Jump to content
Sign in to follow this  
magaluco

Chevrolet Cruze

Recommended Posts

30042009_001_.jpg

P1010214.JPG

P1010219.JPG

P1010221.JPG

P1010210.JPG

P1010216.JPG

 

 

 

Pozele sunt facute cu telefonul, o sa revin cu niste poze facute cu un apart foto(atat interor cat si exterior)

 

Date tehnice:

1.6-16V-113 CP

 

Nivel de echipare:

LS Plus: aer conditionat manual, ABS, ESP+TCS, 6 airbaguri,geamuri electrice fata, spate, cu impuls pentru sofer, oglinzi electrice cu încalzire, închidere centralizata cu telecomanda, alarma, radio-CD MP3 cu 4 difuzoare, jante 16?din aluminiu, volan reglabil pe doua directii, volan si maneta schimbator îmbracate în piele, cotiera, centrala fata glisabila, faruri ceata, volan multifunctional, senzori parcare spate, suport ochelari, grila cromata, computer de bord, cheie pliabila

 

Culoare: negru metalizat

 

Pret: 12670 euro TVA inclus(am beneficiat de discount de 11%, promotie pt. diferite categorii profesionale)

Edited by magaluco

Share this post


Link to post

Damn! Ce bine arata neagra!!! S-o stapanesti sanatos si fara evenimente rutiere!

Si nu fii zgarcit, pune mai multe poze, detalii ale variantei de echipare, pret, etc etc :D

Edited by Mircea

Share this post


Link to post

Subscriu antescriitorului meu!

Share this post


Link to post

Întru totul de acord cu antescriitorii mei.

Să te bucuri de ea fără probleme!

Share this post


Link to post

Foarte bine arata masina in culoarea asta.. :thumbl:

felicitari pt achizitei! Bravo! =D>

asteptam cu nerabdare datele tehnice ale motorului, varinta de echipare, etc..

Share this post


Link to post

Frumos. Asteptam poze bengoase :)

Share this post


Link to post

S-o stapanesti sanatos :) Si...te asteptam la intalniri..cand se mai fac..

Share this post


Link to post

Arata super! Sa o stapinesti sanatos! Asteptam primele impresii la rece!

Share this post


Link to post

Foarte frumoasa! Vezi ca poza cu spatele nu poate fi marita... Asteptam poze si cu interiorul. Sa o stapanesti sanatos! ;)

Edited by Alex105

Share this post


Link to post

Frumoasa masina!!! Cei de la chevy m-au convins...si sper ca in decursul urmatorului an or sa ma faca si pe mine fericit. :X Sa ai parte de mlioane de km fara probleme si de un consum cat mai mic !!! Viva Chevy :osanale:

LE : Se poate opta pentru tapiterie partial piele??? Dupa parerea mea arata demential...

Edited by zack

Share this post


Link to post

Sa o utilizezi cu deosebita placere si sa fii ferit de evenimente neplacute.

Cum bine zise Mircea, frumoasa este culoarea neagra. =D>

Asteptam poze de calitate si impresii pe masura investitiei.

Share this post


Link to post

Fainuta, sa o porti sanatos. Pretul si el este f ok pt masina si dotarile aferente...

 

Oricum, nu inteleg de ce au pus toate comenzile de pe volan pe o singura parte si mai ales pe dreapta... Pardea aia gri mai deschis a bordului e cu material textil?

Share this post


Link to post

Ce face butonul ala in dreapta schimbatorului ?

Share this post


Link to post

Partea gri e cu textil si difera ca si culoare, in functie de culoarea tapiteriei interioare, asortata si ea nuantei de la exterior. La varianta asta in dreapta pe volan sunt comenzile audio si atat. La variantele superioare in stanga se afla cruise controlul.

Share this post


Link to post
Ce face butonul ala in dreapta schimbatorului ?

Cred ca dezactiveaza ESP-ul. Vezi si poza de aici ;)

Share this post


Link to post

Este exact ce nu-mi doresc, scuze.

Share this post


Link to post

Suberb si interiorul, dar pacat ca au micsorat display-ul central la versiunea aceasta de echipare. Iti recomand sa ai grija cu acel odorizant, am vazut masini la care s-a exfoliat bordul din cauza odorizantelor. :thumbl:

Share this post


Link to post

@Tolin: foarte corect, de aceea se activeaza automat de la o viteza anume in sus, sper eu :)

Share this post


Link to post
Este exact ce nu-mi doresc, scuze.

 

E vorba de masina sau de ESP, maitre? :->

Share this post


Link to post
Oricum, nu inteleg de ce au pus toate comenzile de pe volan pe o singura parte si mai ales pe dreapta... Pardea aia gri mai deschis a bordului e cu material textil?

 

Pe stanga veneau comenzile de cruise control, conform pozei pusa de mike.

 

Frumoasa, s-o stapanesti sanatos !

Share this post


Link to post

Superba!Sa o stapanesti sanatos si sa ai parte de multi km fara probleme!

Share this post


Link to post

Sa o stapanesti sanatos! Este o masina mare si frumoasa. Iar sunt incantat de ce preturi mici are chevy ptr niste masini asa misto :)

Share this post


Link to post
@Tolin: foarte corect, de aceea se activeaza automat de la o viteza anume in sus, sper eu :)

Vorbeam despre masina, ca apect (atat am vazut). Este un desen facut de catre departamentul de marketing, dovada ca sunt singurul caruia nu-i place niciun coltisor din ea. Dar asta e problema mea, e o chestiune de gust, nu vreau sa stric bucuria posesorilor. Tehnic, dau crezare celor care au testat-o, poate sa fie cel mai reusit produs Chevrolet de pe piata aceasta.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Tolin, nu-ti place, nu-ti place. Dar urata sigur nu e. Mi se pare ca pentru o masina noua de 13.000 EUR, are un design chiar reusit, o marime buna si o motorizare mai mult decat decenta. Sunt chiar incantat. Singura chestie care nu-mi spune mare lucru in materie de design sunt stopurile, dar ce naiba sa mai comentez cand eu am Aveo Hatchback 2008, care are stopuri absolut oribile :)

Share this post


Link to post

N-am scris ca-i urata, pana la Logan si Reno Symbol e cale luuuuuuuunga.

 

LE: Nu-i un design nereusit, din contra, a urmarit si a realizat perfect o comanda, o tendinta. Eu numesc asta neo-baroc, si de stilul acesta sufera multe realizari auto, e o reteta facila de marketing, are succesul asigurat, se bazeaza pe o statistica, pe un studiu al pietii, se pliaza pe ea. Televiziunile comerciale au facut exact acelasi lucru si au ajuns la un rating jalnic. De ce sa riste sa propuna ceva, asta-i apanajul jucatorilor.

 

PS Scuzati faptul ca am stricat unanimitatea, am vrut sa demonstraz, doar, ca ea nu exista.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...