Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

:mrgreen:

post-4881-1224833309_thumb.jpg

Edited by uskt2005

Share this post


Link to post

Din ciclul " cat de prosti sunt americanii " :

 

"I just discovered the other day that the height of my seat belt can be adjusted. Shorter people my want to lower the seat belt and taller people may want their belt to be higher.

 

When you reach to your left to get your seat belt, there is a latch is is hanging from. This latch is adjustable to correspond to the driver's heigth. It won't go anywhere click it up and then move it to the desired position.

 

It's probably standard on a lot of cars but it's the first time I ever saw it so I thought I would add my discovery here,"

 

 

Ce faci daca te pssssssssssh pe tine ?

post-3313-1224889845_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Poza de mai sus mi se pare cunoscuta. E tot de la intersectia Carol cu Mosilor ? Sau Lizeanu ? Sau ... sau ... :P

Share this post


Link to post
Intrarea la angro-ul Europa?

:thumbl: Bravo, super tare ! La asta nu ma gindisem dar sint perfect de acord !

Share this post


Link to post

La mine zice 51-60pct. :)

 

Am facu 58 cica sint profesor :) neeeee...

Share this post


Link to post

Mie m-au iesit 67.

 

Faza absolut tare: si-a facut si prietena testul si i-au iesit 52 => Profesor de sofat. In conditiile in care are permis de 4 ani dar nu a condus mai mult de 200km (doua sute) eu zic ca sta foarte bine =))

 

LE : Intrigat in mare masura de rezultatul descris anterior, am simulat un test cit de agresiv mi-am putut imagina. Rezulatatul, in imaginea de mai jos :D

 

Manelist.JPG

Edited by Salex

Share this post


Link to post
Total: 61 puncte

61-70 de puncte

PILOT LA VOLAN

 

Interesant, tehnici de pilotaj nu prea stiu, dar ma descurc. Care mai dai o tura prin Chei cu mine? Laur in mod sigur nu. > :)

Share this post


Link to post

Total: 75 puncte

71-80 de puncte

AS LA VOLAN

 

 

Desi nu esti soferul perfect, denumirea de 'As la Volan' tine sa sublinieze modul in care te privesti pe tine insuti (insati). Esti un sofer foarte bun, cu reflexe si decizii rapide si exacte, stii sa manuiesti volanul si ai curajul de a-ti asuma riscuri pentru a ajunge mai repede la destinatie.

 

Stilul tau de condus se aseamana cu pilotajul sportiv uneori, desi asta depinde de ziua in care te afli si de starea ta de spirit. Intr-o singura zi acum poti fi calm si sa mergi agale, dar in minutul urmator sa te iei la intrecere cu vreunul din trafic sau sa faci semne obscene vreunui prost.

 

Atentia iti este distrasa uneori de prea multe lucruri si ai trecut la limita de o multime de accidente. Zgarieturile insa au fost mici, iar tamponarile nu iti stau in obisnuinta. Chiar si cand o sa apara (este inevitabil), nu o sa fie din cele grave.

 

Totusi, ar fi bine sa ai mai putini nervi la volan. Oricat ti-ar placea viteza, sunt zone in care rulezi pur si simplu prea tare. Ai o atitudine in general dispretuitoare fata de ceilalti parteneri de trafic, ceea ce este in sine o greseala. Nu poti pretinde respect si intelegere daca nu le acorzi tu primul, nu?

 

Te lauzi uneori cu performantele tale la volan, desi ramai uneori uimit sa afli ca altii le-au depasit cu brio. Ai vrea ca traficul din Romania sa fie ca cel din Vest, insa de multe ori si tu te comporti fix la fel cu cei pe care ii injuri cu atata pofta.

 

Totusi, defectele tale sunt mai putine decat calitatile, si tot ce ar trebui sa faci ar fi sa iti improspatezi un pic cunostintele de legislatie, sa ai mai mult respect si mai multa toleranta in trafic si sa conduci mai incet in zonele periculoase. In rest, distractie placuta pe serpentine!

 

 

:shock: sa mor de nu ma regasesc :P

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

61 de puncte.Un pilot incepator.

Share this post


Link to post
Interesant, tehnici de pilotaj nu prea stiu, dar ma descurc. Care mai dai o tura prin Chei cu mine? Laur in mod sigur nu. > :)

 

 

Hai domle.. ce esti modest.. nu esti tu omu cu frana de mana? =))

Share this post


Link to post

Cel mai de caterinca subiect al zilei pana la ora asta e Steaua. Poate doar arbitrul sa o intreaca in penibil.

Share this post


Link to post

Caterinca : filmul de acum de la prost tv

Filmul in sine este de nota 3 maxim dar nu asta e problema ci faptul ca pana acum in 5 scene diferite omul a reusit sa traga cu un pistol peste 65 gloante in fiecare runda.

Presupunand ca are incarcator de 12 bobe, tot ii trebuiau 4 rezerve. Evident ca absolut niciodata nu a schimbat vizibil incarcatorul la fel de evident ca cei batuti mar de el nu au nici macar buza umflata d-apai sange pe ei.

O fi bulionul scump la padureasfanta ?

Share this post


Link to post
Cel mai de caterinca subiect al zilei pana la ora asta e Steaua. Poate doar arbitrul sa o intreaca in penibil.

Care va sa zica ... voi va mai uitati la meciuri :P ?

Share this post


Link to post

Cea mai tare traducere ... a la Gugli :) )

 

Nu vreau sa se considere reclama. E criminala traducerea.

A se citi primul post :D

 

No longer give alcohol piticilor!

 

 

Pure civilization.

 

 

Edit: In the meantime I found the story and casutei vandalized.

 

Cica Fat Nice of anger that has not found her snow-white box at piticilor, gave head over a bottle of wine.

 

Because it was not used to alcohol and took a bottle of juice-glide better.

 

It appears that did not know that the drink becomes violent, in consequence devalizand box midget.

 

To close, quoting a Zmeu alive "Fat is beautiful motherfucker ..."

 

Worse.

Edited by ZeNeSeu

Share this post


Link to post
Vand [telefon]

Pret 80 RON ( am dat pe el 120 RON ).

Orice fel de problema ar avea pe viitor ( ca sa nu credeti ca il dau pt ca are vre-o problema ) ma sunati si vin si va dau banii inapoi dupa care evident ca si eu mi voi recupera de la vanzatorul initial.

De unde rezultă că e mai rentabil să se strice.

Dacă îl vinzi şi va merge, rămâi cu o pagubă de 40 lei.

Dacă îl vinzi (sau nu) şi se strică, îţi recuperezi banii integral.

Mai nasol e dacă nu-l vinzi şi nu se strică.

=))

 

Spor la vânzare! Şi să se... Sau să nu se...???

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...