Jump to content
Sign in to follow this  
sergiuhusca

Warn Pe Nedrept...

Recommended Posts

Se rezolvă! Şi eu mă săturai de foloricici, mă gândem să trec pe sărăţele. Ceai văd că încă mai am :drinkers:

E dea dreptul umitor.

Mbreh, dacă tot bolduişi primeşte din partea mea următoarea " - ". Bănuiesc, rămăseşi fără. Las la latitudinea matale unde s-o plasezi în textul bolduit.

Share this post


Link to post

Hai sa pun si eu gaz pe foc, daca tot au fost acuzati moderatorii ca posteaza numai ei pe aici.

 

Intrebare scurta, simpla si la obiect pentru sergiuhusca : care este scopul real al acestui topic ?

Share this post


Link to post
Pai si de ce nu te duci 'mneata in Congo? Vanuatu? Tokelau?

 

Pai plec maine la Albena.

Share this post


Link to post
Majoritatea celor care posteaza aici sunt moderatori...De ce?

Imagiati-va stimate domn ce ar insemna sa se puna contra dumneavoastra vreo 300-400 de useri in topicul asta...

 

Se pare ca ceea ce nu vedeti dumneavoastra domnilor, este ca nu va puteti rezuma la un SUBIECT ANUME si punct...incepeti si sapati in istorie, dezgropand morti, si aducand in actualitate subiecte pt care am fost sanctionat o data.

 

Daca s-ar da warn pentru orice post offtopic, cred ca informatiile din acest forum va parveneau pe cale orala. (fara subtilitati...daaa?!?!)

 

Sunt multi useri pe acest forum titnuti in brate de catre moderatori...Useri care fac off-topicuri si provoaca scandaluri necontenit...Dar, in ceea ce priveste, aceste mici probleme, trec nevazute...

 

Zau?

 

 

 

 

 

Ce-s alea "afinităţi concide"? :-/

 

Domnu', cu ce-s floricelele alea? E cu virgula domnu', e cu virgula. :P

Share this post


Link to post

Drum bun! :)

Deci ce te-a întrebat cineva, câteva posturi mai în urmă, şi-a găsit, indirect răspuns... eşti în concediu.

Well, erau bune şi variantele indicate de @Brainiac: Vanuatu, Tokelau...

Share this post


Link to post
Deci ce te-a întrebat cineva, câteva posturi mai în urmă, şi-a găsit, indirect răspuns... eşti în concediu.

 

Un moderator care, care da un astfel de raspuns nu face altceva decat sa se descalifice.La fel si ceilalti, care il citeaza...

 

Cat despre concediu, ca vad ca esti si tu si doamna interesata, o sa merg maine la Albena, probabil ma voi caza la Hotel Oasis.

 

Dar totusi nu asta era subiectul

Edited by andreib
Glumim noi glumim dar nu facem album de mitocanie urbana aici!

Share this post


Link to post
Stimabile AndreiB, altcevva mai poti?

 

E la fel ca oriunde in ROMANIA...PCR.

 

E absolut uimitor sa vezi cum un MODERATOR TE INJURA, IN SPETA DOAMNA ILEANAsi cel injurat incaseaza un WARN!

E dea dreptul umitor.

1. Da, pot sa dau suspend, pot sa sterg si posturi... De asemeni, pot sa-mi dau seama cand cineva bate campii si posteaza peste tot fie ca are ceva de scris sau nu.

2. De unde stii tu de PCR? Ai citit intr-o revista? S-au ai gasit un printscreen la un forum de pe vremea lui nea Nicu?

3. Nu, Ileana ti-a zis c esti catar, tu ai fost cel mitocan care ai ,,sugerat" ca nu are 7 ani de acasa.

 

Eu nu inteleg ce tot atata agitatie, atata timp cat te declari in CV ,,Rezistenta la Stres" nu cred ca avem de ce sa ne ingrijoram.

Share this post


Link to post
Dar totusi nu asta era subiectul

 

Dar care, care? :heavydrinker:

Share this post


Link to post

Iar esti offtopic! Te rog sa revii la ,,atrocitatile si nedreptatile comise de Andreib"

Share this post


Link to post

Uitati aici subiectul:

http://www.gmclub.ro/forum/index.php?showt...mp;&do=findComment&comment=445043

 

Domnule AndreiB, i-am cerut ajutorul doamnei.

Am rugat-o sa-mi explice o pozitie pe care dansa a enuntat-o!

 

... decat sa stai capra aici!

 

Dar vad ca m-ati cenzurat...

Ati vrut sa scrieti atlas, in loc de album...Nu?Asa se numeste!

Nu sunt off-topic...sunt jignit si apoi sunt tot eu cel sanctionat.

Sa fie dreptate!

 

In situatia de fata, Cer sanctionarea moderatorului Ileana pentru limbaj folosit in replica data, deorece limbajul dumneaei este o rusine pentru un forum cu pretentii.Adminii si moderatorii care permit asa ceva nu fac altceva decat sa se descalifice.

 

(oltenitalizarea lui DaewooClub si Chevroletclub)

Edited by sergiuhusca

Share this post


Link to post

Bre, acu' comuniştii sau moldovenii or să vină cu o replică d-aia acidă "Atragerea atenţiei în public..." =))

Share this post


Link to post

2.3 Folosiţi un limbaj decent, fără atacuri la persoană, jigniri, ameninţari şi expresii vulgare, chiar şi atunci cand folosiţi mesageria privată.

