Jump to content
Sign in to follow this  
hitman

Despre telefoane mobile

Recommended Posts

Il stiu, da' nu-i bun... :p

  • Like 1

Share this post


Link to post

:-D tare...

Jocul e Pool Billiards Pro și e foarte addictive pentru mine..

Ca sa nu fiu off topic prea tare, merge pe Sony la viteza maxima :-D

Share this post


Link to post

Cu Z5 compact are cineva experiente de impartasit?

Da' cu noul Samsung A3 2016? Specsurile sunt anemice, insa review-urile par bunisoare, iar scorurile la jumate fata de Sony.

 

Se tot zvoneste si ca se lanseaza un S7 mini care ca specs ar parea tentant, insa lumea zice ca iese la 500€... ceea ce in cazul meu e overkill total. Precizez ca cea mai sofisticata aplicatie care ar trebui sa ruleze pe el e Torque, si Waze / Igo, eventual in paralel uneori cu o aplicatie de dashcam (gen Car-o) care ruleaza si pe actualul Moto G din prima generatie.

Edited by mr_

Share this post


Link to post

A3 2016 are fi-miu de pe la inceputul anului. Pare un aparat cinstit. Specsuri anemice?!? :shock: E mai smecher decat S5-ul meu!

Merge ok, stresat LA GREU pe jocuri, youtube si whats'up. Prea multe nu stiu sa-ti zic despre el. Fi-miu nu se plange decat ca in timpul jocurilor mai apasa din greseala cu deștu' pe soft-button-ul de task manager.

 

Edited by NFS

Share this post


Link to post

Pai are un quad core la 1.5ghz și doar 1.5gb de ram.

Pe de alta parte însă mă tentează la el posibilitatea de dual sim, ca ma plimba datoria de 4-5 ori pe an prin tari unde roamingul e criminal...

Share this post


Link to post

Reteaua in care defilez devenira asa simpatica ... ma lovira cu plus 1GB. Probabil ma auzira ca ma pling ca ofera prea putin si-apoi ... hai sa-i dam doi, amaritului ...

 

:mrgreen:

 

Acum lamuriti-ma cu o chestie,

 

Cu sau fara antivirus instalat pe tel ? Logic, sa fie ca nu strica, insa, unii sustin ca n-are nici un rost, ca-l inmoaie s.a.m.d

 

Ideal ar fi ... ?

Share this post


Link to post

Eu fără, doar chestiile venite stock.

 

Are cineva un rom stock pentru allview p6 energy? După ce a făcut upgrade ota la lollipop, nu mai dowloadeaza nimic. Nici din browser, nici de pe google play, nada. Factory reset, clear cachet, etc fără suces. În rest merge, inclusiv internetul...

Share this post


Link to post

Un Clean gen incape in discutie ? Sau ii irelevant ...

Share this post


Link to post

Merge sim-ul din stick-ul rds. Fara nici o setare. L-am bagat si... merge netu :)

 

Mi-am incercat norocul si am introdus cartela din stick in sim 2 al telefonului . O acceptat-o, cu codul aferent insa ma bruiaza cu un mesaj de vreau sa schimb nus-ce ... legat de cartele .

 

Sigur nu e cazul de vreo setare sau depinde ...

 

Banui ca trebue sa existe si posibilitatea se a comuta de pe un net pe altul, sau nu ?

Edited by Viktor

Share this post


Link to post

Rezolvata si cu sim-ul din stick pentru posibilitatea a doua net-uri pe tel.

 

Serari > cartele > click pe sim 2 (sau pe 1, dupa preferinte) pentru asi intra in drepturi net-ul.

 

Bingo !

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post

Eu folosesc CCleaner si antivirus de la ESET. Cleaner-ul este bun, dar antivirusul nu mi-a raportat vreodata ceva, asa ca il consider aproape inutil.

Share this post


Link to post

Despre ce Cleaner e vorba, @vrazvanc ?

Share this post


Link to post

Raspuns la postul tau #1160 :mrgreen: Sau am inteles eu gresit?

Share this post


Link to post

Ai inteles bine. Ala imi fu recomandat dar nu l-am instalat inca. Credeam ca vorbesti de un altul cu mult peste ala, de aia am intrebat .

A primit un antivirus si sincer, nu am observat sa-i fi infundat filtrul dupa cum se spune, trage la fel de bine . Cel putin eu unu nu am observat vreo diferenta .

 

:mrgreen:

Share this post


Link to post

Salut.am un s3 neo si nu gasesc in magazin play ,pokemon go.de ce?

Share this post


Link to post

Ca nu-i compatibil.

Share this post


Link to post

:) )

 

Cauta pe Google "pokemon go galaxy s3".

Share this post


Link to post

Pai am cautat si nu am intekes de ce.am android 4.4.2 si ar trebui sa mearga.

Share this post


Link to post

"I gathered this from a couple different places, download the apk, after you login it gets stuck on blue/green screen. Click the bottom middle of the green screen. A question pops, say no/decline. Keep tapping until professor willow pops up. It should work normally from there. YOU DO NOT NEED TO UPGRADE OS. I'm running it on 4.4.2"

Share this post


Link to post

Imi poate spune cineva de ce nu primesc instiintari sonore pe tapatalk ? Uneori da, ma mai bruiaza cind e vorba de "vind" dar si atunci foarte rar.

Share this post


Link to post

Aveti idee de poate fi dat de urma unui tel. mobil pierdut ?

 

Fii-mea ...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...