Jump to content
Sign in to follow this  
Guest donraulo

are WOO succes la agatat FMI?

cu ce prefera femeile sa fie agatate?  

37 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest donraulo

ma gandea la un subiect... si cum sunt la servici,.... adormit si plictisit ... afara-i frig si ploua... numai asta mi-a venit momentan in minte...

 

deci... se uita femeile si dupa tico, matiz, (de la cielo in sus sunt excluse pt acest sondaj, incadrandu-se la alta clasa).... ai cu ele mai mult succes la agatat decat cu dacia?

Share this post


Link to post

:-D Clar ai mai mult succes. Majoritatea sunt destul de superficiale in domeniul auto si au si ele tatici care 'stiu' ca 'Dacia nu e masina, da' merge' :-D

Share this post


Link to post

Eu cred ca le place matizul dar sa vedem ce se intampla cand apar mai multe Loganuri pe strazi. Sper ca nu se inverseaza balantza :lol: :lol:

Share this post


Link to post

eu am raspuns ca posesor... :lol: poate-mi spune si mie cineva de-aici daca a agatat vreo-data o gagica prin intermediul celor 4 roti si ce fel de femei au cazut in plsa schumacherilor cocotati pe Maty Tico sau :lol: un 1100 (asta da mashina de agatat) :lollol:

Share this post


Link to post

:( Nu stiam ca Woo-ul a facut numai Matiz si Tico. :( :maso:

Share this post


Link to post
Guest donraulo
:( Nu stiam ca Woo-ul a facut numai Matiz si Tico. :(  :maso:

 

 

scuzele mele ... insa in primul post am mentionat faptul ca de la cielo in sus nu se poate face comparatie... si chiora sa fie gagica si tot la pipairea (capotei fata) tot de prinde ca e altceva decat dacie... si prin urmare pe mentalitatea orice este mai bun decat dacie... am avut intentia de a limita doar la tico si matiz... daca stie cineva cum se poate modifica titlul subiectului din WOO in matiz sau tico sa o faca ca eu nu stiu... sorry

Share this post


Link to post

Stai linistit! :-D problema este ca e putin cam strimt in ele (Tico si Matiz) si cind se ajunge la punctul culminant poti sa scoti picioarele prin geam. :mrgreen: Din punctul asta de vedere Leganza rules!!!!! :P

Share this post


Link to post
Guest donraulo

poate ca nu se mai poate acum datorita conditiilor meteorologice...dar cine a zis ca trebuie numai in ele?

 

 

sub ele

peste ele

langa ele

etc :shock:

 

*ele = masinutele

Share this post


Link to post
Stai linistit! :-D  problema este ca e putin cam strimt in ele (Tico si Matiz) si cind se ajunge la punctul culminant poti sa scoti picioarele prin geam. :mrgreen: Din punctul asta de vedere Leganza rules!!!!! :P

 

Pai sa ne gandim... scaunele din fata pe spate la maxim, bancheta spate rabatata toata... m-am scos! :)

Share this post


Link to post

Io nu mai rabatez nimic, am loc si in portbagaj!!!

Share this post


Link to post

deci:

1. eu agat prin pers proprie - n-am nevoie de masina sa ma sustina

2. n-am avut pb cand am luat o gagique cu tico/dsn; a fost aceeasi chestie

3. nimik nu se compara cu un microbuz - nici macar leganza.

Am avut un microbuz VW si am multeeee de povestit de ce faceam inauntru si pe unde am umblat...

Bagam alti 7 preteni inauntru si purcedeam la drum (mare, munte, cluj etc). Motorina se platea din maruntishul din buzunar (consum 8%). deci fiecare platea 1l/100km.

 

Am un prieten care isi luase o Vectra. Nu l-a ajutat cu nimik. Deci nu cred ca tine de masina.

Share this post


Link to post
Guest donraulo

partial sunt de acord cu tine... insa...

 

NU TINE NUMAI DE MASINA , cred ca este mai corect formulat... deoarece... degeaba daca nu ai si oareshce masinuta... sar si invers este valabil degeaba ai ferari si nu stii ce si cum sa faci cu ea

Share this post


Link to post
Io nu mai rabatez nimic, am loc si in portbagaj!!!

 

asa...traiasca shalupele :lollol:

Share this post


Link to post
un 1100 (asta da mashina de agatat)   :lollol:

 

ai putea agata cateva nostalgice...

dacia_1100_thumb.jpg

Share this post


Link to post

...dom'le eu am agatat citeva ... cu bara din spate de la Cielo(stiu ca nu se pune) ... da' n'am avut parte de ele ca le'a tras sub roata si... :cadelnita: :lollol:

Share this post


Link to post
ma gandea la un subiect... si cum sunt la servici,.... adormit si plictisit ... afara-i frig si ploua... numai asta mi-a venit momentan in minte...

 

deci... se uita femeile si dupa tico, matiz, (de la cielo in sus sunt excluse pt acest sondaj, incadrandu-se la alta clasa).... ai cu ele mai mult succes la agatat decat cu dacia?

