Jump to content
Sign in to follow this  
strumfuadi

Bandouri laterale Matiz

Recommended Posts

ia uitatzi'va la poza mea...

acum am remarcat.. exista MTZ cu bandouri laterale pe ushi?? astea ar fi TARE utile, mai ales in parcare... oare cat costa setul pentru ambele partzi ale mashinii?? are careva idee? :idea:

Share this post


Link to post

Am lansat eu o intrebare despre bandouri laterale la ultima intalnire. Mi s-au comunicat niste preturi astronomice (neverificate insa, asa ca mai sper)

Anyway, poza ta e de Matiz 2 !!! Shmekere!

Share this post


Link to post

really?

e luata de pe daewoo.ro, am selectat culoarea cu pricina shi am dat printscreen..

este acolo poza de dinainte de a aparea MTZ 2.. Smekere.. :wink:

 

:beerchug:

Share this post


Link to post
Am lansat eu o intrebare despre bandouri laterale la ultima intalnire. Mi s-au comunicat niste preturi astronomice (neverificate insa, asa ca mai sper)

...pai eu ti-am zis preturile "alea" astronomice... dar erau valabile pentru Fiat Punto! La Matiz nu am vazut bandouri decat in poze! (dar mi-ar placea asa ceva pe brotac)

Share this post


Link to post

sa moara BB..

M'am holbat weekendu' asta dupa tzashpe matize... am vazut shi cateva Power plus full options (d'alea cu eleron shi bari pe pavilion), dar NICIUNUL nu avea shi bandouri laterale ca cel din poza mea...

e de studiat...

Share this post


Link to post

Am vazut de cumparat in Iasi. Sunt poloneze, montate de aia la Daewoo Polonia. Nici nu erau scumpe, vreo 500.000 setul. Dar nu stiu daca adezivul ala nu strica vopseaua.

Share this post


Link to post

[quote="lalexis">Am vazut de cumparat in Iasi. Sunt poloneze, montate de aia la Daewoo Polonia.

 

Cum ma lipesc si eu de un set?

Share this post


Link to post

egoistule...numai tu???

 

cred k solutia ar fi sa intrebam la dealerii chevrolet..

Share this post


Link to post
...M'am holbat weekendu' asta dupa tzashpe matize... am vazut shi cateva Power plus full options (d'alea cu eleron shi bari pe pavilion), dar NICIUNUL nu avea shi bandouri laterale ca cel din poza mea...

 

Asta ca sa vezi ca n-am vorbit prostii ! 8)

Share this post


Link to post

Dau azi telefon la magazin sa vad cit costa. Daca vreti vi le trimit prin poshta. Sa stiti ca scrie matiz pe ele.

Share this post


Link to post
Dau azi telefon la magazin sa vad cit costa. Daca vreti vi le trimit prin poshta. Sa stiti ca scrie matiz pe ele.

 

La laterale te referi?

Share this post


Link to post

Da, ornamentele laterale(bandourile).

Share this post


Link to post

Vreau si eu vreau si eu!!!!!!.......Cat coasta!!!!!!??????

Share this post


Link to post
Vreau si eu vreau si eu!!!!!!.......Cat coasta!!!!!!??????

 

Trebuie sa mai asteptam...shi da, vreau shi euuuuuuuuuuu

Share this post


Link to post

Gata, mah, nu mai plingeti. Daca mai au, va trimit la toti, ca sunteti toti fratii mei :D

Share this post


Link to post
Gata, mah, nu mai plingeti. Daca mai au, va trimit la toti, ca sunteti toti fratii mei :D

 

K, FRATELO :thumbl:

Share this post


Link to post

Am sunat. Costa 595.000 setul. Sunt poloneze. Alea pe care le vedeti in poze. Sunt prim montaj la Daewoo Polonia. Se autolipesc. Au cica un fel de banda dublu adeziva foarte buna. Daca vreti informatii direct de la sursa, magazinul se cheama AutoSenna cu Octav sau Cezar la raft. Nr. de tel. 0232/233860. Daca vreti eu va cumpar (pentru ca toti de aici sunteti fratii mei :lol: )

Share this post


Link to post

DECI EU VREAU UN SET!!!....Mai cum iti dam banutzii!?!?...BAgi pe msg privat adresa nume CNP CI toate alea si ti trimitem banutzi la Post Restant (o mai exista?)..Sau si mai bine facem cheta si pleca unu din noi la Iasi si le ia de la tine cum zicezti baiezti hai care sariti!?!?!

Share this post


Link to post

Si eu vreau...astept pe privata sa indicatii de trimis baniiiiiiiiiiii

 

Cred ca se pot trimite cu plata ramburs(parerea mea)

Share this post


Link to post

Mai cel mai bine e sa-si puna unu'kuru in masina si sa se duca sa le ia de acolo si sa-i duca si omului banii>..Care stiti drumu'pana la Iasi ca eu n-am fost never!!!!

Share this post


Link to post

Stai ca mai bine trag azi o fuga pe acolo. Vreau sa vad daca vi le pot trimite ei direct prin posta cu plata la primire. Daca nu, astept pe unul din voi, dar vedeti ca intre Iasi si Buc sunt 400 km. Daca nu nici asa, vedem noi. Daca va hotariti sa le luati binenteles.

Share this post


Link to post

Nici eu nu am fost, dar ar mai exista o varianta = colet, nu se poate? binenteles cu plata ramburs (parerea mea) iar la un drum dinasta ar trebui sa mearga 2 persoane...deci intr-un w/k

Share this post


Link to post

Trimite-ti numele si adresele voastre pe mail lazarescu.alexandru@romtelecom.ro. Ma duc sa vorbesc la magazin sa vad daca le pot trimite ramburs.

Share this post


Link to post

Cine comanda 2 seturi? (adica si pt mine, avand in vedere ca nu cred sa le primim exact saptamana viitoare, iar dup-aia n-o sa mai fiu in tzara, decat cine stie cind, in concediu... da' vreau a le am)

Dau banu la viitoare reuninune (joi 29 april), sau ma rog, daca e cazu, ma intalnesc cu respectivu' pe undeva si-l dau si mai devreme...nu ma kitroshesc... :)

Eeeee? Care sare?

Share this post


Link to post

vreau shi ioooo (avand in VDR ca eu am deschis topicul.. :D )

ashtept un mesaj pe privat cum sa facem..

multumesc

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...