Jump to content
Sign in to follow this  
Lao

Piese Auto Noi

Recommended Posts

Da, este, la 17 lei plus taxe de transport. Aici ai 2 variante: 36 de lei in sistem ramburs sau 18 lei daca imi trimiti banii inainte, pe card. Serviciul ramburs este foarte scump, 18 ron, si daca-mi pui banii pe card nu mai apelam la acest serviciu.

la ce banca ai cont??..lasa pe pm numarul de cont si un tel...sper ca nu iau teapa cu fabuloasa suma de 18 ron :mrgreen:

 

un filtru ulei tico?

Edited by oviliv79

Share this post


Link to post

@Yaz: capac de claxon in nici un caz. Pentru scaune, sper sa-ti dau un raspuns intre 6-10 Ianuarie.

 

@naylui: ce ti-e si cu lenea asta. Greu sa te uiti in lista. 290 lei, fara transport.

 

@oviliv79: la 18 ron nu dau tepe. Deca de la 4-500 ron in sus. Ai PM.

Share this post


Link to post

Capacul de claxon nu il ai pe stoc sau nu poti sa-mi aduci? Am vazut ca este in lista de asta intreb.

 

Multumesc.

Share this post


Link to post
Capacul de claxon nu il ai pe stoc sau nu poti sa-mi aduci? Am vazut ca este in lista de asta intreb.

 

Multumesc.

 

Scuze, nu ma uitam la Matiz cand am cautat. Este pe stoc. Iti spun si de scaune si stabilim dupa aceea ce-ti trimit, ok?

Share this post


Link to post

Ok, astept.

Share this post


Link to post

Daca ai putea sa-mi trimiti o poza cu materialul scaunelor ar fi si mai bine. email: piese.daewoo[@]maycon.ro (scoate parantezele drepte).

Share this post


Link to post

Nu pot sa fac poze acum la scaune dar tapiteria este identica cu cea de pe usi, are niste buline. Uite o poza.

Share this post


Link to post

Gata, pret pentru scaune 497 ron/bucata fara TVA, dar nu iti pot spune exact in cat timp am modelul cu buline. Spune-mi daca le vrei si caut mai bine. Capacul de claxon e 42 ron fara TVA.

 

 

 

 

Am updatat deja lista cu preturi, pentru saptamana 05.01-10.01.2009. CLIC AICI pentru descarcare. Sambata vom primi un nou transport.

Share this post


Link to post

Salutare!

 

Un pret pentru maner exterior usa fata stanga ESPERO, cod 96145140?

 

Reducere la prezentarea carnetului de student? :drinkers: Joking! :P

 

Salutare!

 

Un pret pentru maner exterior usa fata stanga ESPERO, cod 96145140?

 

Reducere la prezentarea carnetului de student? :drinkers: Joking! :P

Share this post


Link to post

Scaunele sunt enorm de scumpe, o sa iau de la dezmembrari sau nu le mai schimb deloc, nu erau o necesitate neaparat, totusi capacul de la claxon il vreau. Cum procedam?

Share this post


Link to post

Yaz, asta e pretul pentru un scaun intreg. Adaosul e minim. Sincer, nu mi se par chiar asa scumpe,dar... Iti pot trimite capacul de claxon prin posta, in sistem ramburs. Trimite-mi te rog numele tau complet, adresa completa si numarul de telefon la piese.daewoo@maycon.ro Am probleme cu forumul, nu se incarca deloc.

 

MyKe89, pretul e de cca. 28 de ron, dar nu am momentan pe stoc. Comanda minima este de 50 de lei.

Share this post


Link to post

@Lao: Am incercat sa iti raspund la mail insa mi s-a intors mesajul, nu a putut fi livrat. Asa ca ma folosesc de forum :) . In legatura cu ce mi-ai scris, e OK, nu m-am impacientat

Share this post


Link to post
gasesc si eu un furtun de apa de la radiator la motor ca cel incercuit in poza?...pentru TICO

dsc00102ff1.th.jpg

 

un pret cu posta pana in judetul Bacau?

 

multumesc...a ajuns la mine si e exact ce cautam...de acum se poate :lavolan: in conditii normale

Share this post


Link to post

Acum vad ca nu mai am probleme cu forumul, se incarca bine.

 

Salex, am primit emailul, dar nu ti-am mai raspuns la el. Cum terminam de aranjat si noi marfa, am si trimis pachetul.

 

Oviliv79, ma bucur ca e ceea ce ai cautat si te mai astept. Dintr-o mica eroare (nu a mea), nu ai primit si factura in colet. E la mine pe birou si am sa o trimit cu proxima ocazie cu care ajung la Posta. ;) Imi cer scuze pt intarziere.

 

Saptamana viitoare voi fi plecat din tara. Voi putea primi comenzile numai prin e-mail, livrarile cu valoare sub 400 ron avand loc cu incepere din data de 19.01.2009. Pentru comenzile de peste 400 ron, livrarile se vor face in mod normal, transportul fiind gratuit (a nu se confunda cu "inclus in pret").

Edited by Lao

Share this post


Link to post

Am comandat si eu niste maruntisuri prin noiembrie...ai zis ca trimiti in saptamana viitoare...n-am mai primit nici acum...E drept ca nici eu n-am insistat dar...

Share this post


Link to post

Scuze, abia acum am vazut emailul de la tine. Sa-nteleg ca vrei cate 2 aparatori de noroi pt Matiz? 2 x fata dreapta, 2 x fata stanga + 2 bucse caseta de directie?

Share this post


Link to post
Scuze, abia acum am vazut emailul de la tine. Sa-nteleg ca vrei cate 2 aparatori de noroi pt Matiz? 2 x fata dreapta, 2 x fata stanga + 2 bucse caseta de directie?

 

Pai discutasem la telefon, nu stiu daca cu tine si mi s-a spus ca trebe sa am minim 50 ron pe comanda.Eu as fi comandat si altele, da` daca masina merge... n-are nimic.. ce sa fac? Atat am nevoie, aparatori de noroi fata si bucse de cutie de viteze.

E vorba de reperele 11 si 14 din imagine, ca denumire, le zice "bucsa amortizoare".

 

Daca ai pe stoc, da-mi un e-mail cu pretul total si iti mai trimit odata adresa.

 

Multumesc.

post-19798-1232365792_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Totalul pieselor este 46,5 ron, la care se adauga transportul 18 plus serviciul de ramburs 18 ron. Daca tu spui ca e ok, da-mi numele, cnp-ul si adresa de livrare pe mail piese.daewoo@maycon.ro

Share this post


Link to post

Nu pot face rost de scaun, sorry.

Share this post


Link to post

la un espero plasticele din jurul volanului si ce vine pe bord(planseta aceea lunga).la ce pret ca vad ca in lista nu sunt?

Share this post


Link to post

Nu pot face rost de nici unele. Sorry.

Share this post


Link to post

Incepand de ieri am dat drumul site-ului www.importpieseauto.ro Mai am destule de pus la punct cu site-ul, printre care si o rubrica de comentarii ale clientilor si un formular de comanda.

 

Noua adresa de email pe care o folosesc este comenzi[@]importpieseauto.ro (eliminati parantezele drepte)

Edited by Lao

Share this post


Link to post

Salut,

Deci ma rezolvi si pe mine cu manerele de usi pt cielo, si cu aparatoarea de noroi de pe dreapta ?

Share this post


Link to post

Acum vazui raspunsul tau. Ma interesez si te sun. ;)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...