Jump to content
Sign in to follow this  
geti

La 10 Mii E

Recommended Posts

Probabil s-a mai discutat si daca e asa imi cer scuze anticipat.Motivul pentru care am facut acest topic este acela de a afla si de a ma convinge de cea mai buna oferta.Dupa cum am mentionat este vorba de masini pana in 10 mii,si nu ca nu as sti cateva modele dar vreau sa le stiu pe toate care se incadreaza. in acest profil.Insa pe langa modelele de masini,marci preturi intregi,deci nu cip,as mai dori sa stiu si ce oferte exista in materie de rate.Perioada de finantare,ratele,asigurari dobanzi.Mentionez ca am de gand sa dau avans fie 1300 E fie dublu,2600 E,in functie de oferte si de perioada de finantare.Eu personal m-am oprit la Logan DCi dar fratele meu nu este convins de fiabilitatea acestuia si spre deosebire de mine el vrea sa isi ia altceva.In speranta ca voi fi lamurit si in speranta ca nu am deranjat pe nimeni cu acest topic.Va multumesc anticipat :scarpin: :lavolan:

Share this post


Link to post

Cu 10.000 euro gasesti Renault Megane II second hand , dar cu inca un an sau doi IN GARANTIE! Eu zic sa cauti asa ceva ..am vazut multe oferte. Pt restul de bani , faci imprumut.

 

Pt ceva nou din clasa mica , la fiabilitate probabil cel mai bine iesi cu un Ford Fiesta sau o Skoda Fabia.

Share this post


Link to post

sau clio dci nou. Sau poate cielo gpl, insa nu stiu daca se mai comercializeaza.

Megane sh cu garantie inca doi ani am dubii ca pot fi gasite, pentru ca din cate stiu au doi ani garantie in total.

Edited by mr_

Share this post


Link to post

va multumesc pentru raspunsuri.Dar in ceea ce priveste ratele m-ar interesa mai mult.Care oferta e cea mai avantajoasa,in sistemul de rate

Share this post


Link to post

Geti, daca iti place marca Opel (mai precis, modelele Corsa si Astra Classic ) treci pe la Gold&Platin Iasi ... vei avea o surpriza placuta :thumbl:

Share this post


Link to post

Uite o oferta interesanta cu 10.000 final. Pe langa ea ramane si Clio Fidji ca al lui Lucman.

PoloHappy.pdf

Share this post


Link to post

Clio DCi de 80 de cai. Ii extinzi garantia la 4 ani, si ofera mult mai mult decat loganul. Mai ales ABS si motor mai puternic.

Share this post


Link to post

uita-te la kia rio (www.kiaromania.ro), alte variante ar mai fi hyundai getz si accent diesel la preturi de pana in 9000E(Cip)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...