Jump to content
Sign in to follow this  
Sunman

Puntea spate Matiz

Recommended Posts

NFS avea unele ,de vanzare. Vezi la bursa !

Share this post


Link to post

In Iasi de la ropaneuro, in Bucuresti nu stiu. Cele care le am eu difera de cele care le vinde nicubarbu.

Share this post


Link to post

Mai oameni buni, nu stiu ce sa ma mai fac! Am mai incercat sa aflu raspunsul pe un alt topic si nu mi`a dat nimeni un raspuns ... PLEASE HELP! Efectiv m`am saturat sa caut si sa nu gasesc! Am pe dreapta spate un troncanit (zona portierei spate ... poate spre stalpul dintre portiere ... nu stiu exact!)... ca de sarme lovite una de alta .. ca si cum s`ar lovi tabla de tabla ... si mai nou un scartait ca de balama ( balamalele nu par a fi de la portiera ... ele par in regula ... ) ... Acuma troncanitul ala apare doar la gropi, deci nu ar fi o problema, insa acel scartait, care nu e un scartait continuu, ci scartaie, tace, scartaie, tace ... se aude chiar si pe drum drept si neted ... intotdeauna! Am fost la 2 service`uri mari Daewoo si habar nu au si am fost si la doi particulari care au dat din umeri ca si cei de la reprezentante! Ce ar putea fi? Scartaitul se aude foarte tare si destul de obositor! Dati-va cu parerea ... sa incerc toate posibilitatile!

Edited by lordcalibras

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...