Jump to content
Sign in to follow this  
steph

CATERINCA

Recommended Posts

Sau jocuri in plan vertical. Bre da sifilitica e.

Share this post


Link to post
Cand va ziceam eu ce buna e ...pitzipoanca.org

 

 

Vad ca iti cam place sa vizitezi locuri d-astea... :P :D

 

Imi place, nu te lasi, perseverenta e mama reusitei :D

Share this post


Link to post

Dintr-un ziar...o stire > :)

 

 

Un centru comercial din Zagreb a starnit protestele barbatilor dupa ce a decis sa le acorde tratament preferential femeilor care parcheaza mai greu

 

Centrul comercial Emmezeta din Zagreb a introdus spatii speciale de parcare pentru soferite, care sa le permita parcarea masinii mult mai usor. Noile spatii "sexy", asa cum au fost numite de reprezentantele sexului frumos, au fost decorate cu flori roz si sunt de doua ori mai mari decat cele pentru barbati. Chiar daca decizia s-a bucurat de un real succes in randul femeilor, aceasta a generat o revolta in randul barbatilor, care s-au aratat deranjati de acest "tratament preferential". "De ce femeile trebuie tratate altfel? Daca si-au obtinut permisul de conducere trebuie sa faca fata normelor, nu sa beneficieze de spatii de parcare mari, decorate cu floricele", s-a plans Ivo Markovcic, client al mallului.

 

Unele cliente s-au simtit jignite

 

Desi ar fi trebuit sa le incante pe clientele mall-ului, unele dintre acestea s-au simtit jignite de noile locuri de parcare. "Femeile se descurca la fel de bine la volan ca si barbatii, insa cu aceste noi locuri de parcare patronul mallului a demonstrat ca doamnele necesita ajutor. Sunt impotriva acestor parcari, chiar daca pe tinerele domnisoare le incanta, pentru ca eu una ma descurc foarte bine la volan si nu imi trebuie doua locuri de parcare intr-unul pentru a-mi stationa masina", a precizat una dintre clientele centrului. La scurt timp dupa ce a iscat o revolta intre clientii mallului, directorul centrului Emmezeta a decis sa desfiinteze locurile.

"Nu am vrut sa ofensam pe nimeni, insa majoritatea clientilor nostri sunt femei, asa ca am vrut sa le incantam cu ceva", s-a scuzat directorul Slobodan Skolnik.

Noile locuri de parcare ar fi cu siguranta si pe placul starletelor Paris Hilton sau Lindsay Lohan, doua vedete innebunite dupa floricelele roz, care au probleme serioase in manuirea volanului.

Share this post


Link to post
Paris Hilton sau Lindsay Lohan, doua vedete innebunite dupa floricelele roz, care au probleme serioase in manuirea volanului.

 

Normal, daca ele sunt obisnuite sa "manuiasca" altceva > :)

Share this post


Link to post

Si o idee de tricou pentru prietenii lor :mrgreen:

post-17-1220531424_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Cand va ziceam eu ce buna e dacia ca masina de agatat... > :)

 

pitzipoanca.org

Asta nu e pitzipoanca, e panarama get beget. E undeva pe internet un site cu ea pe la metrou in ipostaze din astea si prin alte locuri impreuna cu un nr de telefon. Nu ma intrebati de link ca l-am vazut demult dar fatzaul ei mi s-a ars pe retina.

Share this post


Link to post

Pai ... LOL =))

LOL.jpg

 

O fi de pe aci de pe forum ?!

Dae_eaD.jpg

Share this post


Link to post
O fi de pe aci de pe forum ?!

Să sperăm că nu e de pe aici cel care a rămas fără emblemă ca să poată pune meseriaşu' două...

Share this post


Link to post
Vad ca iti cam place sa vizitezi locuri d-astea... :P :D

 

Imi place, nu te lasi, perseverenta e mama reusitei :D

Imi place sa ma distrez. Am si eu standardele mele, totusi... Si oricum e prea slaba, nu ma uit dupa toate strambele.

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Asistent in chelire ia sange dintr-o pacienta buna??? :o

 

http://www.manastirea.go.ro/

 

Fotografia 33 - randul 11, coloana 3. Nu pot pune link direct catre poza.

post-2646-1220601684_thumb.jpg

Edited by zet

Share this post


Link to post

Buna intrebare. Comentariul ala cu "tip in chelire ia sange din pacienta" apare pe site. Site-ul e serios, prezinta o clinica particulara. Sindrom de auto-caterinca clinica. Deci care e faza?

Share this post


Link to post

Care clinica particulara, prin ce a facut acel doctor, face caterinca de cei ce diriguiesc starea sanatatii din Romania, in frunte cu dl Nicolaescu, ce nu e in stare sa gaseasca bani ca sa renoveze macar ce s-a construit inainte de 1989, in comunele patriei (neavand timp din cauza luptelor cu farmacistii).

Felicitari. Omul mai are si umor.

Na ca acum am postat si eu la caterinca, nu-mi sta in caracter. Promit sa nu mai fac.

Share this post


Link to post
Felicitari. Omul mai are si umor.

Ca sef de clinica nu faci misto de angajati si de clienti in reclama. Totusi...

Share this post


Link to post
Cele mai tari huse

 

 

Or fi gemene?? :-?

Share this post


Link to post

Mie a treia poza imi place, cand vad pe ce masina sunt husele. > :)

Share this post


Link to post

Cat de complex e creierul uman.

Cum sa te duca capatana la 2 lucruri atat de diferite ?

post-3313-1220986997_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Cele mai tari jante (securizate cu fasete)...

post-75-1220987824_thumb.jpg

Edited by Lucian M

Share this post


Link to post

=))

Mama ce-am mai ras.

Si inca sunt multe care nu mai apar deloc.

Din punctul meu de vedere ( cu exceptia celor deschise desii erau deja discutii pe temele respective ) toate sutn viabile si ne=-ar putea ajuta pe fiecare dintre noi la un moment dat ( de exemplu pana si ultimul, cel cu karaoke )

 

+ ca 101 topicuri nu sunt multiplu de 2 :P

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post
Cele mai tari jante (securizate cu fasete)...

De cati ani nu se mai fabrica anvelopele alea dacia 1300 style? :o

Share this post


Link to post

Laur, n-am idee, insa daca te mai uiti un pic, vezi ca omul a dat aripa cu lunar. E strangator (caucioace originale) si inventiv (vopsire intuitiva). Poza e facuta in Iasi, intr-o parcare.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...