 

Pt.un Donraulo plictisit si sictirit,

 

Interesant sondajul tau dar cel mai sigur ar fi sa le "sondam" pe reprezentantele sexului "tare".Poti eventual posta in vreun ziar(pt.ca parerea mea este ca nu sunt prea multe doamne si domnisoare pe forum pentru a afla cu adevarat raspunsul)un anunt de genul:"Don supradotat cu Woo sondez impactul la FMI".Cine stie , poate o sa ai surprize...Placute,sper.

Multa bafta!

Share this post


Link to post

Unde bifez eu in sondaj "espero" ca nu gasesc? 8) :lol:

Share this post


Link to post
Unde bifez eu in sondaj "espero" ca nu gasesc?  8)   :lol:

 

Daca ai Espero deja nu mai este nevoie sa bifezi."Sondezi".

De ce naiba pierdeti timpul ca viata e asa de scuuurtaaaaa...

Share this post


Link to post

Acum din ce stiu cand mergeam cu Mtz-ul meu silentios sau mergeam cu SJB cu Dacia lui fara toba finala si cu priza pe capota si cu 2 dungi negre pe masina parca mai multe p**** intorceau capul dupa Dacie. O gegica in general am vazut ca nu face diferenta intre masini, mai mult o intereseaza confortul si spatiul interior. Si la cate bombe sexy am vazut prin Dacii, valeu mama. bine ca si in MTZ poti sa F*** detul de bine, da parca in Dacie merge mai usor. Votez totusi cu Dacia, desi am MTZ, dacia merge mai bine la proaste la care taticu-i cocsor prin combinat. Am preferat ca prietenele mele stabile sa fie totusi fete pe care nu le intereseaza ce masina am sau daca am. Ce imi spunea prietena mea din Buc: "Multi nu prea le au la pat si incearca sa compenseze cu masina. Mari scule pe bascule". La mine masina e mai mult pentru munca, nu pentru agatat, dovada stratul gros de jeg. Aveti incredere in mine: o proasta care merge la scoala, facultate cu tramvaiul, chiar daca ea spune ca mai jos de WV nu se suie in masina, va accepta foarte bine o plimbare cu o Dacie. Asadar nu prea consider ca are tartareata mea lipeala mai mare cu cine stie ce mai mult decat o dacie, ba poate chiar mai putina. Nu stiu de ce, dar am impresia ca WOO se incadreaza la masini pentru oameni seriosi, familisti, iar Dacia mai bine pentru aventuri.

Share this post


Link to post

Si daca nu as fi eu baiat cu mult bun simt v-as spune mai in limba "paterna" cu ce prefera FMI sa fie agatate.Dar,din pacate,am atat de mult bun simt.

Share this post


Link to post

sa am un cieloo...modificat :X e unu pe la sherifs,in militari la veteranilor...super marfa facuta, e gri metalizata...cred ca a bagat omu ceva bani in ea :X :lavolan: eu cred ca fetele ar prefera un cielo ca ala decat o dacie :thumbl:

Share this post


Link to post

wow, matiz 400% :dizzy: :banana:

Share this post


Link to post

Am fost cu o FMI care clasamentul masinilor din p.ei de vedere era : Dacii care erau dacii , si restul masinilor straine de la Volvo la Opel care erau Cielo . Adica cand a aparut Volvo S40 , eram pe Magheru si am intrebat-o : Ce masina e aia ? Iti place

La care ea convinsa mi-a zis ca e Cileo :D

O singura data pe Magheru cand treceam cu "Dacia" din dotare am vazut parcat un Porsche Carrera ca ala a lui Dylan din Beverly Hills( daca mai stiti) si atunci ea a zis ingrozita "Ala nu-i Cielo !!!" :mrgreen:

Mi-am luat Espero si au inceput s-o intereseze masinile mai mult . Consecinta? Mi-a dat pasi si acu' cred ca toate masinile is Octavia la ea :P

De-aia vreau Octaviaaaaaa > :)

Share this post


Link to post

...frate shalupar, ma demoralizezi...pai cum sa lasi fMI sa iti dea pasi...fii cu o secunda inaintea ei si expediaz-o :D ...face bine la moral, crede-ma!

Share this post


Link to post

Kamarade :D de cand au parut aceste fapturi ale diavolului numite Octavia , ne-au eclipsat shalupele noastre si mai ajungem si in situatii din astea triste .

Insa esperache si-a jurat razbunare ..

In alta ordine de idei aseara la semafor era unul cu o Octavia2 si cu blonda de rigoare in dreapta care se tot uitau la mine ( deh eram singur , arat bine :D ) si frustratul cu ochelari ii dadea pe langa mine sa ma faca . L-am lasat un semafor, doua si la al treilea mi-am aprins o tigare si am deschis putin geamul...Cat sa aud ca avea un tractoras pe motorina . Si la verde am plecat tare , am schimbat numai la 5500 si l-am facut pe sclav .

Razbunarea e completa !!!!!! > :) Bine era mai bine daca-i luam si blonda dar ma multumesc si cu atat :tongue:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...