Jump to content
Sign in to follow this  
Tavi

Daca Aveti Nevoie De ... Dentist!

Recommended Posts

... dar daca, totusi, nu si nu, bucuros, ma ofer sa va ajut!

 

Asta e oferta:

- cabinet in Bucuresti, zona stadionului Dinamo, cu orar de functionare L-V: 16.30-...

- seriozitate (mi se pare destul de "virtuala" chestia asta, dar sint si cer seriozitate).

- experienta profesionala: 10 ani.

- materiale de ultima generatie.

- preturi: (zic eu!) "umane". Exemple (in RONi): extractia simpla: 50, obturatia = plomba: 50, detartraj si periaj profesional +/- "air flow" (e un soi de sablator cu carbonat de calciu; are efect de albire): 100/arcada, lucrari protetice fixe incepand de la, echivalentul in RONi a, 30E (acrilat) pina la 80E (portelan).

- la toate aceste preturi, membrii clubului beneficiaza de o reducere de 20% si consultatie gratuita.

 

Pentru mai multe detalii +/- programari, pastram regula: PM sau email.

Tavi.

Edited by Tavi

Share this post


Link to post

Tavi, mai e valabila oferta nu? Saptamana viitoare cu programari dupa ora 6 iti sunt client. Vreau nu vreau... :-W

Daca ma doare te mananc!

Share this post


Link to post

Mirceo, scuza intirzierea raspunsului (motive obiective!) si DA, oferta ramine valabila, in aceleasi conditii.

Garantat, fara durere!

Tavi.

Share this post


Link to post

Mai omule, te rog spune-mi clar: Poti repara o carie mare fara absolut nici-o durere? Nici inainte nici in timp ce nici dupa!

Share this post


Link to post

Garantat!

Share this post


Link to post

I'm in! Dar dupa sarbatori, eventual intre Craciun si anul nou sa curatam si sa punem un pansament ceva, plomba dupa. Beleaua e ca pe tarla a mai lucrat anul trecut cineva si a facut-o prost... o sa vezi tu.

Share this post


Link to post

Mircea, cu drag, dar dupa 8 ianuarie. Plec in vacanta. Daca te "arde" rau te recomand unui prieten care e in Buc.

Share this post


Link to post

Dupa 8 ianuarie sa fie :)

Share this post


Link to post

Mama, ce fricosi! Daca nu e putina durere, nu e stomatologie! Dara daca trebuia sa nasteti?! > :)

Tavi, dupa 8 ianuarie o sa te rog sa ma programezi si pe mine, te las sa faci ce vrei cu dantura mea. E varza.

 

p.s. nu mi-e frica de durere.

Share this post


Link to post

E lasa Ilenuco, ca nu cred ca e dracu chiar asa de negru...

Va astept cu "drag" > :)

Vorbim dupa 8 ian. Imi pare rau ca nu pot sa va ajut acum inainte de sarbatori, stateati si voi mai linistiti...

Va doresc tot ce-i mai bun, sanatate, sa ne traiasca copii (e, cum e Mirceo? mai poti?) si un 2007 mai bun ca asta care se duce.

Tavi.

Share this post


Link to post

O sa iti fac si eu o vizita dupa sarbatori, o sa ai mult de munca cu mine.

PS. Sa te pregatesti cu anestezii.

Share this post


Link to post

Avem, avem...

Share this post


Link to post

Atunci daca stomatologie e...stomatologie sa fie! Vin si eu cu laboratorul de tehnica dentara. Astfel facem o cambinatie buna.

Share this post


Link to post

Blumule, poate punem de-o colaborare?!...

Share this post


Link to post

Salut. Ti-am trimis si eu un PM pentru o programare.

Share this post


Link to post

Joane,

iti raspund, numa' lasa-ma te rog 2-3 zile sa apuc sa mai rezolv din treburile care s-au adunat si, mai ales, sa apuc sa fac o curatenie p...oasa, ca la ce praf s-o fi adunat acolo de atita vreme...

Share this post


Link to post

Update de preturi pentru anul in curs.

Reucerea de 20% pentru membrii clubului ramine valabila.

 

Toate bune,

Tavi.

Tarife_cabinet.doc

Share this post


Link to post

Nenea, eu mi-am scos acum vreo 3 luni o masea (sus, stinga, pe mijloc, aia fioroasa) si acum, ca s-a vindecat rana, tb sa imi pun ceva in loc. Ce sanse am sa scap cu viata (cand mi-a scos-o am bagat 4 fiole de algocalmin, sa pot dormi noaptea) si cam cat ma costa?

 

Multumesc! :osanale:

Share this post


Link to post

Scuze de raspunsul intirziat...

On topic:

- fara nici-o problema/durere

- preturi incepind de la 3 x 15 - 330lei = 45 - 990lei - 20% pentru astia ai nostrii; intre 2-4 saptamini

Share this post


Link to post

Dom' doctor! Numai detartraj mecanic faceti? Ca cica ala cu US e mai bun. Multumesc anticipat!

Share this post


Link to post

Nu, manual nu mai fac de nu mai stiu cind.

Si nu e numa' ala cu ultrasunete bun, mergea si ala mecanic, da' stii cum e... tehnologia avanseaza etc. etc.

Edited by Tavi

Share this post


Link to post

Intrebam fiindca in "mercurial" zice asa:

23. Detartraj mecanic supra şi subgingival/dinte 10

La 10ron/dinte se mai adauga si alte operatiuni (adica si alte costuri)?

Share this post


Link to post

In banii astia intra detartrajul propriu-zis + "airflow", care e un fel de sablator (amestec de apa si carbonat de calciu, la 2 bari) care curata si tot ce aparatul de detartrat nu a reusit sa scoata, de obicei petele superficiale.

Am scris mecanic, gindidu-ma ca "nu e la mina".... De fapt, e vorba de ultrasunete.

Share this post


Link to post

A fost cineva? E in regula? :-S Ca mie mi-e o frica de dentist de mor si trebuie neaparat sa ajung curand ca se agraveaza situatia :( . Deci pareri aici sau pm va rog.

Share this post


Link to post

Salutare Tavi. O intrebare: vrei sa iei premiul Nobel pentru medicina? Caci daca ma rezolvi il vei lua cu siguranta. :D

Problema: mai multi medici stomatologi au ajuns la concluzia ca dintii mei nu sunt hraniti de organism cum trebuie.

am practicat sport de performanta (Tae-kwon-do) si cred ca a afectat si asta. ideea e ca am probleme MARI cu dantura. Pot sa te vizitez pentru un consult si poate in cel mai rau caz pentru calculul unei lucrari protetice daca nu ii dai de cap altfel?

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...