Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

LOL

"Nu ma pun eu cu inteligenta politistilor" - Simona Senzual

=))

Share this post


Link to post

Dar uitati-va la tot clipul, e demential, daca reusesti sa nu o iei razna !

Share this post


Link to post

Doamne, cate pierde omul cand e plecat la munca... Simonica asta ne copleseste cu inteligenta ei. Pun pariu sa s-ia pus neuronul sa faca gimnastica intensiva dimineata si de aceea a mai dat-o-n diverse la binterviu. Sau siliconul incepe sa o afecteze grav?

Share this post


Link to post

Cam afectat de caldura siliconul ... nu credeti ? Arata mai mult a mastic stat la 50-60 C

Share this post


Link to post

Dragi baieti, cre'ca va cam dor boasele :D

Tipa asta manevreaza volanul (atat cat se vede in clip si ma refer la modul in care "plimba" mainile pe el) mult mai bine decat multi "barbati".

Pe Cumnatel cred ca-l deranjeaza diferenta intre BMW si 300-le. Ca sa nu mai zic ca si-a gasit o concurenta la... donatii :D

Pe cei impatimiti de Daewoo, presupun ca i-a deranjat citarea limuzinei Tico, in care "diva" probabil ca ar trebui sa stea cu... spatele.

In rest ce sa spun, mi s-a parut chiar simpatica :)

Edited by Abram Burel

Share this post


Link to post

Simona i-ar da lectii de gramatica Elenei, "fata lu' tata" ;) :

Share this post


Link to post

Aveam o alta impresie despre senzuala, cum ca ar fi macar estetic mult mai buna.

In clip se pot vedea niste primplanuri cu o fata plina de cosuri si cu niste pielite de tatze.

De la peste 20 metrii poate ca e buna dar din apropiere lasa de dorit mult, iar daca mai deschide si gura...

Cum sa ma deranjeze diferenta dintre o masina pe care am dat 5800 euro si de 8 luni nu i-am cumparat decat cauciucuri si ulei fata de una care costa jdemii ?

Oricum sunt epoci diferite.

E una sa fi proasta si asta e sa nu fi in stare sa vorbesti coerent.

 

Buba reala e ca petarde de genul asta iti bulesc masina in trafic . Numai ea a pomenit de vre-o 5-6 accidente din care 2 cu dauna totala.

Share this post


Link to post

Mie imi place.

Mi-ar fi placut si mai mult daca o puneau sa sara nitel.

Share this post


Link to post
Aveam o alta impresie despre senzuala, cum ca ar fi macar estetic mult mai buna.

Ete fleosc, sunt o groaza de fete care arata mult mai bine per total, dar care nu s-au dat in vant sa ajunga pe sticla.

 

Mie imi place.

...in sange sau mai prajita?

Share this post


Link to post
...Cum sa ma deranjeze diferenta dintre o masina pe care am dat 5800 euro si de 8 luni nu i-am cumparat decat cauciucuri si ulei fata de una care costa jdemii ?...

 

Stiam eu ca nu mai ai bani de benzina si-ti tii masina in sufragerie pe post de bibelou. =))

Share this post


Link to post

Macar de as avea asa de mare sufrageria nu de alta dar masina are 5 metrii iar sufrageria 5.30 deci nu as avea loc sa ma strecor :P

Share this post


Link to post

Special tuning

post-15307-1214808808_thumb.jpg

Edited by criss_blue

Share this post


Link to post

am rezistat pana a ajuns la "in loc sa bage in r, adica back, adica.. in spate, a bagat in parking"

Share this post


Link to post

asta nu e caterinca, Senna, ce e mai jos trebuie trecut la sectiunea de caterinca...hmmm, cel mai puternic om al lumii:

 

'Bush se drogheaza cu cocaina'

 

Scandal urias in Statele Unite, dupa aparitia unei carti scrise de fostul secretar de presa al Casei Albe, Scott McClellan, care contine, se pare, marturii devastatoare pentru actualul presedinte George W. Bush. Conform lui McClellan, liderul american face abuz de cocaina, drogandu-se uneori chiar in Biroul Oval de la Casa Alba.

 

Nici nu s-a terminat bine cu seria dezvaluirilor despre presupusa dependenta de alcool a lui George W. Bush, ca presa americana a mai aruncat o bomba, citandu-l pe fostul purtator de cuvant al casei Albe, Scott McClellan.

