Jump to content
Sign in to follow this  
AAdorjan

Cd-player Cu "fata" Furata

Recommended Posts

Unui prieten intr-o noapte niste "domni" binevoitori iau furat fata de la cd-player. Dar nu au reusit sa scoata si unitatea centrala. Acum ii si vina lui ca nu a luat fata cu el in casa.

 

Intrebarea mea este: mai poate fi folosit la ceva unitatea?

 

Este un Sony CDX-R3300.

Share this post


Link to post

Isi poate cumpara alta de la Sony Romania.

Share this post


Link to post

... si costa aproape cat un HUD nou :)

Share this post


Link to post

Mi se pare normal, altfel n-ar mai oferi nici o protectie impotriva hotilor, care ar fura HUD fara fete in prostie.

Share this post


Link to post

La Kenwood iti da un "pasaport" o data cu cumpararea unui HU nou si numai cu ala te poti duce sa cumperi o fata de la ei. Nu stiu insa cum e la Sony.

Share this post


Link to post

Bine deci din cate am inteles ii cam complicat si scump. Probabil o sa dau un anunt in ziar si poate voi cumpara o fata chiar de la hoti :mda:

 

Din partea mea se poate inchide fiindca am inteles ce variante exista.

Share this post


Link to post

In targ se mai gaseau fete intr-o vreme insa la Bucuresti, nu stiu ce o fi pe la Cluj. Ai doua variante: ori cumperi fata de la hoti , ori le vinzi aparatul ramas :)

Share this post


Link to post

In orice caz poate sa-si ia adio de la recuperarea pagubei prin casco. fara fata nu iti dau aia nici un banut.

 

ar putea sa incerce pe la astia care au hu-uri stricate pe care sa le ia mai ieftin si sa foloseasca numai fata. oricum e mai convenabil decat sa cumpere una noua de la reprezentanta. din targ nu stiu ce sa zic.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...