.

Share this post


Link to post
Am inteles ! Dar, totusi ce magazin recomanzi ? Tu de unde ti-ai lua piese ptr. Cielo ?

Mie mi s-a parut ca cei de la Apaca au avut aproape tot ce am avut eu nevoie si la preturi mai mici decat la Radacini Grivita sau la magazinul de la pasaj Muncii.

Eu chiar nu vreau sa laud pe nimeni.

Daca ai gasit un magazin de piese bun si cu preturi mai mici decat celelalte, de ce nu spui unde este si niste nr. de tel.

:scarpin: pai eu sunt din buzau ..si ma tot chinui sa aflu de la voi de magazine ,ca fac bucurestiul mai mereu!,azi am mai gasit un magazin in afara buzaului :mrgreen: daca are ceva marfa pe stoc fac o poza si o postaz aici !sa l nimeritzi cand trecetzi spre focsani ,e cu intrarea direct din shoseaua EURO 85! :osanale: da doamne sa fie plin !

Share this post


Link to post
:scarpin: pai eu sunt din buzau ..si ma tot chinui sa aflu de la voi de magazine ,ca fac bucurestiul mai mereu!,azi am mai gasit un magazin in afara buzaului :mrgreen: daca are ceva marfa pe stoc fac o poza si o postaz aici !sa l nimeritzi cand trecetzi spre focsani ,e cu intrarea direct din shoseaua EURO 85! :osanale: da doamne sa fie plin !

Nu , cred ca nu ne-am inteles bine.

Eu spusesem despre cele doua magazine din Bucuresti (cel de vis-a-vis de Apaca si de cel de pe Crizantemelor) ca se aprovizioneaza de la o aceeasi firma importatoare care, am inteles ca, are sediul si depozitul in Buzau si te rugasem sa ne mai spui (daca ai mai descoperit si alte magazine, tot din Bucuresti, unde am putea sa gasim multe piese de Daewoo la preturi bune pentru noi :D )

Un An Nou Fericit Tuturor ! :X

Share this post


Link to post

Am vorbit cu cei de la magazinul de piese de pe Crizantemelor nr. 1 si acorda reducere de 10 % membrilor forumului.

Si fara reducere tot au preturile cele mai mici.Produsele sunt importate din Coreea.

Share this post


Link to post

Pentru cei din Bucuresti, stie cineva un magazin de piese Daewoo care sa fie aproape sau chiar pe Drumul Sabareni (care am inteles ca este prin Giulesti)?

Share this post


Link to post
Pentru cei din Bucuresti, stie cineva un magazin de piese Daewoo care sa fie aproape sau chiar pe Drumul Sabareni (care am inteles ca este prin Giulesti)?

 

Este magazinul Autonet de pe calea giulesti, aproape de drumul sabareni. Stima.

Share this post


Link to post

Salut .Stie cineva in Brasov magazin s-au magazine cu piese auto Daewoo ,dar si cu piese de chevrolet ?.Multumesc.

Share this post


Link to post

Nu stiu adrese de magazine sau magazine pt piese Daewoo cau Chevrolet . Inca nu am nevoie . Dar stie cineva un magazin la care gasesc covorase de Espero ?

Share this post


Link to post
Am vorbit cu cei de la magazinul de piese de pe Crizantemelor nr. 1 si acorda reducere de 10 % membrilor forumului.

Si fara reducere tot au preturile cele mai mici.Produsele sunt importate din Coreea.

 

Am cumparat si eu ieri niste piese de la ei si intr-adevar pentru membrii forumului se acorda reduceri (frumusele).

Preturile sunt la fel ca la mag. APACA.

Share this post


Link to post
Am cumparat si eu ieri niste piese de la ei si intr-adevar pentru membrii forumului se acorda reduceri (frumusele).

Preturile sunt la fel ca la mag. APACA.

Afacere de familie ;) ...

Share this post


Link to post

Va salut! Oameni buni, tot caut un magazin on-line cu piese de calitate pentru matiz. Stiti vreounul? Sau in Craiova. M-ar interesa in primul rand placute de frana Ferodo, ATE, Bosch ca acum am unele SAMKO :o si sunt "varza". Abia le-am pus si vreau sa le schimb. Multumesc

Share this post


Link to post

Astazi am gasit din intimplare un punct de lucru al magazinului de piese Daewoo de pe Str. Crizantemelor. Il puteti gasi cu usurinta la intersectia dintre Str. Abatorului cu Calea Vacaresti. Date de contact :

 

Adam Dragos

0747.685.119

www.piese-daewoo.com

 

Omul mi-a zis ca e dispus sa acorde reduceri de pina la 10% membrilor clubului Daewoo.

 

Am vazut piese GM dar si variante no-name, probabil mai ieftine.

 

Din ce am aflat, fara probleme se furnizeaza piese pentru Cielo, Matiz. Ceva mai greu cu Leganza, Espero, Nubira.

Share this post


Link to post

Confirm toate cele spune de @Salex.

 

Astazi am cumparat cu reducere 10% piese de la magazinul de pe Vacaresti. Patron si vanzator foarte serviabili si seriosi.

Share this post


Link to post
Omul mi-a zis ca e dispus sa acorde reduceri de pina la 10% membrilor clubului Daewoo.

Eu am obtinut chiar si mai mult de 15 % reducere de la el :) .Si are si pre4turi mici in comparatie cu altii.

Share this post


Link to post

Salut,

 

Vreau sa imi schimb bujiile la masina, Kalos 1.4 16V.

Pe site la Elit, bujiile NGK sunt 20RON, in schimb am gasit la www.volksparts.ro, aceleasi bujii la pretul de 15 RON buc.

Am fost aseara, am platit un avans, si mi-au spus sa trec azi dupa ora 11 sa le ridic deoarece nu le aveau pe stoc.

 

Vali

Share this post


Link to post
Eu am obtinut chiar si mai mult de 15 % reducere de la el :) .Si are si pre4turi mici in comparatie cu altii.

 

Daca tu obtii 15% discount de la un magazin de piese auto asta inseamna ca are cel putin 30% adaos care e destul de mare pe criza asta...Si daca, cu tot cu acest minim adaos de 30% spui ca are preturi mai mici decat majoritatea eu sincer m-as indoi de calitatea pieselor.

Ce pot recomanda eu ... un site de comenzi online de anvelope

Share this post


Link to post

Din moment ce are piese originale GM,nu prea ia de ce sa te indoiesti

Si eu am luat de acolo cu 10% reducere

Share this post


Link to post

Si eu am cumparat de la ei... cu reducere.

Share this post


Link to post

Va salut!!! Oameni buni am si eu o intrebare... Stiti daca magazinul de la Apaca a fost afectat de demolarile din zona??

Am inteles ca in zona aia in ultima perioada au avut loc niste demolari de magazine si nu sunt sigur daca acesta a scapat.

Multumesc.

Share this post


Link to post

magazinul de la apaca a scapat demolarilor din zona, iar programul este: 8-13 <-> 16-19 de luni pana vineri

8-13 <-> sambata

Edited by ushu_83

Share this post


Link to post
pt. orasul bacau:

...

 

magazinul de piese noi si sh (dezmembrari masini aduse numai din germania) unde gasesti absolut orice - in cladirea Viessmann langa curtea de apel

 

Numarul de la magazinul acesta, numele firmei?

 

Merci,

Dolfin

Share this post


Link to post

Foarte bine aprovizionat este si magazinul de la Sura Mare

Share this post


Link to post

Un magazin de piese daewoo matiz in braila, cu preturi ceva mai rezonabile si marfa buna ???

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...