Jump to content
Sign in to follow this  
Dumitru Cristian

Vand Intinzator Curea Accesorii Nubira/Leganza

Recommended Posts

Vand intinzator original GATES Made In Korea pentru cureaua de alternator, pompa servo, compresor aer conditionat cumparat de la magazinul de piese de langa gara de nord (mai am si factura pe undeva...). Il vand deoarece nu sunt sigur daca se potriveste pe Nubira mea (nici nu am incercat dar mi s-a spus ca e posibil sa nu se potriveasca asa va spun si cei de la magazin), pe el scrie ca se potriveste la Nubira/Leganza (Cielo executive, cel cu motorul de Nubira) dar poate si la alte motoare. Pret aproximativ 120 ron, am dat 140 parca si nu l-am folosit deloc. Garantie nu cred ca are si nici nu are prea ar avea nevoie.

post-16112-1221240333_thumb.jpg

 

Mii de scuze, in titlu am scris Leganta in loc de Leganza b-( :wallbanger:

Edited by Dumitru Cristian

Share this post


Link to post

UP cu intinzatorul!!

Mai bag la vanzare un set de bucsi spate NUBIRA II noi noute care vin la bratul (citez ce am cumparat) "Rear control arm damper bush to fit the following vehicle

 

 

Daewoo Chevrolet Nubira (J150) , SE , SX , CDX , 99 to 03

Part No. 96308002 . New . Genuine part "

 

eu am luat "teapa", nu am fost atent la faptul ca nu se potrivesc la Nubira I din 98 :grumpy: . O bucsa este sigilata iar cealalta are ambalajul dar a fost desfacuta de vanzator pt poza. Acestea au fost cumparate din Anglia de pe eBay. Sunt originale GM Made in Korea. Pret 45 ron negociabil!!

In poze zici ca au fost folosite, de fapt e un fel de ceara care e data pe cauciuc ca sa nu ajunga aerul la ea.. si am miscat-o eu sa vad cum se misca.. am cam suparat ceara

 

post-16112-1221513031_thumb.jpgpost-16112-1221513067_thumb.jpg

post-16112-1221513106_thumb.jpg

post-16112-1221513164_thumb.jpg

Edited by Dumitru Cristian

Share this post


Link to post

UP cu piesele..

Scad pretul la intinzator: 110 ron

bucse: 40 ron

Nu le vrea nimeni?? Bucsele sunt super, dar de Nubira II

Edited by Dumitru Cristian

Share this post


Link to post

Intinzator 100 ron

Bucse 35

Mai trebuie sa bag la vanzare ceva din pacate, nu am fost atentIntinzator curea alternator nou nout marca LITENS (scrie si Daewoo pe el) pt Nubira II , Lacetti, Leganza... In cutia originala GM luat din Anglia acum o saptamana. pret 200 ron cu garantie 1 an (asigur eu garantia...).Mesajul vanzatorului!!!!

"Air Compressor Tensioner A to fit the following Daewoo Chevrolet vehicles

Lacetti J200 and Nubira J200 2003 to 05

SX CDX 48 35 19

Tacuma U100 00 to 07

SE SX CDX 75

Leganza V100 02 SX CDX

Evanda V200 03 to 06

SX CDX 69

Nubira J150 02 to 03

SE SX CDX 69 48 35

Part No. 96459042 . New and boxed . Original part . Retails over £140"

 

Are rola din metal si arata extrem de solid!

 

post-16112-1221849721_thumb.jpgpost-16112-1221849815_thumb.jpgpost-16112-1221849896_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Scot bucsele de la vanzare pt ca se potrivesc si pe Nubira I pe fata, la brat :uff: :uff:

 

Deci raman intinzatoarele. Asigur montajul pe masina, gratuit!

Share this post


Link to post

Atunci Gates 95

Litens 190

 

Salex esti sigur ca Litens costa ata? :-?

Share this post


Link to post

Litens 175 lei, montaj gratuit in Bucuresti!

Share this post


Link to post

In continuare disponibil. Ambele intinzatoare la 150 lei, montaj gratuit in Bucuresti!!! Sau separat: cel Gates=50 lei cel Litens 120. Trimit oriunde in Romania dar nu asigur montaj si garantie in afara Bucurestiului.

Share this post


Link to post

Poate cineva sa schimbe numele topiclui (la leganza... la naiba cum am scris leganta...:redface :) . In fine cel Litens iese de la vanzare, am planuri cu el la un motor de 2.0 peste cativa ani. Ramane cel Gates, asigur si montaj in Bucuresti... 50 lei Gates, sau mai discutam... Am bonul fiscal la el!

Edited by Dumitru Cristian

Share this post


Link to post

Schimbat. Mi-am permis sa ii pun si "L" in fata :P

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...