Jump to content
Sign in to follow this  
keluboss

ce-ati face daca ati avea banii lui Tiriac

Recommended Posts

Se cere la cum am vazut ca a deviat discutia de pe ion ion

Share this post


Link to post

eu unul cred ca as pleca sa vad tot ce se poate vedea si as fi cel mai tare grataragiu din sud-estu' europei (se-ntelege cu prieteni alaturi, la vila personala de la lac). Plus partyuri girla...

Share this post


Link to post

...cred ca m-ash arunca de la balcon ca Ierbasu'.......... :twisted:

Share this post


Link to post

Cred ca mi-as face o haita de recuperatori ucrainieni si i-as asmuti pe forumistii de la daewoo club 8)

Share this post


Link to post

Eu cred ca i-as mitui pe adminii de pe daewooclub sa ma faca la loc moderator...hihihi :wink:

Share this post


Link to post

:o fftopic: Iuzare, da de ce nu mai eshti moderator? Cumva datorita ocupatziei tale din vezi profilu'? 8) :wink: :lol:

Share this post


Link to post

sniff sniff ... hmmm :eyespin: :heavydrinker: :eyespin:

Share this post


Link to post
:o fftopic:  Iuzare, da de ce nu mai eshti moderator? Cumva datorita ocupatziei tale din vezi profilu'?  8)   :wink:   :lol:

 

acum cine-i circotash, bre?

Share this post


Link to post

Hai ma iuzare nu te supara, ce draq nu stii de gluma. :? Ma distrat de minune ce ai scris tu acolo la ocupatzie. :lol: Imi place la nebunie denumirea aia. Am retinut-o pentru alte ocazii :lol: .

Peace :? ?

P.S: pe la intruniri de ce nu vi?

Share this post


Link to post
P.S: pe la intruniri de ce nu vi?

 

Nu m-am suparat... :lollol: :lol: ...iar la intilniri nu prea reusesc sa vin pt ca in timpul saptaminii, lucrez pina pe la 8-9 seara (si chestia asta o sa dureze pina prin septembrie)...d-aia intrebam eu daca nu ne mai intilnim simbata...asa as reusi si eu sa ajung... :oops:

Share this post


Link to post

Daca as avea banii lui Tiriac sincer sa fiu nu as avea ce face cu ei, pentru ca as avea prea multi si m-am plictisi sa tot fac ceva cu ei.

Share this post


Link to post
Daca as avea banii lui Tiriac sincer sa fiu nu as avea ce face cu ei, pentru ca as avea prea multi si m-am plictisi sa tot fac ceva cu ei.

...sau ti-ai lua doua Tico si ai face liniutze cu ele... :lol:

Share this post


Link to post

io mi-as cumpara o insula,mi-as lua vreo 10-15 sclave,as proclama independentza,m-as incorona imparat si m-as apuca de cuceriri. :D

Share this post


Link to post
io mi-as cumpara o insula,mi-as lua vreo 10-15 sclave,as proclama independentza,m-as incorona imparat si m-as apuca de cuceriri. :D

Cred ca asta este singurul pst cu adevarat deshtept din partea ta...dar totusi nu mai posta doar de dragul de a posta.

Share this post


Link to post

Cred ca asta este singurul pst cu adevarat deshtept din partea ta...dar totusi nu mai posta doar de dragul de a posta.

 

dar cum ar trebui sa postez? de dragul de a ce?

din cate shtiu eu pe un forum fiecare isi spune parerea.ca opiniile unora mai sunt si shterse asta e altceva.

Share this post


Link to post

mdeci, cu tot respectul, tzin sa'tzi atrag atentzia ca eshti pe un forum AUTO..

 

daca vrei sa'tzi exprimi opinia (indiferent ca este despre catzeaua vecinei, papucu' lu' tata, sau modulul lunar american) exista forumuri specializate, ca sa zic asha.. Vezi andreigheorghe.ro..

acolo fiecare se abereaza in voie, iar daca ceilaltzi nu sunt de acord ies numai "flame'uri"

 

cu tot respectul, again, noi ashtia un pic mai vechi pe aici nu vom tolera printre noi generatori de flame'uri care, culmea, nici nu au de'a face cu nimic cu tema acestui forum: mashinile Daewoo..

 

drum bun, cale batuta

Share this post


Link to post

e forum auto daewoo dar e sectiunea cafenea cu discutzii non automobilistice.am si eu mashina si mai am cat de cat idee cu ce se mananca meseria asta.topicurile la care am raspuns nu au fost create de mine.si daca as cere putzin respect nu cred ca as cere prea mult.sau poate...

Share this post


Link to post

Cafeneaua este off auto... omul poate sa propuna ce subiect vrea nu fiti circotasi mai bine :drinkers: SJB, baietii sunt suparati de tonul tau, care e un pic cam aspru, incearca sa te temperezi putin

Share this post


Link to post

L-as desmosteni pe fimiu ca sa nu se mai aplice regula ca o generatie va risipi tot ce au strans "tzspe" inainte. (ca pe fisu' lu Honda care batea covoare prin Tokyo) si a-si continua sa fac bani pt ca munca te tine sanatos. Da' mai rarutz ca-i mai dragutz!!! (cu munca adik)

 

Si vorba lu' Soprano 'Buy land cos' ain't makin' no more!"

Share this post


Link to post

asta s-ar fi aplicat la IOn IOn foarte bine, poate ajungea si el cineva

Share this post


Link to post
L-as desmosteni pe fimiu ca sa nu se mai aplice regula ca o generatie va risipi tot ce au strans "tzspe" inainte. (ca pe fisu' lu Honda care batea covoare prin Tokyo) si a-si continua sa fac bani pt ca munca te tine sanatos. Da' mai rarutz ca-i mai dragutz!!! (cu munca adik)

Si sportul te tine sanatos. Chiar mai sanatos decat munka.

Daca as avea acel gen de banuti as renunta la a mai munci si m-ash apuca sa imi traiesc visele si fanteziile. Munka pentru mine este doar un mijloc nu un scop in sine. In momentul in care as avea posibilitati financiare nu m-ash mai stresa, as fi in primul avion sper nowhere si m-ash plimba prin lume la greu o perioada sa imi satisfac dorinta de calatorie. Apoi mai mult k sigur ca m-ash intoarce pentru o perioada, as sta o vreme prin tara si probabil ca as vizita si pe aici ce e de vizitat (sunt destule). M-as duce in special in locurile gen Vama veche, cu oameni flower power. As citi mult. As face escalada (sau alpinism depinde). Dupa alta perioada probabil ca as reveni in civilizatie, as cumpara o vila cu mult teren intr-un loc relativ exotic si mi-as trage un garaj cu masini exotice. Pe care le-as testa pe o pista personala. Probabil ca m-as plictisi si de asta destul de repede si m-as apuca de scufundari. E unul din visele mele. Niciodata nu am avut timp sau bani sa mi-l realizez.

As luat lectii de zbor. Iarasi unul din visele mele.

Este ingrozitor de greu sa te hotaresti ce sa faci cu genul ala de bani. Cel mai greu este sa te hotaresti sa nu ii mai inmultesti si sa iti urmezi instinctele. ...

Share this post


Link to post

S-a demonstrat ca "lenevia" creierului incetineste ritmul de inmultire a dendritelor. Cum numarul neoronilor scade pe masura ce inaintezi in varsta sporirea numarului de dendrite/neuron e esentiala. Asa ca se aplica principiul "If you don't use it you lose it!" (parca se mai referea la ceva pricipiul asta!!! :mrgreen: )

Share this post


Link to post

"Functia dezvolta organul"....se aplica la toate!!!!!...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...