Jump to content
Sign in to follow this  
cristyyy2003

30l Benzina

Recommended Posts

Salutare!

Caut posesori de Daewoo MATIZ & Chevrolet KALOS HATCHBACK & Daewoo Cielo ( numai persoane cu varsta mai mare de 35 > ) cu varsta curpinsa 25 si > care si-au achizitonat una din masinile de mai sus ( neaparat cumparat de nou ) in perioda 2004 - 2005 si nu au participat in ultimile 6 luni la un studiu de piata, sa imi trimita un PM ca sa ne intalnim pentru completarea unui chestionar si pentru imanarea invitatiei.

Multumesc.

Bafta!

 

P.S. Valabil doar in BUCURESTI!

Edited by cristyyy2003

Share this post


Link to post

M-aş băga eu, dar nu înţeleg nimic din ce scrii tu aici. Fii mai explicit, te rog!

Share this post


Link to post

Este un focus grup despre autoturisme. Un grup de 4-10 persoane, un moderator si se discuta despre masini. Pentru participare, organizatorul ofera un cadou in bonuri valorice pentru carburant: 30l.

SPOR!!!

Share this post


Link to post

Nu mai fii aşa de zgârcit şi scrie şi mai multe detalii, că doar nu ne ferim de nimeni.

 

Păcat că-i valabil doar la Bucureşti; nici nu ştii ce pierzi...

Edited by Florinut

Share this post


Link to post

Subsemnatu' se inscrie...

Daewoo Cielo Euro III+LPG, 17/06/2005

Share this post


Link to post

@cristyyy2003 nasol ca numai din Bucuresti asea poate mai veneau si alti posesori de masinutze :( :D

Share this post


Link to post

Si eu sunt interesatt...Matiz E/Ac...nov 2004,

Edited by exmil

Share this post


Link to post

Pot sa intreb la ce firma de cercetare de piata lucrezi? N-ar trebui sa fie o informatie secreta :)

Share this post


Link to post

@crysti2003.. nu te supara.. dar nu ai gasit pe daciaclub destui oameni?

un grup de 4-10.. nu-i cam mare toleranta... (4 spre 10..)

ceva nu-mi place..

Share this post


Link to post

EDIT: ESTE VALABIL PT. AUTOTURISME achizitionate INTRE APRILIE 2002 - APRILIE 2005.

 

Se fac mai multe intalniri, nu doar una.

Avand in vedere ca frecventez aceste forumuri, poata uneori doar ca sa citesc, acum vroiam sa fac un cadou coforumistilor.

Cu stima,

Cristi

 

Pot sa intreb la ce firma de cercetare de piata lucrezi? N-ar trebui sa fie o informatie secreta :)

Practic nu lucrez.

Suntem in acelasi sediu.

Bafta!

Edited by cristyyy2003

Share this post


Link to post

auzi, da' daca am peste 35 dar nu am luat-o pe Papadia noua, nu vrei sa te intalnesti si cu mine?!..faci si tu o concesie, din moment ce nu esti decat vecin cu firma de cercetare de piata! :dizzy:

Share this post


Link to post

Din pacate nu se pot face astfel de lucruri. Clientul ( care o fi el ) nu doreste decat oamenii care isi cumpara masinile de noi. Probabil ca este un producator auto si nu il intereseaza cum se vand autoturismele lor sh sau ce te-a determinat pe tine sa ii alegi marca, avand in vedere ca este SH.

SPOR!!!

Share this post


Link to post
Practic nu lucrez.

Suntem in acelasi sediu.

Bafta!

 

 

Ok, si care este firma? Repet, asta nu e o informatie confidentiala, in orice scrisoare de invitatie se precizeaza numele (nu neaparat al clientului, dar al companiei care face cercetarea). Se poate spune?

Share this post


Link to post

domnu' director.. trebuie sa vin si cu factura in original?

 

ps: .. pot sa o iau si pe bunica ?

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Si eu sunt interesat si mai si incadrez :D , dar stii cum e romanu' asa mai circumspect. Poate ar fi bine sa dai mai multe detalii pana la intalnirea face to face (eventual pe PM daca altfel nu se poate).

Share this post


Link to post

al naibii ce bine-i e sa primesti ceva moca...

ma frate.. pt o iluzie.. cum poti accepta orice?

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Nu e moca. Astfel de actiuni sunt comandate de firmele mari si inseamna foarte mult pentru ele. 30l sunt o bagatela (desi pe alte forumuri se dau 60l de catre aceiasi persoana).

Share this post


Link to post

ahaaa, restul ii baga pesemne in rezervorul propriu :) )

 

probabil ca aici 'sunt mai prosti'

 

auzi nene .. cadou.. ce baiat bun..

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

buey da' carcotasi sunt romanii astia . . .

Share this post


Link to post
30l sunt o bagatela (desi pe alte forumuri se dau 60l de catre aceiasi persoana).

 

Pentru Logan se dau 60l. Probabil vor sa atraga mai multi posesori de Logan, sau considera ca pentru deplasarea acestuia e nevoie de mai mult combustibil :-? .

Share this post


Link to post

La Reno se dau 30, la Daewoo 30 dar la Dacii se dau 60, deci sa avem pardon. Topicul asta este cam in bataie de joc facut, daca avea cineva vreun interes serios posta toate detaliile si numele celui ce a comandat studiul si toate conditiile de participare.

 

PS: Tu n-ai trebui mutat la Bursa sau la Cafenea?

Share this post


Link to post

daca as spune eu unde trebuie mutat.. i-ar as iesi de carcotas..

Share this post


Link to post
Topicul asta este cam in bataie de joc facut, daca avea cineva vreun interes serios posta toate detaliile si numele celui ce a comandat studiul si toate conditiile de participare.

 

PS: Tu n-ai trebui mutat la Bursa sau la Cafenea?

 

1. Noi ăştia din provincie ne simţim marginalizaţi, ofensaţi şi ca atare, propunem:

2. Mutarea pe un alt forum a topicului de mai sus, concomitent cu:

3. Obligarea celui în cauză să-şi decline identitatea şi locul de muncă.

Edited by Florinut

Share this post


Link to post

1. sunteti carcotasi

2. sunteti romani (in sensul rau al cuvantului)

3. vine omu cu o oferta ca pt 1-2h de STAT de vorba sa va dea 1 milion de lei si voi comentati ca e prea putin, ca de ce, ca cum, ca pe unde...

parca sunteti niste babe la coada care discuta politica...

Nu e nimic de ascuns in toata chestia asta: Daca vrei te duci daca nu vrei nu te duci. Pure & simple! Maaaaama ce va mai dati aiurea peste cap.

Cei care sunteti interesati sa luati benzenul pt un stat de vorba dati-i omului pm si lasati-i p-astia carcotasii...

Edited by alx

Share this post


Link to post

Eu nu sunt cârcotaş. Dar de ce e valabilă oferta numai pt. cei din Bucureşti? Sau sunt excluşi şi cei din Ilfov?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...