Jump to content
Sign in to follow this  
Lao

Piese Auto Noi

Recommended Posts

Fa-mi un pret te rog pentru capax claxon pentru Matiz si as mai vrea rama de la casetofon. Astept raspuns, mersi.

Share this post


Link to post

Lao, cheder usa fata dreapta pentru matiz ai pe stoc?

Share this post


Link to post

Nu am chedere, imi pare rau. Si nici nu stiu momentan cand as putea aduce.

 

Yaz, capacul claxon e 49 de lei, rama 18 + transportul 15 ron prin Posta Romana. Total ar fi 82 ron.

Share this post


Link to post
Yaz, capacul claxon e 49 de lei, rama 18 + transportul 15 ron prin Posta Romana. Total ar fi 82 ron.

 

 

Le ai pe stoc? Vreau sa le iau si sa stiu daca iti las datele mele pe privat.

Share this post


Link to post

Dap, le am pe stoc, dar completeaza formularul de pe www.importpieseauto.ro , sectiunea Daewoo.

Share this post


Link to post

Te rog sa nu te superi pe mine dar la ce trebuie seria de sasiu in formularul ala? De exemplu masina nu este la mine acuma si nu am de unde sa iau seria de sasiu si trebuie sa bat jumatate de oras pana acasa sa ma uit in cartea masinii, nu este mai simplu sa-ti dau adresa sa-mi trimiti 2 piese amarate? Este doar o intrebare, nu te supara.

 

Si inca ceva: ai facut un total de 82 RON pentru piese si transport dar taxa de ramburs ce se intampla cu ea? Vreau sa stiu exact costul total ca sa stiu daca renteaza sau nu, daca dau pe taxe jumatate din pretul pieselor, nu prea mai este afacere. Factura pe firma faci?

Edited by Yaz

Share this post


Link to post

Totalul este calculat cu Posta Romana, unde transportul este un pic mai ieftin. Daca tii neaparat sa-ti ajunga a doua zi dupa expediere, desi nu cred ca vrei, ti le pot trimite prin Urgent Curier si platesti cu 12 lei mai mult.

 

Si da, bineinteles ca fac factura pe firma, numai sa completezi datele firmei in formularul de pe site.

 

Cam atat, papa!

Edited by Lao

Share this post


Link to post

salutare man! am un matiz si am nevoie de urmatoarele:

 

1. 2 amortizoare spate

2. contraripa stanga fata

3. aparatori noroi stanga-dreapta fata

4. capac hayon (bucata aia de plastic dreptunghiulara care vine p interior usa portbagaj)

5. cleme de prindere aferente

 

astept reply daca sunt disponibile si kre este pretul lor????

 

multumesc anticipat

Share this post


Link to post

Ti-am dat email cu preturile.

 

Intre timp Mishu20 s-a razgandit cu amortizoarele, asa ca am 2 amortizoare pe stoc si pe care le-as putea aduce luni seara cu mine in Bucuresti. Cine le doreste, pretul per bucata e 76 ron/bucata, sa ma sune la 0766.45.55.45. Dati de veste!

Edited by Lao

Share this post


Link to post

Multumesc pentru piese, sunt foarte multumit. :)

Share this post


Link to post

Sa fii sanatos! Te mai astept si alta data. ;)

 

Nimeni nu vrea amortizoare spate de Matiz pentru marti?

Share this post


Link to post

Ai cumva sau poti aduce chedere geam fata st + dr pentru TICO? E vorba de chederele pe care se misca geamurile fata? Cat costa? Merci

Share this post


Link to post

Nu am pe stoc, dar intreb luni in uzina si revin cu un raspuns.

Share this post


Link to post

Eleron de matiz poti sa faci rost?

Share this post


Link to post

Teoretic da, practic... revin cu un raspuns. :lavolan:

Share this post


Link to post

Yaz, 268 ron, ajunge in 2 zile la mine, + 12-14 ron transportul.

 

Cookie, nu am de unde sa mai iau chederele. Sorry.

Edited by Lao

Share this post


Link to post

Scump eleronul, am cumparat acum 20 de minute de la reprezentanta Daewoo din oras cu 217 RON cu tot cu TVA. Multumesc oricum.

Share this post


Link to post

Asta e, preturi si preturi. Eu I'll luam din uzina, tot cam cu atat, dar fara TVA.

Share this post


Link to post

Amortizoarele spate de Matiz le mai ai?

Share this post


Link to post

Pe alea nu le mai am de mult, dar aduc altele nu e problema. Aprox. 78 ron/bucata.

 

Later Edit: NU mai sunt 78 ron/bucata, ci 118/bucata. Tocmai am inchis telefonul cu uzina, eu nu mai aveam pe stoc. ;)

Edited by Lao

Share this post


Link to post

Doua amortizaore fata pentru Tico s-ar putea aduce?Eventual si un pret...

Multumesc anticipat!

Share this post


Link to post

Intra pe siteul meu, www.importpieseauto.ro si descarca lista pentru Daewoo. Vei gasi acolo amortizoarele, le am pe stoc.

 

Mersi.

Share this post


Link to post

De câteva zile am inițiat un mic POLL pe site-ul meu, pentru a "întreba" direct clienții dacă ar dori să poată plati ONLINE, SECURIZAT, pentru piesele cumpărate: www.importpieseauto.ro

 

Am ales să fac acest sondaj pentru că plata online implică numai costuri suplimentare pentru mine, singura metodă de a le compensa fiind creșterea vânzărilor. Oricare dintre voi care aveți timp și mai ales chef, vă rog frumos să votați, indiferent care este alegerea.

 

Mulțumesc.

Share this post


Link to post

Amortizoare spate Spark 0.8l? La ce pret? Multumesc

Share this post


Link to post

Salut, vreau sa stiu si eu ce provenienta au amortizoarele pentru Leganza. Multumesc.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...