Jump to content
Sign in to follow this  
dan_m

Deschidere Electrica Portbagaj

Recommended Posts

las ca le sterg :) )sau , cum vreti si continuam pe topicul corect...

Edited by VaLa

Share this post


Link to post

Sunt chiar curios cum o sa faci tu acest lucru...

Nu consider ca ar fi nevoie sa fie sterse, insa mutate ar prinde bine aceste informatii la alti useri

Share this post


Link to post

Sunt chiar curios cum o sa faci tu acest lucru...

Nu consider ca ar fi nevoie sa fie sterse, insa mutate ar prinde bine aceste informatii la alti useri

 

Te referi la sters? :) )) uite asa : sterg tot cu edit si las doar :wallbanger: ...

dar ai dreptate , informatiile sunt utile acolo unde trebuie

Edited by VaLa

Share this post


Link to post

asa arata cu buton de deschidere de cielo (scuze pt calitatea pozei, e facuta cun telefon mai simplist)

dsc00076mf.jpg

Edited by Tav

Share this post


Link to post

multam forumisti.deci se poate monta un actuator de usa la portbagaj.ca din cauza ca mi-am pierdut o telecomanda de la alarma +inchidere m-am cumparat alta alarma .asta din urma are si functie deschidere portbagaj.cand nu va mai functiona actuala telecomanda din motive de uzura voi monta noua alarma +inchidere pe portbagaj

Share this post


Link to post

butonelu meu inca rezista .am bagat si apa cu presiune in el,a trecut si prin iarna . nare treba.

:)

post-4301-036230300 1294650908_thumb.jpg

Edited by CatalinC

Share this post


Link to post

Butonel ?? apa cu presiune?? fii mai explicit te rog

Share this post


Link to post

Cum , n-ai auzit de vestitul buton? Pune mana si citeste topicul !! greenguy.gif

Share this post


Link to post

HEHEHE , buna gluma ... Cocaraii din deal , butonelu' rezista , e ca in reclama aia :) ))

Butonelu' meu rezista si el si are si un frate pe telecomanda de la inchiderea centralizata :)

Edited by VaLa

Share this post


Link to post

cand ampus butonu ala in locu yalei, mi sa spus ca e posibilitatea sa se strice de la apa. :P

Share this post


Link to post

Salut ,

 

Va rog mult sa-mi spuneti daca puteti cum as putea deschide porbagajul blocat la buburuza sau daca exista vreo posibilitate fara sa deteriorez butucul.

Am inercat cu diverse solutii degripante si nimic.

 

Imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie.

 

Multumesc mult.

Share this post


Link to post

rabatezi bancheta din spate bagi mana in hayon si acolo ai o parghie si o dai in stanga si se va deschide hayonul :) Vezi postul 102 sunt cateva poza acolo ca sa iti dai seama.

Edited by bishnitzarul
  • Like 1

Share this post


Link to post

am reusit sa fac deschidere electrca a hayonului, din buton, dar as vrea sa o leg la telecomanda alarmei si nu stiu cum, am oalarma pilot yt a400

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...