Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

In plus, eu am invatzat pe model vechi, cu piciorul pentru pedala de ambreaj proptit in calcai, astfel ca acolo miscare este diferita si conteaza aderentza la pedala.

Pai si eu stiu tot cu piciorul proptit in calcai. Mai exista si alt fel?

Share this post


Link to post

Dap, piciorul in aer. Tin minte ca a insistat instructorul sa apas cu tot picioarul pe ambreiaj. Bine, miscarea e clara: apasat ferm, dat drumul lin.

Share this post


Link to post
hellcat nu  merge de nubira.Are suspensie independenta pe spate iar fuzeta e compacta cu port-fuzeta.Cauta pe la dezmembrari axa de opel kadet,astra sau vectra

ma gandeam la nubira, ca as fi putut sa-mi iau piesele de noi.

de Kadett m-am lamurit cu ochii mei ca ar merge si cu parere de rau sunt din ce in ce mai greu de gasit. Dar si de astra si vectra? vorbesti de prima generatie, cred.

Share this post


Link to post

Nu am stiut unde sa postez, asa ca am sa pun aici o poza - poate fi considerat un tuning cred...

PS Sper sa nu fie masina vreunui coleg de forum, dar mi s-a parut bestiala faza - grila de cielo pe espero (deci tabla la capota chiar era taiata)

post-3756-1165233114_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Incercasem ceva mai inainte de asta :) ) poza din 4 iunie 2006. Nu, n-am taiat tabla.

chespero.jpg

Share this post


Link to post

Pai si chiar iti place asa???? Mie mi se pare ca o cam "chinui" pe saraca masinuta - arata f. bine asa cum a fost ea "nascuta".

Share this post


Link to post

Nu, era doar un exercitiu de imaginatie :) ) n-am lasat masca montata pe masina, doar o asezasem acolo sa vedem cum arata :)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...