Jump to content
Sign in to follow this  
expero 16V

Am nevoie de un sfat!!In privinta unei camere foto digitale

Recommended Posts

Nu uitati la SPOT sa cititi jos: FACTORY REFURBISHED! Desi de ai probleme sunt de treaba!

 

SUNT NISTE NENOROCITI CAND E VORBA DE GARANTIE. VA SFATUIESC DIN SUFLET SA NU NUNU NU LUATI DE LA SPOT/DIGITALWORLD. AM DOUA EXPERIENTE CU GARANTIE LA EI SI NU MAI VREAU SA STIU DE EI. SUNT NISTE MARI NESIMTITI!!!

Share this post


Link to post

Pot sa-ti recomand 2 care le am eu. Am un Canon PowerShot A310, 3.2 Mpixeli. Am dat pe el 10 mil. Tzeava de tot. Face niste poze de cazi in cap. Merita banii. Daca poti sa faci rost de atitia bani, merita. Celelalt il am de la Instinkt. 2 mil. Merita si el banii din plin. Sunt foarte multumit si de asta (merci Andrei). Nu cred ca Philips-ul ala la 640X480 merita atitia bani. Spre exemplu BENQ-ul are 1.3 Mpixeli si face 1280Xceva.

Share this post


Link to post

Sa zic si eu ceva, desi poate omu' s-a lamurit intre timp.

Aia nu e camera foto, e un USB Pen Drive care are si camera foto suplimentar, unele au MP3, altele scanner etc.

Daca vrei un USM Pen Drive de 128 M care sa aiba acolo si o camera foto, merge desi nu e ieftina daca vrei un aparat foto digital tre sa te uiti dupa cu totul altceva. La banii aia nu gasesti sony, canon sau ceva de genul asta dar poti sari la un Benq, Medion sau altceva NoName.

Oricum ideea e ca decat o asa camera foto digitala mai bine iti iei ceva cu film.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...