Jump to content
Sign in to follow this  
sprite

Tuning exterior

Recommended Posts

Am vrut sa vad :P (just checkin')

Share this post


Link to post

inca nu e terminata mai trebe chitiuita si vopsita si trase colturile ...acuma arata bine e reglata asta e poza cu spoilerul abia pus prima data pe masina sa vad cum sta..

post-9700-1187944879_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Interiorul arata foarte bine. Era facut cu un crem daca imi aduc bine aminte. Nu am mai vazut-o de mult dar si mie mi-a facut aceeasi impresie ca si tie cand am vazut-o prima oara . :D

 

Sunt curios daca si-a pus si angel eyes ca voia candva ...

 

Am vazut masina in mamaia si am vorbit cu "omul" nu are angel eyes, zicea ca a facut test la un xenon si dupa asta vroia sa isi puna frumoasele cerculete...jantele le-a dat si a comandat altele iar interiorul nu mai exista , adica o cunducea baiatul pe roata de rezerva :dizzy: :) ))))) nu avea nici un scaun daca iti vine sa crezi,un matiz complet chel, nici macar fete de usi nu mai avea,arata ca dupa razboi :shock: mi-a zis ca sunt la bucuresti ptr tapiterie de piele adevarata,...sa nu mai zic de faptul ca era imbracat la costum =)) ))))....nu stiu ce invarte dar se pare ca era hotarat si traia ce zicea! Pe mine personal m-a convins ca va face treaba buna!

Share this post


Link to post

Am sters tot offtopicul.

Share this post


Link to post

:lollol: Arata minunat cu botul umflat . de unde l-ai cumparat ?

Edited by martin

Share this post


Link to post

De la un service erau aruncate mai multe in spate acolo si asta mi`a placut le`am taiat pe amadoua in jumate si le`am impreunat...

Share this post


Link to post

Intrebare: daca imi pun pleoape la Matizu' (the flying dragon) meu ma salta politia?

Edited by vasco

Share this post


Link to post

De ce sa te "salte", te-ai certat cu ei? :) ). Daca vad aceste "adaosuri" pe faruri s-ar putea sa-ti ridice certificatul de inmatriculare.

Edited by cris06

Share this post


Link to post
inca nu e terminata mai trebe chitiuita si vopsita si trase colturile ...acuma arata bine e reglata asta e poza cu spoilerul abia pus prima data pe masina sa vad cum sta..

Nu stiu pare exagerate deschiderile alea din spoiler ,exagerarile nu dau bine la Tico ,in plus vad ca exista lufturi mari la aripi ,capota capota nu prea este aliniata iar aripa este prinsa in lateral cu suruburi la vedere !

Share this post


Link to post

Am gasit un matizel care era suparat rau si mi-a placut :P

post-4301-1220615080_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Capota este lucrata fara repros,totusi parca obtureaza cam mult ,eu cred ca a exagerat,are si angel- eyes ! :)

Share this post


Link to post
Am gasit un matizel care era suparat rau si mi-a placut :P

 

matizul ala este al unuit tip din militari...l-a cumparat din germania si are multe modificari..pana acum l-a dus cam 10 mii de euroi...ultima isprava a fost acoperirea deschiderilor exterioare de la usile spate...da destul de bine..intr-un final mie imi place masinuta aia..

Share this post


Link to post

Cand il prinzi fa-i niste poze, daca tot stii al cui e.Sa vedem si noi minunea :) .In afara ca e lucrata intr-adevar frumos capota mie nu-mi plac nicicum pleoapele peste farurile de Matiz.Mi se par hidoase.Dar asta-i numai parerea mea :)

Share this post


Link to post

http://www.1tuning.ro/masini_tunate/daewoo...s.html?pic=1241 mai multe poze... sper ca nu e vreo problema ca e link catre alt forum? Zic ca e la subiect...

 

PS... mie unu...nu prea imi place...si cu aia 60 de cai...daca zice el... Oricum pe acolo e si matizul lui Dxr...asa da :) frumos...

Edited by banzay

Share this post


Link to post

Micul gigant s-a făcut mare??

post-3777-1223907721_thumb.jpg

Arată aşa... ca şi cum i-ar fi foarte ciudă...

Share this post


Link to post

I-o fi suflat unu' prin teava de esapament si s-a umflat cu tot cu plafon :)

 

E masina de firma si cine stie ce or vinde ei, sau pur si simplu vor ca masinile lor sa fie diferite sa atraga o privire...

Share this post


Link to post

Păi... ce să vândă? Bere & more.

Dar nu reuşesc să mă prind care e mesajul.

Sau poate e doar dorinţa de a atrage cumva atenţia şi atât. Fără mesaj.

Share this post


Link to post

In loc de drojdie i-or fi dat praf de copt! :D

Share this post


Link to post

Eu cred ca e un ou de Paste ratacit > :)

Share this post


Link to post

salut! eu sunt din timisoara si am un matiz modififcat dar un destept ma lovit si nu gasesc un al spoiler klumea sa-l pun pe masina. Stie careva vreun atelier care face la comanda sau vreun loc de unde as putea cumpara unul nou?

Share this post


Link to post

Aveti idee cum sunt prinse siglele de pe matiz? M-ar bate gandu sa le scot pe toate dar nu stiu cum e pe dedesubt :)

Share this post


Link to post

Banda dubla adeziva :) In fata sigla are 2 "picioruse" care intra in 2 gauri de pe capota. La cele din spate, cu mesina (deaia de pescuit), tragi pe sub ele usor si le-ai scos. Restul de adeziv ramas il cureti cu ceva...

Share this post


Link to post

Aha, deci le pot scoate pe cele din spate. Mersi de raspuns, maine poimaine cred ca aplic schema pt spate, daca oi gasi ceva asa subtire. Nu cred ca am chef sa ma duc pana la un magazin de pescuit doar pt un lucru d-asta :D

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...