Jump to content
Sign in to follow this  
Kadaj

Am Nevoie De Un Tuning Profesionist Pentru Aveo

Recommended Posts

Nu stiu daca e "tuning profesionist" dar, cu mici exceptii, modificarile cred ca sint reusite:

post-1976-1185404079_thumb.jpg

post-1976-1185404107_thumb.jpg

post-1976-1185404113_thumb.jpg

post-1976-1185404121_thumb.jpg

post-1976-1185404128_thumb.jpg

post-1976-1185404136_thumb.jpg

post-1976-1185404145_thumb.jpg

post-1976-1185404153_thumb.jpg

post-1976-1185404159_thumb.jpg

post-1976-1185404164_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Hai ca ti-a iesit bine. Are alt aspect cu jantele de 16. Plasticele adaugate in fata/spate si laterale ii coboara mult garda- insa daca ai sosele bune- nu cred ca ai de suferit. Eu sunt subiectiv, deoarece imi place sa am garda inalta la masina, insa culoarea si jantele o avantajeaza mult pe a ta.

Share this post


Link to post

Reusita si cu bun gust facuta masinuta asta! :) Parca la partea din fata mergea ceva mai finut decat "fusta" aia! Jantele sunt superbe si coborarea masinii ii da cu totul alt aspect! :D

Share this post


Link to post
De la producatorul care-ti ofera in varianta premium cel putin 130 CP, ...

 

Tu confuzi tuningul cu optionalele ( ala nu se numeste tuning doh ) ... [-X

 

Tuningul poate sa fie de mai multe tipuri : vizual ( jante, bodykituri, eleron etc ), audio ( dai discoteca la doar 50% din volum ), pt cresterea performantelor ( modificari sistem de evacuare, modificari motor, adaugare turbina , hai si banala remapare ) .

 

Doar cativa producatori ofera bodykituri ( care devin prea des intalnite pe strazi - kitul Cupra pentru Leon un exemplu - ) gen : Audi cu linia S, VW cu Gti kit, ST de la Ford, pachetul M pt BMW. ( insa preturile sunt pe masura de mari ).

 

ps: am vazut ca si cei de la Dacia adauga componente de tuning @-) ( spoiler fata , praguri ) direct din fabrica

Share this post


Link to post

Sal ! In legatura cu pozele celui care a postat primul,am un prieten care are un aveo sedan cu kitul sport(prelungiri bara fata/spate,praguri,manere usi cromate) si mi-a spus ca acest kit l-ar fi costat 400 E.

Se gaseste la reprezentanta!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...