Jump to content
Sign in to follow this  
Shenck

Dacia isi muta cuibul

Recommended Posts

Imi pare rau sa aud ca au probleme :(

 

La adresa http://daciaclub.uniques.ro am incropit impreuna cu SOD o replica a forumului

daciaclub.ro.

 

Va rog sa testati acest nou forum pentru ca daca se dovedeste stabil aici se va muta daciaclub.

 

Postati fara grija cat mai multe mesaje pe zi pentru ca la sfarsit stergem tot si copiem baza de date de la daciaclub.ro

Share this post


Link to post

Dar ce s-a intimplat de au sters-o de pe server-ul vechi?... sau e razboi de secesiune intre iuzari?

Share this post


Link to post

...mai nu-i putem ajuta deloc?!....

Share this post


Link to post
....mai nu-i putem ajuta deloc?!....

Nu cred. Daca au nevoie ar tipa!

 

Au suficienti membrii, adminu e un tip ok care isi face cu cinste munca, se descurca ei. Pacat insa ca au probleme.

Share this post


Link to post

pai dk au probleme insemana ca ceva nu e in regula acolo!!!!!..Si ce mai Shenk tu dk il vezi pe unu ca se inneaca si nu striga F1 nu sari sa-l scapi!?..Nu sari nu!?!?!

Share this post


Link to post

Au atins limitele pe server, asa ca trebuie sa se mute ... era la un moment dat vorba de hosting platit, dar se pare ca au gasit pina la urma free ... sa le tinem pumnii ...

Share this post


Link to post
Au atins limitele pe server, asa ca trebuie sa se mute ... era la un moment dat vorba de hosting platit, dar se pare ca au gasit pina la urma free ... sa le tinem pumnii ...

Morala: Le trebuei un Vaxxi :D

Share this post


Link to post

Yep!!! ALL hail VAXXi :osanale: AVE VAXXi :osanale:

Share this post


Link to post

Eu nu am nimic cu ei si mai intru si pe acolo dar dupa cate stiu eu cand noi eram la inceputuri ei nu s-au omarat sa ne ajute.Nu sunt de principul sa moara si capra vecinului dar si eu cred ca se vor descurca singuri ca si noi.

Share this post


Link to post

Bey tu esti evreu !?!.....Pai adica ce dk nu ne-au ajutata ei stai putzin ca nu suntem concurentzi...Oki ptr. oki zici !?!?.... :) )))))

Share this post


Link to post

Marite Zeu poate ca sunt evreu(ehe macar un tata evreu sa fi avut) dar esenta mesajului meu era:daca vor ajutor mai intai sa-l ceara,nu sa ne ducem noi cu sarumina la ei ,sa vian ei la noi.

Share this post


Link to post

Mei hai mei sa-i ajutam dk putem zau mei ce atata efort !?...Sa le aratam noi ca suntem mai buni mei!!!....Auzi Ove da'si adik dk aveai un tata evreu ce ar fi fost!?!?...A poate din ala cu banuzti zici tu! :) )))))......

Share this post


Link to post

Asta se vroia o stire ,Zeule NU

, Ovidiule

Share this post


Link to post

...mei materialistule !!!..... :) ))))))B9ine mei deci nu-i ajutam las-i sa vina ei sa ne ceara ajutorul !!!!.....Pana la urma nici nu stiu cat de naspa ar fi sa-ii ajutam si sa dea dea si noua un banner pe pagina de start ki ki ki ...CRed ca la mine bunicul kiar era !!!.....De la Haifa adica...

Share this post


Link to post

Sa moara!!! :scaunlacap: :tongue:

Share this post


Link to post

Dragilor, eu ajut pe toata lumea, dar nu sunt deloc ieftin :smoking:.

Share this post


Link to post

shtiiiim!!!!

scump la VDR ceva de groaza... :D

Share this post


Link to post

Deci Vaxxi sa intelegem ca ne mai lasi un timp si dupa ce crestem bine ne-o tragi sau cum !?!?!.....Si inca ceva mei treb sa apari la intalnire ca a inceput lumea sa vb cum c-ai fi ladi!!! :) ))))

Share this post


Link to post

Nu bre, nu v-o trag ... numa' la :leghump: va ganditi. Si nu, nu-s lady (tot la :leghump: trageeeti).

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...