Jump to content
Sign in to follow this  
dan_m

Buzunare Usi Fata Matiz/tico

Recommended Posts

@mircea mircea - Incearca la Delfinariu; sunt doua magazine de piese Daewoo, fata in fata.

Mai degraba gasesti la cel de pe partea cu McDonalds.

Share this post


Link to post

Cred ca aici e cel mai bine sa pun postarea asta...

 

Mi-am pus demult (2005) buzunare de Cielo pe Matiz. Sunt foarte inbcapatoare si sincer nu stiu ce m-as face fara ele. Au insa un singur dezavantaj: cand e usa inchisa nu mai ai acces la maneta de miscare a spatarului scaunelor din fata. Dar nu ma incurca prea tare pentru ca deschid usa si reglez spatarul, prefer asa decat fara buzunare :)

Adaug o poza (atasata) sa vedeti cum arata, daca vrei fac mai multe poze.

post-10994-1246795812_thumb.jpg

Share this post


Link to post

vreau sa comand buzunarele de matiz ideal sau de tico daca nu gasesc de matiz dar dupa codurile luate din poza sau puse pe forum baietii de la magazinul de piese auto nu gasesc nimic . poate cineva sa ma ajute cu alte coduri de piese pt aceste buzunare ?

Share this post


Link to post

am mai vazut buzunare de matiz si in targ , e o cascarabeta mica cu piese de daewoo , la king le-am luat eu pe ultimile :D

 

buzunarele de matiz desi sunt cele mai mici si tre sa cumperi 2 buzunare de stg (dar nu e bai pt mine) dar cadrreaza bine cu restul masinii si sunt perfecte pentru o ciocolata un telefon sau pliante , reviste

 

PS aveti grija ca aia pe targ va ard la suruburile de prindere :) ) le vand la bucata :) ) preferabil de achizitionat de hornbach la suta de grame :)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...