 

Cred ca o sa o parchez capra in fata hotelului.

 

Emil...trebuie sa-ti raspund si tie... Comunistii si Moldovenii s-au Oltenitalizat.(descalificat)

Nu vad de ce te abati de la subiect...

Edited by sergiuhusca

Share this post


Link to post

Din cate stiu eu pot fi mai multi membrii ai unui forum cu acelasi IP . Noi la job avem vre-o 50 de posturi internet , iar eu stiu cativa membrii ai cate unui forum auto prezenti pe acolo . Ei din cate stiu au acelasi IP .

Share this post


Link to post
...

 

Comunistii si Moldovenii sau Oltenizat

...

ai vrut sa spui: "s-au Oltenizat"... Daca mai continui sa scrii agramat promit ca-ti dau warn pt. fiecare cratima lipsa!

 

 

Eu zic sa vii spre Bacau - e mai aproape de Focsani decat Albena, daca tot ai ganduri de razbunare! Dupa aia tragi o fuga si la Iasi, la andreib...

Share this post


Link to post
Daca mai continui sa scrii agramat promit ca-ti dau warn pt. fiecare cratima lipsa!

Dupa aia tragi o fuga si la Iasi, la andreib...

 

Numele unui user se scrie cu LITERA MARE.Ati dorit sa scrieti AndreIB presupun.

Nu-i nimic...Va rog sa nu va dati warn singur pt ca scrieti agramat.Sa fiu in ton cu dumneavoastra.

 

Nu am voie sa merg in concediu?

Poate vine si domnul Tommy sa-mi puna niste gaz, ca tot imi purta dumnealui de grija.

Dumneavoastra sunteti razbunatori nu eu.

 

P.S. Am o curiozitate:

Doamna Ileana mai este moderator?

Cine se aseamana, se aduna,fie si la Albena.

 

Sa ne concentram pe subiect.

Edited by sergiuhusca

Share this post


Link to post
Numele unui user se scrie cu LITERA MARE.Ati dorit sa scrieti AndreIB

Si o punem unde vrem noi...nu? :mrgreen:

 

 

Sa ne concentram pe subiect.

 

Care subiect?

 

P.S. Numele userului se scrie cam asa cum apare in profilul fiecaruia. Nu crezi?

Share this post


Link to post
Poate vine si domnul Tommy sa-mi puna niste gaz, ca tot imi purta dumnealui de grija.

 

La munca nu la cersit. Stiu ca in mod deosebit te preocupa consumul, dar eu nu dau la cersetori decat daca sunt handicapati.

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

@sergiuhusca:

 

Hai sa-ti fac putina educatie ...forumistica:

1. Numele unui user se scrie intocmai cum si l-a creat userul respectiv, de regula se considera apelare peiorativa daca-l pocesti.

2. Nu vad ce-ai cauta in Albena la Oasis, ai nevoie de vreun autocolant? Din cate stiu, la intalnirea din iarna de la Lepsa ai venit doar pt. asta, nu ca sa stai la o bere cu noi...

2. Gaz am si eu sa-ti dau, ba chiar pun la bataie o canistra de 20l de MOL EVO, numai sa spui unde sa ti-o torn, inainte de a aprinde chibritul! :P

 

P.S. Sper ca observi emoticonul " :P " si sa n-o iei iar la vale cu polemica...

Edited by Wolfman

Share this post


Link to post

Stimabile...educatie sa faceti acolo unde sunteti ascultat.

Sa va reimprospatez putin memoria:Intr-o propozitie numele se scrie cu litera mare.

Cautam o carte de gramatica?

In al doilea rand, merg in concediu la Albena pentru ca acolo doresc sa-mi petrec concediul.

La Oasis, am gasit o camera disponibila si in afara de asta acolo imi pot parca masina capra.

 

Un alt subiect este: Doamna Ileana mai este sau nu moderatoare?

Evident, doamna nu face parte din ID, deci, este peiorativ in cazul dansei.

Share this post


Link to post
ai vrut sa spui: "s-au Oltenizat"... Daca mai continui sa scrii agramat promit ca-ti dau warn pt. fiecare cratima lipsa!

 

 

2. De unde stii tu de PCR? Ai citit intr-o revista? S-au ai gasit un printscreen la un forum de pe vremea lui nea Nicu?

 

Dar pentru cele in plus?

Edited by balanel

Share this post


Link to post
Stimabile...educatie sa faceti acolo unde sunteti ascultat.

 

 

Totusi, pentru ce ai mai deschis topicul asta? Iti place sa fii centrul atentiei?

 

In cartea de gramatica scrie ca si la sfarsit se pune litera mare? Ti-ai gasit si tu sa faci furtuna in pahar cu apa...

Share this post


Link to post

@balanel:

La andreib e din viteza de tastare, il cunosc personal si stiu ce-i poate capul, la sergiuhusca e din cauza chiulului de la lectiile de gramatica, e ceva obisnuit la el de-acum; chiar ma mira limbajul "elevat" din ultimele posturi, ma gandesc ca-l asista cineva si-i corecteaza posturile. :) )

 

Un alt subiect este: Doamna Ileana mai este sau nu moderatoare?

Poti sa te uiti si singur.

Edited by Wolfman

Share this post


Link to post

Ce-aveti bai oameni buni? Ce-a inceput ca o gluma si-o refulare oarecum nevinovata se transforma in mizerii de doi bani aruncate in toate directiile. Care-i faza? :scarpin:

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...