 

Agentii federali l-au vazut prizand

 

Acesta sustine ca, de multi ani, Bush este dependent de droguri de mare risc, folosind cocaina chiar si in timpul serviciului, in celebrul Birou Oval. 'Agentii federali au asistat in nenumarate randuri la sedintele de prizat cocaina ale lui Bush', a explicat McClellan in cartea sa, 'What Happened', men-tionand, de asemenea: 'Erau momente cand Bush era in lumea lui si isi imagina o situatie care ii convenea lui, atunci cand trecea prin momente grele'.

 

In plus, McClellan sustine in cartea sa ca Bush nu a negat niciodata ca a prizat diverse droguri in tinerete si nici ca ar fi dependent de alcool.

Share this post


Link to post

Pentru sensibilizarea soferilor:

post-5484-1214901955_thumb.jpg

 

Sunt curios, oare ce conducea barbatul in varsta de 3 ani?

Share this post


Link to post

Ce sa conduca?... o masinuta dintr-aia de jucarie cu baterii din Obor :) )

Share this post


Link to post
La temperaturi de -38 grade C apa ingheata si in tunel, astfel incat se petrec cele ce se vad in acest film.

 

Da' cum naiba se face ca unii derapeaza, iar altii ce merg cam cu aceeasi viteza, la distanta nu foarte mare de ei, pe aceeasi banda, reusesc sa franez pana la 0 km/h chiar in acelasi loc in care primii derapasera? :D

 

Ce sa conduca?... o masinuta dintr-aia de jucarie cu baterii din Obor :) )

 

Deci ei n-are Obor p'acolo, iar ce n-ati intelese e ca barbatul era in varsta, de 3 ani. Adica a inceput sa fie batranel/in varsta, de acum trei ani. Cat despre cel de-al doilea, era vitezoman, d-ala de peste suta! Daca de 50 de ani era in varsta...clar avea peste suta. Nemuritor :mrgreen:

Edited by EM!L

Share this post


Link to post

Senna iti dai seama cati oameni au aia angajati sa faca curatenie pe acolo, si cu ce viteza, ca sa se intample toate accidentele alea intr-o zi?Imi si imaginez o echipa de vreo 100 curatand zona in 10 minute, sa aiba timp sa se intample alt accident :) :) )

Share this post


Link to post

Nu e real laptopul, l-a schimbat inainte sa bage toporul in el! Cred ca e de plastic, facut la misto! Faza de film nu e rea, parca reprezinta societatea romaneasca de azi! > :)

Share this post


Link to post

Da, a schimbat laptoapa. Totusi la ce moaca are, nu-l compatimesc. Iar ma'sa e de belea, n-are si ea cu ce sa ascuta toporul, iar fi-su sparge laptoape.

 

Ce-si pun taranii in geam... In compartimentul de la hairbag era o multitudine de mutunachi, o carcasa mare de cd-uri si niste hartii (era logan chel, fara punga pe dreapta).

 

Ce inseamna sa ai audi... Stai ca bivolu-n intersectie. Eram in spatele lui cu semnalizare dreapta (era indicator obligatoriu la dreapta), marlanul statea si medita, motor oprit. Pune intr-un tarziu avariile. Dau R si apoi il depasesc, cu multumiri fierbinti la congelatorul lui.

post-75-1214924883_thumb.jpg

post-75-1214925115_thumb.jpg

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post
Nu e real laptopul, l-a schimbat inainte sa bage toporul in el! Cred ca e de plastic, facut la misto! Faza de film nu e rea, parca reprezinta societatea romaneasca de azi! > :)

 

se vede la 1:16 ca e joc din ala educativ in forma de laptop, cu un ecran micut, e cateva zeci de RON unul :D

Share this post


Link to post
Eram in spatele lui cu semnalizare dreapta (era indicator obligatoriu la dreapta)

 

Da' de ce mai semnalizai daca era obligatoriu la dreapta? :P

Share this post


Link to post
se vede la 1:16 ca e joc din ala educativ in forma de laptop, cu un ecran micut, e cateva zeci de RON unul :D

asta asa e ...dar daca ai fost atent...el spune la un moment dat ca (daca ar avea banii asa ar face), acu e clar ca nu a fost atat de nebun sa o si faca...dar oricum e de admirat :D

Edited by atyqsound

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...