Jump to content
Sign in to follow this  
sedon20dis

Espero Meu Tunat :)

Recommended Posts

Cred ca si-a dat seama omul ca a iesit o varza dar nu cred ca va lua banii aia pe ea prea curand..???

 

a iesit varza?!....sunt curios ce masina ai si cat bine arata masina ta?!

unii spun ca e varza, ca nu stiu ce...bine...cum am spus si o mai spun,avem gusturi diferite...si cand iti spui parerea trebuie sa nu jignesti pe cineva! pai oare, femeita aia nu e varza...fatza de a mea?!!? deci de jignit pe cineva e usor... sau pot spune ca ai o fatza de nici o curva nu s-ar casatori cu tine oricatzi bani ai avea...

eu nu am vrut sa fiu jignit si nici nu am vrut sa jignesc...dar cine a spus ca : trebuie sa fie si oameni ca tine...ca altfel nu i-am putea deosebi pe cei destepti... a spus bine...

daca intelegi ce am spus imi retrag cuvintele... : :tongue:

pt andreib

 

Man, ai sarit calul rau de tot! :mda:

Share this post


Link to post
uitate la imagini de pe www.4tuning.ro si vezi ce inseamna a tuna...

Din pacate s-a cam ales prafu de siteul ala pt ca majoritatea care posteaza acolo sunt boraci si puradei de 12-14ani ...ca sa nu mai zic ca 95% din asa zisele masini tunate nunt cazane vechi de acu 10-20 de ani masini de 2-3sute de euro vezi doamne tunate cu accesorii de vitan sau piese luate de la dezmembrari...si asa am zis mult 5% masini care sunt facute cu cap... :o fftopic: .

Share this post


Link to post

cand afirmi asa ceva, ar trebui sa vii TU cu un exemplu, nu?

ce usor e sa butonezi...

Share this post


Link to post

nu va mai luati de sedon20dis. trebuie sa i apreciem opera si efortul depus.

sunt masini din fabrica, tunnate si care sunt pline de kitsch, fache, etc. uitati un exemplu... mustang

are prizele de aer... :mda:

post-2442-1139695324_thumb.jpg

post-2442-1139695335_thumb.jpg

post-2442-1139695348_thumb.jpg

post-2442-1139695361_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Adevarul e ca gusturile nu se discuta, o sa pun acus o poza cu o alta masina aranjata de manu(cel care a lucrat la espero) si o sa vedeti ca e foarte faina!

Share this post


Link to post
cand afirmi asa ceva, ar trebui sa vii TU cu un exemplu, nu?

ce usor e sa butonezi...

Uite un exemplu facut cu cap nu are decat 55o cai :X .

post-788-1139732740_thumb.jpg

Share this post


Link to post

E o frumusete, da' totusi asta nu e "facut" cu cap, ci cam asa iese din fabrica!

Share this post


Link to post
ci cam asa iese din fabrica!

bine zis "cam" deoarece asta este modificata... motor + evacuare (scate flacari) . super masinuta :D :dizzy:

 

nu mai criticati masinuta forumistului nostru. trebuie sa fie mandru ca nu are fache uri precum mustangul din pozele de la postul #79 ;)

Edited by viorem87

Share this post


Link to post

Eh, daca scoate si flacari, atunci chiar ca am dat pe spate!

 

Mai anterior, ha? :thumbl:

Share this post


Link to post

NeFeSeule,Subaru Impreza WRX STI cand iese din fabrica nu are decat 250 de cai si pana la 550 e cale lunga nene...

Share this post


Link to post
NeFeSeule,Subaru Impreza WRX STI cand iese din fabrica nu are decat 250 de cai si pana la 550 e cale lunga nene...

 

 

bine zis "cam" deoarece asta este modificata... motor + evacuare (scate flacari) . super masinuta

Share this post


Link to post

Cea din poza e masina care si-a batut joc de un Lamborghini Gallardo pe 400m si are Stage3 Turbo&Nos > :) .

Share this post


Link to post

Mustangul ala e plin de accesorii after-market. Mustangul de serie are geam in spate acolo unde asta are asa-zisa priza de aer, care vrea sa-l faca sa semene cu originalul Mustang Fastback din anii '60.

Share this post


Link to post
NeFeSeule,Subaru Impreza WRX STI cand iese din fabrica nu are decat 250 de cai si pana la 550 e cale lunga nene...

Pai de aici si pana la exemplu de tuning exterior e cale luuuuunga.

Share this post


Link to post

Aici se discuta despre masina unui membru, nu despre avioane, Mustanguri si altele. Pentru tuning Espero exista alt topic :-W

Share this post


Link to post

Acum, problema ii alta! Tuning-ul asta e si o forma de personalizare a masinii! Important este ca cel care isi modifica masina sa se simta bine in ea, sa il faca sa se urce cu drag in ea! Atata timp cat proprietarul a reusit sa modifice masina in asa fel incat sa spuna "Domn`le e gata, i-am pus tot ce am vrut, ma simt perfect in ea si mi se pare foarte frumoasa" inseamna ca pentru el modificarile si-au atins scopul! Asta nu inseamna ca la fel voi considera si eu, sau altu`, sau altu` despre masina respectiva ... Fiecare isi modifica masina cum ii taie capul! ... Am mai zis asta si in cadrul altui topic: e democratie nu ? :D

Share this post


Link to post

imi cer scuze ca nu am mai postat nimic dar am avut problema cand m-am dus la RAR ca sa schimb culoarea masinii...a trebuit sa fac ceva modificari ca sa o poata omologa...luni ma duc cu ea in service pt ultimele modificari..miercuri ma duc cu ea la rar sa o omologheze...imi schimba in carte dimensiunile masinii...si mai mult nu stiu sincer...o sa va dau detalii dupa ce rezolv cu omologarea...

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...