Jump to content
Sign in to follow this  
maximus

Astazi am vazut..

Recommended Posts

frumusica masina si super bine intretinuta (cel putin la exterior). Mi-ar fi placut mai mult cu cauciucurile albe pe exterior ..

Share this post


Link to post

Este pe Mihai Bravu vis-a-vis de Parcul din fata Primariei. Nu stiu daca o misca... M-am invartit in jurul ei si este foarte bine pastrata.

Cativa pasi mai incolo este un A4 (A6?) tunat superb!

Share this post


Link to post

nu am vazut astazi ci am cunoscut un om deosebit. Tatal unei cunostinte de-al unui prieten,om in varsta (in jur de 50 de ani), un om de afaceri de succes, care din cate mi-am dat seama este mare iubitor de daewoo :X tipul are un espero, pe care il are cam de 6-7 ani, cu peste 150.000 de km la bord , luat de nou , pe care il foloseste mai tot timpul , inafara momentelor cand trebuie sa mearga la intalniri de afaceri unde foloseste acum un e-klass , din considerente de imagine). M-a cucerit omul asta pur si simplu cu cata pasiune vorbea de masinuta lui de care are grija ca ochii din cap.

Share this post


Link to post

Mercedes 1966 in trafic :o ...ce zici maniakule???

Pozele sunt facute astazi,am vazut masina si nu am mai avut timp sa setez data :P .

post-788-1126970035_thumb.jpg

post-788-1126970057_thumb.jpg

Edited by Alezz

Share this post


Link to post

nu le-am vazut eu , sunt luate de pe 4tuning, insa mi s-a parut interesant ca exista si in romania asa ceva.

 

 

Jaguar XJS V12, ~300cp

 

post-1569-1127265093_thumb.jpg

 

Infinity G35 Sedan, importat din canada de Badsi, a ajuns in romania la 43.000 Euro , ddp

 

post-1569-1127265143_thumb.jpgpost-1569-1127265156_thumb.jpgpost-1569-1127265174_thumb.jpg

Share this post


Link to post

ce am vazut in ultima saptamana:

 

 

-opel astra gtc negru insa cu jante de tabla.. yukk.. destul de dragutica masina, astept sa mai vad altele, pentru ca acum nu m-a prea impresionat

-nissan 350z, portocaliu, mi-a placut, arata super ok din spate si lateral

- cielo de culoare verde neon.. good my eyes!!!

- nissan navarra, modelul nou, care are aceeasi fata cu nissan pathfinder.. superb pur si simplu.. m-am invartit ceva in jurul lui.. plus ca era si negru. :X

Share this post


Link to post

Vazut azi in targul de masini local: 02_10_05_1027.jpg 02_10_05_1030.jpg 02_10_05_1029.jpg 02_10_05_1049.jpg

Share this post


Link to post

arata destul de bine tt-ul. Am vazut si un bmw 330ci cabrio cu spinere.Interesant, insa strica masina dupa mine, mai ales ca toate spinerele trebuie sa fie musai cromate. Se vede destul de fain cand e oprita, dar in miscare.. bleah. Adaug si un Audi RS6 cu numere de olanda.Superb.. si sunetul motorului iti poate da orgasme (la figurat :mrgreen: )

Share this post


Link to post

He he acum vreo doi proprietari ca sa zic asa, adica cand masina era intradevar a celui care a inmatriculat-o cu TEO am mers si eu cu ea. Avea alte roti pentru care lua amenzi la saptamana.

Share this post


Link to post

un tip pe la vre-o 23-27 de ani, calare pe o motocicleta de aia minuscula pentru copii. Is curios cum de ii suporta greutatea :thumbl:

Share this post


Link to post

:D unu' de-asta am vazut si eu prin Pipera...arata penibil

Share this post


Link to post

hummer H3... cand s-a lansat?

Share this post


Link to post
aici niste poze mioritice cu un garaj rabatabil pentru un mercedes :dizzy: Hummer H3 s-a lansat din cate stiu eu numai in state

Share this post


Link to post

sa fiu al-naibi daca nu l-am vazut pe la udriste... un pic mai mic ca 2 dat tot urat

cu toate ca importatorul oficial e varza... a vandut oficial doar 1 bucata de hummer in 2005

Edited by aztec

Share this post


Link to post

ha ha :P :D cred ca ai dreptate.. e posibil sa fi fost lansat. Detalii pe site-ul importatorului roman, adica aici. Insa nu vad preturile.

Share this post


Link to post

Am vazut unul acum 2 sau 3 saptamani in Bucuresti...cred ca pe la Victoriei...negru, deci exista

Share this post


Link to post

Asta am vazut ieri. Nici nu stiam ca exista acest model!

post-65-1128759295_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Sa fie un model mai vechi al lui Daewoo Chairman??? :-? Oricum super eleganta masina!!!

Share this post


Link to post

Initial, de departe, am zis ca e vechiul Honda Accord. Seaman foarte bine, doar ca e mai mare.

Share this post


Link to post

dupa numar, e o masina de protocol de la daewoo craiova.. zic

Share this post


Link to post

Noul Opel Zafira, de la o prima vedere pare mai mare(la exterior) fata de varianta precedenta. Din pacate n-am avut timp sa stau sa ma uit si la interior :rolleyes:

post-64-1128765692_thumb.jpg

post-64-1128765705_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Pai e in showroom de 1 luna... Daca stiam ca vrei, faceam poze si pe sub ea...

post-65-1128772189_thumb.jpg

Edited by VIPER

Share this post


Link to post

Hmmm, ultima oara cand am trecut pe langa reprezentanta din CT nu mi-a atras nimic atentia si pe zafira asta l-am postat ca l-am gasit la mine pe strada, in general nu ma pasioneaza opel chiar asa de tare :D

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...