Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

...palosh, bre :P

Share this post


Link to post

Mai tine cineva minte discutiile nocturne despre femei sustinute de marius macho eugen cam de vara trecuta pe vremea asta?

 

Ceva patanii suferite de me cu multele sale femei...

 

Momente jenante : 1. sa sara pe mine una , ca ma vrea , sa continue , alea-alea si cand eram dezbracati complet si pregatit sa-mi parchez masina sa-si aduca aminte ca e pe ciclu .

2. Iubitule , nu-i asa ca ceasul scela scump pe care mi l-ai facut cadou este si acvatic ? Raspuns NU ! Imi venea sa o bat ca muncisem o luna jumate sa pun bani deoparte sa-l cumpar si nu pentru ca imi placea mie pentru ea , ci pentru ca ii placea ei .

3. Alta faza tampita rau , dupa vre-o 3 luni de relatie si normal sex protejat , eu agitandu-ma mereu cu prezervative , pachetele si restul ... aflu ca ea de fapt folosea contraceptive si ca ea a crezut ca e mai bine asa . Mentionez ca-i spusesem ca urasc prezervativele .

4. Iubitule de ce ai uitat sa-mi spui ca lasi masina in viteza ? Intrebare : cat de bine te intelegi cu vecinul de parcare ? M-a costat 1,4 mil prostia ei ca nici macar nu apasa pe ambreiaj cand dadea la cheie .

5. Dupa vre-o 3 ore de mers pe munte mi se face sete si o intreb daca a luat tot ce i-am scris pe lista si a bagat in rucsac . Ea spune : totul in afara de sticla de suc , ca era prea grea ... 2 litri . Va dati seama de unde puteam lua noi lichide pe munte . Atunci mi s-au uscat buzele si nu am mai sarutat-o vre-o luna jumate de usturime .

6. In timpul unui oral in masina ( ca de ... era mai interesant si chiar nu aveam unde in alta parte ) , ajungem catre final si deodata ea isi ridica , capul si se intoarce ca a simtit ca s-a miscat masina , dar totul a fost asa de brusc , incat eu nu m-am prins ca ea nu mai era la aparat si am reusit sa redecorez "peisajul" . Mi-a luat vre-o 2 ore si ceva sa curat interiorul masinii si ea ma tot intreba ca de ce nu m-am uitat ca s-a miscat masina ( eu fiind intins pe spate si stiind ca asigurasem masina cu tot ce trebuia sa nu o ia din loc )

7. Este posibil ca o femeie sa incurce senzatia de urinare cu cea de orgasm ??? S-a intamplat si a fost extrem de neplacut !

8. S-a intamplat vreodata sa fiti zgariat sau muscat atat de rau incat sa sangerati ? Si sa mai fiti si la mare ?

9. S-a intamplat vreodata ca din greseala , in momentul in care are orgasmul sa tipe atat de tare incat sa vina vecina de langa ( femeie in varsta , profesoara si f. serioasa ) ?

10. S-a intamplat vreodata ca din greseala in miscarile dinaintea orgasmului sa te zgarie cu cerceii pe obraz ? Dar cu inelele pe gat ?

11. Bineanteles ca se mai intampla si acele zgomote,extrem de neplacute in momentul in care se intampla penetrarea intr-o anumita pozitie .

12. E posibil sa nu spuna nimic nici cand se apropie orgasmul si sa incerc sa o trag de limba ca sa am si eu niste repere ?

 

Uneori ma gandesc serios sa fac protectia muncii inainte sa ma apuc de treaba ! ;)

 

=)) =)) =))

 

Sursa este softpedia.

Share this post


Link to post

Amin, brother =))

Share this post


Link to post

Ori e prea ghinionist omul asta, ori...va las pe voi sa spuneti. =))

Share this post


Link to post

Ma, cica nu avem voie sa jignim pe aici :D

Share this post


Link to post

Ma gandesc daca la punctul 6 :mrgreen: si el o fi facut parte din "peisajul" decorat =))

Share this post


Link to post

Problema ce a cauzat un downtime la romtelecom :

 

Ieri seara au fost niste prb. Au picat vreo 4 bucati sw telco

>>

>> Cauza :-) : un porc de vreo 100 si ceva de kg cazut intr-o

>> groapa plina cu apa, unde era si cablu fo pe care l-a ros.

>>

>> Intre timp apa a crescut, acolo ploua, si porcul este doar cu

>> capul afara din apa. Am vb cu cei de la suport, iar echipa fo

>> astepta pompierii sa vina sa scoata guitatorul din groapa pt ca

>> sa poata lucra la fibra.

Share this post


Link to post

Cumnate daca ai stii tu ce friptura la protap @-) iese din guitator dupa ce se termina lucrarea... =))

Share this post


Link to post

Doamne cat am putut sa rad de ce a scris marius_foxy.

Share this post


Link to post

Poate cineva sa ma ajute cu un mail? :mrgreen: Ca se pare ca sunt in minus cu unul:

post-1584-1186987876_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Slab, shefu :mrgreen: Record personal -6 :P Recomandare: da-ti tie un mesaj, citeste-l, si o sa ajungi la 0 ;)

Share this post


Link to post

Mai are oare permis?? Oricum e taran daca era un om mai inteligent stia sa trateze alfel problema si avea ce sa scrie la mentiuni.

 

Unde nu`i cap vai de picioare

 

Share this post


Link to post

Permis poate mai are, da o amenda sigur si-a luat bolovanu...ca a jignit organul :mrgreen:

Share this post


Link to post

Din ciclul "romanii si masinile lor"...

 

post-6093-1187088829_thumb.jpg post-6093-1187088842_thumb.jpg

post-6093-1187088851_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Audi-ul cred ca e VT cu dacia 1310

 

Nu imi pot inchipui ca un om ar putea pune asa ceva pe masina :scarpin:

Edited by uskt2005

Share this post


Link to post

Ce nu face omu' pentru bani :mrgreen:

Share this post


Link to post

Ce ironie...ala cu sielo trage baraca cu loganu... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Audi-ul cred ca e VT cu dacia 1310

 

Nu imi pot inchipui ca un om ar putea pune asa ceva pe masina :scarpin:

 

Pai niciun om sanatos la creieri n-ar pune, tocmai de aia poza aia e photoshopata :P

Share this post


Link to post

Daca v-ati uita mai atenti si ati da un zoom ati observa ca defapt nu este ceea ce pare ci defapt este o carcoteala a celor de la daciaclub. Romanu cu Cielo a facut o parcare laterala si sa bagat pana ce protapul platformei publicitare a intrat sub masina. Mie imi este imposibil sa cred cineva cu cielo ar putea sa faca reclama la logan...

Share this post


Link to post

De acord cu tinr, dar care e faza cu cablul ala gri sau ce naiba o fi? :-?

Share this post


Link to post
Pai niciun om sanatos la creieri n-ar pune, tocmai de aia poza aia e photoshopata :P

 

Ete na...poate nenea nu vrea sa uite de unde a plecat...sau vrea sa se laude cu Dacia 1310 cu clima "bizonica" :P

 

 

.... Mie imi este imposibil sa cred cineva cu cielo ar putea sa faca reclama la logan...

 

Cum spuneam mai sus si intr-un topic dedicate reclamelor pe masini...$$$$$ sa iasa $-)

 

 

@closchkutza Cablul ala gri o fi cel de la priza, probabil e infasurat sa nu atarne pe jos...de aici si deductia lui@elprypas $-)

Edited by BH ZNS

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...