Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Dar de sistemul asta de airbag stiai? O sa fie si "el" protejat :) >- .

Sau sa se inteleaga ca te protejeaza ca... :redface: ?

 

post-5484-1186467627_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Ziceti ca la noi se circula...cum se circula.

=

 

=

 

 

P.S. Sper sa isi aiba locul aici. Scuze daca a mai fost.

Edited by BH ZNS

Share this post


Link to post

Noutati GM DAT:

lacetii.jpg

 

O fi fost adminu' :drinkers: ?

Share this post


Link to post

Funny :D

 

 

le: am vazut ca mai fusese postat, scuze :(

Edited by stryder

Share this post


Link to post

Iti place ciorba rece, sa-nteleg.

Share this post


Link to post
Adevaru e ca un sistem de deschidere a portilor te-ar fi costat vreo 3000RON :mrgreen:

Păi da, dar... sistemul ăsta al lui face şi mâncare şi spală... La asta nu te-ai gândit. :)

Oricum, Luciane, eşti ingenios! Bravos!

Edited by rm.popa

Share this post


Link to post

Luciane esti unul dintre cei mai misogini care i-am vazut vreodata

Cum mai sa suni in casa , tu sa stai bine merci in masina la caldurica si saraca femeie sa vina sa iti deschida portile? =))

 

In locul ei aruncam dupa tine cu chitaitoarea ta cu tot :mrgreen:

 

=)) =)) =)) imi cer scuze dar nu ma pot opri din ras la gandul cum percuteaza Oana sa-i deschida portile lui Lucian

 

P.S. @ Lucian > sper ca nu te-ai suparat :drinkers:

Share this post


Link to post
Mi-a mai fatat mintea un pui (amatorii de ingropaciuni ma pot cauta): fiind cu parintii la cumparaturi (gresie, faianta, chiuveta etc- pt baie) intr-un depozit mare din Piatra, mi-au fugit ochii pe o sonerie wireless la 30 ron. De ce spun ca mi-a fatat mintea un pui: m-am gandit sa pastrez emitatorul sub scaun in masina si receptorul in camera noastra. De ce? Pai avand raza de 100m, pot apasa o data pe intrerupator iar sotia iese din casa si-mi deschide portile fara sa mai fac oprire. In felul asta mi-am facut porti cu telecomanda, cu doar 30 ron si bunavointa din partea Oanei. Problema e ca ea a declarat ca "doar daca vrea muschii mei ies afara, daca nu- iti scot bazaiala din priza si nici nu ma intereseaza". Marturisesc faptul ca la acest aspect NU m-am gandit cand mi-am luat soneria.

 

Asteptam cu nerabdare sa-i mai "fete" mintea vre-o 2-3 pui si sa il auzim ca a reusit sa o transforme pe oana in elevator, remorca, cos de cumparaturi sau mai stiu eu ce ar putea sa-i "fete" mintea. Pt ca in usi cu telecomanda a reusit :D

 

=)) =)) =))

Edited by uskt2005

Share this post


Link to post

Deci nu pot sa creeeeeeed!!!!!!! Cat tupeu si cata bunavointa din partea ei.

 

Te si vad chitaind in mod repetat si insistent pentru ca saraca nu isi gaseste papucii! Ma intreb cat te-ai gandit si cat curaj sa ii propui asa ceva.

 

In alta ordine de idei avem si noi la birou o astfel de sonerie si functioneaza in general cam pe aceleasi fregventa. Eu m-as plimba prin cartiere de vile si as suna continu la ea. =))

Share this post


Link to post

Oricum in locul sotiei tot iti dadeam un facalet dupa ceafa :D

Share this post


Link to post

Daca erai in locul sotiei, iti aratam eu facalet... :D . Intai trebuia sa cauti facaletul, eu unul nu am vazut asa ceva in bucatarie (si crede-ma ca eu am renovat complet bucataria, deci stiu fiecare coltisor si fiecare obiect agatat/pus acolo).

Share this post


Link to post

Coada de matura, teava de aspirator, coarba de la masina... mai zic?

Share this post


Link to post

Tu vrei MUSAI sa fii in locul ei cand ridici vreun obiect spre mine?! NU CRED...

Oricum, la noi nu e cazul de asa ceva, nu stiu cum o fi la altii...

Share this post


Link to post

Bine, daca nu e cazu pentru asa ceva gandeste-te altfel ...

 

in loc sa te astepte frumos in dormitor intr-o costumatie sumara cu lumanarele and shit trebuie sa stea sa te astepte imbracata gros pe ploaie cu cizmele in picioare ca sa fie pregatita sa iti deschida poarta. Deci tot tu pierzi. :) ) Eu unul mi-as deschide poarta singur. :) )

Share this post


Link to post
gandeste-te altfel ...

 

in loc sa te astepte frumos in dormitor intr-o costumatie sumara cu lumanarele and shit

 

:o fftopic:

 

Poate pateste ca in bancu ala cu tipu care a venit acasa si in loc sa ii faca "ceva" femeii...i-a facut soacra-sii, in cazul lui bunicii :mrgreen:

 

Scuze de offtopic

Share this post


Link to post

Tot :o fftopic: @uskt Iegzact...mi-ai luat vorba din gura. Numai ca s-ar putea intampla sa intre bunica peste ei cand...si... Doamne fereste ...

Edited by BH ZNS

Share this post


Link to post

@steph: In primul rand am placa de beton in curte. In al doilea rand- end of discussion 4 today. Nu-ti mai da cu parerea daca nu stii care e treaba. Topicul "Caterinca" e in alta parte. OK?!

Mamaia sta in alta casa- avem 2 case separate in curte- care e marisoara.

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post

Sa imi mute si mie cineva caterinca de pe topicul lui aici :D

Share this post


Link to post
Daca erai in locul sotiei, iti aratam eu facalet... :D .

 

Il facem iar membra de onoare pe Steph?

Share this post


Link to post

N-am vazut oameni mai incurabili ca voi ...

Share this post


Link to post

Multam fain. TZZZZZZZZZZAAAAAAAAAAAAARRRRRRR A venit conasul acasa. =)) Coconel ti-am pregatit ceva bun, dupa ce ti-am deschis poarta. :) )

Share this post


Link to post

Asta incepe sa semene cu bancul cu Zorro :D .

Share this post


Link to post
Pe dreq bate 100 de m- maxim 70 apreciez eu. Azi am venit acasa pe la 12 jumate (am) si din respect- nu am chitait. Oana nu dormea- se uita la tv. Oricum- 100 de m- dar in "camp deschis". La mine- are 2 pereti la casa si emitatorul e sub scaunul soferului- deci 70 de m - sunt generos cu aprecierile. Ramane de vazut- va anunt daca e buna de ceva sau nu.

 

Ufff nici macar nu are curaj sa chitaie acum, desi cred si eu ca la 12 jumate nu prea mai are tupeu sa se joace cu soneria. :D Aia e ora la care speri ca sotia doarme si nu o sa te auda cand te bagi in pat. :tongue:

 

Si idei de pe la prieteni:

 

"si mai bine...o antena de mare putere..si un sistem de urmarire prin GPS pe care sa-l monteze in casa, astfel incat el sa sune cand ajunga la 10km de casa pt ca sotia nu numai sa deschida poarta..dar sa puna si masa.."

Edited by steph

Share this post


Link to post

Inainte se folosea pentru asta un buzdugan :) )

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...