Jump to content
Sign in to follow this  
iso

Joace AUTO pe PC

Recommended Posts

Atunci sigur nu merge :lol: . Imi trebuie un upgrade baban pt el.

Share this post


Link to post

Ce ma'nerveaza la maxim e ca in RO pretul e in continuare pe la 8 milioane si afara Sony a impus pretul de 150$... Ma chinui acum sa dau jos si niste filme... Baietii care au facut jocul pur si simplu au luat fiecare masina in parte si au umplut-o de senzori si microfoane si apoi le-au dat drumul pe pista sau sosea! Deci se vrea o copie fidela a realitatii...

 

gran-turismo-4-20040925020504293.jpg

gran-turismo-4-20040925020710664.jpg

Share this post


Link to post
Ce ma'nerveaza la maxim e ca in RO pretul e in continuare pe la 8 milioane si afara Sony a impus pretul de 150$

 

Pai n-o gasesti pe eBay ?

Share this post


Link to post

Nu asta ar fi problema, ca are cine sa aduca de afara... Ideea in sine ma'nerveaza... In rest, si accesoriile de PS2 sunt mai ieftine ca la PC, de ex un volan e cam la jumate de pret...

Share this post


Link to post
Richard Burns Rally - rupe tot ce inseamna ColinMcRae!

 

Richard Burns Rally este cel mai bun simulator de raliuri de pana acum.Pe langa el,Colin este Arcade.

Daca ai si volan cu pedale,pt. ca nu se poate juca bine decat cu volan,ar fi exatraordinar.

Share this post


Link to post

Fratilor voi ati jucat Ford racing 2?

Mi se pare super tare!

Share this post


Link to post

Tocmai joc Ford Racing 3. E haios foc, masini vechi multe, dar e arcade si nu are damage...

 

A aparut si XPAND RALLY, super joc de rally facut de polonezi, super fizica, super feeling! Si poti merge cu masina pe unde vrei...

Share this post


Link to post
A aparut si XPAND RALLY, super joc de rally facut de polonezi, super fizica, super feeling! Si poti merge cu masina pe unde vrei...

Vrei sa spui ca poti sa treci prin texturi...pomi, indocatoare...case..etc ? :lol:

Share this post


Link to post

Slava cerului, nu! Te poti plimba de nebun, adica daca iesi de pe traseu nu te trezesti ca te arunca traseul inapoi...

Share this post


Link to post

Vipere, cica a aparut crack la Toca 2!!! ca sa nu mai faci imagine pe alt calculator... dar iti trebe vreo 8 giga liber, ca il instalezi si tii si imaginea in Daemon...

Share this post


Link to post

Le-am luat pe toate, e un balamuk cu ele la maxim... Inca nu vad nimic functional...

Share this post


Link to post

Need For Speed Underground 2

Flatout

 

Merita ambele...

Share this post


Link to post

M-am jucat şi eu 18 Wheels Of Steel: Pedal To The Metal. Frumoasă ideea: conduci un TIR şi trebuie să cari marfă de la o destinaţie la alta cât mai repede, la ordinele şefului. După ce strângi 100'000 $, poţi intra în afaceri pe cont propriu. Camionul se poate îmbunătăţi pe parcurs ("upgrade"uri). Se pot comanda: claxonul, frâna de mână, frâna de motor, ştergătoarele, farurile (fază lungă şi scurtă), semnalizările laterale. Remorcile cu marfă trebuie ataşate de capul tractor şi se pot pierde pe drum la manevre bruşte. Şoferul oboseşte pe parcurs, şi trebuie să opriţi pentru a vă odihni. E disponibil şi un CB radio pentru comunicarea cu ceilalţi şoferi. De asemenea, Sunt disponibile 9 moduri de a vedea camionul (de la vederea din cabină până la cea exterioară).

 

Ce-i nasol: nu e simulator, deci fizica pentru simulare e slăbuţă, şi e monoton rău (la traseele de 2 zile conduci pe puţin jumătate de oră în viaţa reală, şi nu prea există variaţie pe traseu). Well, cel puţin am început să-i înţeleg pe şoferii de TIR :lol:

Share this post


Link to post

Fratilor mie sa stiti ca imi placea mai mult NFS Underground 1.

U 2 este porcarie nu imi place deloc cum este realizat!

In schimb are grafica k-lumea ! :lol:

Share this post


Link to post

Jucati FLATOUT si vorbim dupa de grafica... La NFSU2 e doar culoare si stralucire, grafica insa e varza... La Flatout e demential tot, inclusiv fizica damage-ului. Si sunt niste stiluri de joc de te ia inima!!!

Share this post


Link to post

Eu ma stresez de ceva vreme cu HOT ROD, este ideal pentru amatorii de liniutze, pleci cu o masina varza de la un drum de tara si ajungi sa -ti faci un super bolid care sa cistige un premiu de 5000d eUSd, mie-mi place

Share this post


Link to post

Kelu, care dintre cele 2 HOT ROD joci tu, caci sunt 2:

 

HOT ROD American Street Drag

HOT ROD Garage to Glory

 

?????????????

 

:compupunch: :lollol:

Share this post


Link to post

:compupunch: most defenetly ala cu strada din pacate e in ruseste si chirilica n-am bijbiit niciodata, asta numa' din vina lu' frate-miu care are tovarasi numa' d-astia de-aduc de la rusi :lol:

Share this post


Link to post

kelu, eu m-am apucat sa le iau pe amindoua... daca sunt in engleza si daca vrei, ti le pot praji pe 2 cd-uri...si vedem noi cum ti le plasez...ok?

Share this post


Link to post

azi e tardiv sa-ti dau 2 blancuri dar daca mai apuc o intilnire terambursez instant :wink: :drinkers: asta tre rezolvat de diseara

Share this post


Link to post

...azi nu cred ca reusesc sa ajung la intilnire dar rezolvam noi cumva...eu le pregatesc... :compupunch:

Share this post


Link to post
Need For Speed Underground 2

 

 

... :( cam subtirel , numic nou sub soare :(

Share this post


Link to post
:o fftopic: nu-ti dam ca iar te joci la munca si pica leul   :lol:  

 

:ontopic: Eu mi-am adus aminte de un alt joc dragutz pe care l-am jucat: 18 Wheels of Steel Across America---camioane

 

 

 

e bestial jocu'. l-am descoperit si eu.De 2 sapt tot joc provoaca dependenta :) )))

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...