Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

S-a demodat epilarea?

Share this post


Link to post

nu, doar ca a revenit la moda tunsoarea cu model...in V, O, W, dupa gust...aaaaa, dupa chef :P

Share this post


Link to post

La barbati?

Share this post


Link to post

La barbati se scrie pe pereti. Pe frana de mana scriu doar negrii. Poate si eu, dar doar Luceafarul.

Share this post


Link to post

vezi ca luceafarul e lung...pina il termini faci scurta la...maneta de frina :D

Share this post


Link to post

Bre, sa nu va prinda gang-bangul din spate :) )

Share this post


Link to post

Pai daca ne prinde facem noi bang-bang la el :P

Share this post


Link to post
mai puiim mei ce draq o fi si kestia asta cu loviturile cum draq ai reusit!?...UIte hai sa-ti zic cum a fost la Autonet !Parerea mea se poate si mai bine insa tot parerea mea NU MA ASTEPTAM SA FIE ATRATA DE BINE !..Cam asta e !!Insa dk are du-te la tipul asta de-i zice Dan LASZLO si vb cu el ..NU I_AM DAT NIOMIC !!!(inainte) si nu am dat nicmic la nimeni inatinte mi s-a parut incredibila probitate pro a acestui DOMN!!!....

Sa ter uiti la vasul de likid pentru strgatoare ca mie si ala mi s-a bulit!!!

 

Cred ca ti-au crescut niste taste in plus pe sub unghii =))

Edited by andrei_ics_ics_el

Share this post


Link to post

Lucian M nu-i frumos [-X ,chiar daca nu l-ati avut la inima pe Maximus ! Chiar despre el este vorba ?

Cred ca nu trebuia postat la caterinca !!!

Share this post


Link to post

Evident caterinca era ca nu cred ca era vb despre Maximus. In plus, asta avea prietena :) )

Tare explicatia data: „Cauza accidentului o reprezinta neatentia in conducere si faptul ca pasagera din dreapta a tras dreapta de volan".

 

 

Cat despre cei ce au patit-o, imi pare rau!

Share this post


Link to post

Stati linistiti, ca e caterinca. Nu eu am aprins scanteia- din pacate. Nu am fost pe faza cand a venit stirea, insa cu ajutorul colegilor de acolo(sp)- o dezvoltam.

Share this post


Link to post

Ce parte din toata povestea e gluma? Nefericirea ta ca nu ai aprins scanteia?

Share this post


Link to post

Nu e asta, e vorba de maximus- ca si el (adica parintii lui) are logan. Baiestii de pe sp au se intrebau daca maximus are/nu are prietena, masina, viata privata etc (el sta non-spot pe net preamarind loganu'), iar dupa faza cu accidentul (auzi, sa traga prietena de volan...=) - ce poveste de prost gust, mare minciuna), unii s-au gantit ca in loganu rosu era era el.

Share this post


Link to post

Zi-i bre cat e salariul pe sp? :) )

Share this post


Link to post

Eu unul nu vad nimic amuzant :| . Pe Splai de obicei se conduce cam tare iar drumul este suficient de denivelat, nu e de mirare ca se mai intampla accidente :| .

Share this post


Link to post

Yaya, ce nu se spune in articol e ca Marco Bella se afla in portbagajul Porche-ului... :) )

Share this post


Link to post

Nu mai e mult pana sa ajunga si pustanii care se dau cu rolele sa aiba antiradar in frunte :D doamne, ce oameni! Sa vina sa le dam pe ale noastre, ca si-asa sunt prea multe.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...