Jump to content
Sign in to follow this  
hitman

Voi ce masina ati alege ? :-)

Recommended Posts

Daca te intereseaza da-mi un mp.dar e super masina...

 

Bai ce ghinion, era foarte interesanta oferta. Ce pacat ca a venit prea tirziu. Daca e asha cum zici tu merita banii. Oricum multzumesc!

Share this post


Link to post

Stimate domn,

 

Va propun sa cumpaniti la urmatoarele variante:

 

1.Daewoo Cielo Standard cu AC-7390Euro

2.Fiat Albea Star ~~9200Euro culoare metalizata.

 

Mult succes!

Share this post


Link to post

TYMY, n-am ce sa cumpanesc ca deja am luat masina!

Share this post


Link to post

Ti-ai luat Cielo ca prea dai din "mustati" :lol: :!: :?: :play:

Share this post


Link to post

Suspaaaaaans iso! :play:

Share this post


Link to post

Si-a adus un prieten o Astra Caravan din 2001 full electric, scaune incalzite, Cd player cu mag., AC, jante aliaj, roti de iarna, etc 1.7 DTI (motorul e cam slab, are doar 75 cai dar pe el il intereseaza consumul doar) pe care a dat in Germania 6400 euri la final ajungandu-l sub 8000...Are 136 k km la bord cu carte service, etc; masina este super, dupa parerea mea. Interesant este ca prietenul meu a fost pentru prima data acolo, a luat cateva adrese de pe net pe care nici nu le-a folosit...A urcat intr-un microbuz al ATLASSIB si a ajuns la Frankfurt de unde a inceput sa colinde cateva autohouse-uri; in trei zile era acasa cu masina iar dupa inca trei zile a inmatriculat-o. Mi-a spus ca gasesti acolo Astra din 2001 euro 3 pe benzen la 5000 de euro si chiar sub 5000 cu kilometraje sub 150k km.

Share this post


Link to post

Voi acum chinuiti omul? :-D

Share this post


Link to post

El ne tine in suspans - noi il ofticam!

Share this post


Link to post

Nu ma ofticati deloc! Continuati, continuati ne distram putin. Am luat hotarirea buna-rea aia a fost si gata! :mrgreen: .

Share this post


Link to post

La banii aia ma orientam la altceva in afara de Daewoo sau Fiat.in orice caz nu la fiat...asa ca eu cred ca ti-ai luat Cielo.

Share this post


Link to post

...si iau dat aia numai cauciucurile si minerul de usa de la Cielo si acu ii e rusine sa zica :lol: :coool:

Share this post


Link to post

eu raman la parerea initiala ca e Albea, masina care nu mi se pare deloc neatractiva. :)

Share this post


Link to post

Eu cred ca si-a luat 206. Desi depasea pretul. Hitman, zi-ne macar daca te-ai incadrat in pret. Asta ca indiciu.

Share this post


Link to post

Thiii, ce ne-ai tras-o, mancati-as!!! De-asta mi-esti? CIELOOOOOOOO !!!

Pa si pusi, Albea, 206, Yaris, Niva etc.! Am vazut ca singurii care au ghicit au fost Iso si Expero 16V (tot provincia este fruncea...). Baieti, pentru farsa asta sa nu-i cereti BR, ci Johnny Walker :P :P :P !

Share this post


Link to post

Deci gata, balonul de sapun s-a spart. Tinind cont de:

 

1. forumul acesta cu subiectele lui de unde invetzi multe si acesti membrii

minunatzi :thumbl:

2. parerea lui FLEX :satraiti:

3. o veche convingere a mea :mrgreen:

4. drumurile cu gropi din bucuresti :wallbanger:

5. bunul simtz inexistent la multzi soferi din trafic :rambo:

 

Decizia finala a fost Cielo Executive (fara GPL) :cadelnita: Sa speram ca e cu noroc :?

Share this post


Link to post

S-o stapanesti sanatos si sa o vedem cat mai des (cu tine in ea normal ) la meetinguri!..Ai putea in pana mea s-o duci si pe ea la Moeciu in WE asta ca doar n-ai udat-o si cica ploua !! :) )))))

Share this post


Link to post

Sa-ti traiasca !!! Cum ti se pare interiorul comparat cu alte generatii de Cielo? Mi-e EXE euro II mi s-a parut totusi acceptabil in interior. Intreb ca si eu am ceva ganduri ...

Share this post


Link to post

...Iata domle' "uomo practico" --- masina mare la bani mici :!:

 

Felicitari[/size] :!: :!:

 

P.S. Dar recunoste ca ti-a fost frica sa nu stirnesti ura de clasa in familie :

Sotia -- Matiz ... hitman -- BMW . :lol: :lol:

Share this post


Link to post

Sa-ti traiasca limuzina si la multi ani cu ea in perfecta stare. Acum pls, e un topic cum ca nu va luati Cielo nou ca a scazut calitatea 50%. Ce parere ai? Baga ceva pe acolo sa stim si noi cat a "scazut" calitatea.

Apropos, Exceutive asta are motorul ala de 80 cai SOHC?

Share this post


Link to post

Da are motorul ala SOHC/80 de cai. :headbanger: Suficientzi in oras si pt. un tip la locul lui (adica io :mrgreen: ). Vremea cind treceam prin sate cu 170 la ora a trecut! Doamne, cite prostii am putut sa fac cind imi mergeau hormonii prin creierii! :wallbanger:

Share this post


Link to post

Ok. Sa fie intr-un ceas bun. Am vazut ca ai postat pe topicul ala. Ne mutam acolo ca aici nu mai are rost. Masina ai ales-o. O sa urmaresc celalalt topic sa vad daca s itu ai vreo problema cum are tipul celalalt, victima alegerii unui motor pe GPL dupa parerea mea. Ai fost baiat destept cand ai luat motor fara.

Share this post


Link to post

INKIDEM TOPICUL DECI!?!?!....sA-L FACA CINE VREA EU IL CONSIDER AUTOINKIS !(AM UN PRINCIP SA NU INKID TOPICURILE )

Share this post


Link to post

Bine mai, hai ca vad ca avetzi mincarici la degete, inchidetziil! Multumesc inca o data la totzi care m-au ajutat.

Share this post


Link to post

N-are man nimeni mancarime la degete. Dar acum ai luat-o, ce rost mai are topicul? Ne mutam pe alt topic, cat de bine merge Cielo euro 3 al lui hitman :P

Sa ne auzim cat mai rar cu probleme.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...