Jump to content
Sign in to follow this  
Bobby

Ce Masina Ti-ai Lua?

Ce masina ti-ai lua?  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ceva italian . Lamborghini sau Alfa romeo

Share this post


Link to post

minicooperS,pentru oras

audi A6 pentru restul drumurilor

Share this post


Link to post

Stii cat are Mini Cooper S garda la sol? Stii cat are talonul? Masina aia e o strutzo-camila. Prea mica pentru out of city, prea pretentioasa in city.

Share this post


Link to post
Stii cat are Mini Cooper S garda la sol? Stii cat are talonul?

 

Cat? Cat?

Share this post


Link to post

Mai, talonul cred ca-i tot cam cit al meu, 10x21cm, invelit in plastic si pliat pe din trei! :D

Share this post


Link to post

stiu ca are garda mica,dar totusi prefer un mini decat un ferrari cu care sa sterg asfaltul de praf si pe care sa-l folosesc la un sgert din posibilitatile lui.

iar pentru "out of city" nu cred ca este prea mic,tinand cont de faptul ca si un matiz se descurca acceptabil la drum lung.

Share this post


Link to post

Masini la care visez sunt multe. Gordini 12, Volga, Alfa GTV (modelul din '80), BMW 2002, SAAB 900 (neaparat 2 usi, vopsit negru), Opel GT, IMS, Defender 90, Mustang (prima si ultima generatie), Capri, Cortina Mark IV, Hyundai Coupe V6, Renault A 110, Citroen SM, Citroen DS, Volvo 760, Maserati Ghibli,. Ma opresc inainte sa ajung cu visele la jumatate din valoarea unui Lambo.

Share this post


Link to post

CLS 65 AMG...chiar arata super...e printre singurul model de la mercedes care imi place mult de tot.

si mai imi place noul ML(parca e mai frumos ca X5)

Share this post


Link to post

Mie imi place Fiat Multipla.

De asemenea Nissan Quest cu care am facut un drivetest si am fost incantat.

Stiu ca Fiatul Multipla a fost votat drept cea mai urata masina , si nu inteleg de ce , iar la interior nu cred ca sunt multe masini care sa arate asa si sa aiba toate dotarle ei.

Share this post


Link to post

Vezi ca Rodius e mai dotata decat Multipla. Si mai urata :)

Share this post


Link to post

Mini Cooper e misto, am mers dar acum vreun an si ceva cu 1.6 120CP. Si ala tragea bine... cred ca un Cooper S... :->

Share this post


Link to post
Vezi ca Rodius e mai dotata decat Multipla. Si mai urata :)

Am crezut ca Rodius este tot un Fiat dar este SsangYong . Am cautat o poza acum dar nu seamana la exterior cu Multipla. Fata aceia ciudata nu o are decat ea.

Despre dotari cred ca ai dreptate , am sa ma mai uit.

Oricum mie imi place ,asta este.

Share this post


Link to post

Ideal , fara exagerari ..un SUV. In viitorul mai apropiat ceva pana in 13.500 euro ; iar dupa aceea ceva de genul unui Renault Scenic...probabil chiar un Scenic :P .

Share this post


Link to post

suv nou in 13500 eur??? m-as mira!!

Share this post


Link to post

N-ai inteles! Am zis ideal ..adica daca as avea destui bani pt orice! La mod real , ceva pana in 13.500 in viitorul apropiat ..

Share this post


Link to post

ma intreb ce masini ar avea romanii daca salariul mediu ar fi ca in germania,italia,spania...etc...adica intre 1500-2000 de euro. ar mai exista loganuri,renault-uri...sau numai de la seria 5 in sus?

 

acum un an am fost in spania la un prieten,si din intamplare m-am intalnit cu un vecin care e de 5 ani in spania. in spania mananca la cantina saracilor si in romania a venit cu un M3 luat in rate. castiga vreo 1600 de euro pe luna

Share this post


Link to post

ceva pe placul meu si exclusiv bmw z4 coupe ca am vazut deja poze , chiar si z3 coupe imi place f. mult. masini de vis sunt multe , dar raman la rolls

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...