Jump to content
Sign in to follow this  
hitman

Opinii despre PROshitTV

Recommended Posts

Vreau sa profit putin de bunavointa cafenelei club Daewoo sa-mi vars ofhul (unul dintre ele)

Ce parere aveti de aceasta televiziune?

Eu unul nu mai pot sa o suport. Pe linga faptul ca buletinele de stiri au devenit un fel de necroloage, acest post TV ma asasineaza cu tot felul de emisiuni cretine: 'De 7 ori fumeie', 'Teo-ex fatty & Company', 'Un barbat (ne)adevarat' etc. :wallbanger:

Iar aceste Oprah Wifrey-s in varianta mioritica (aia de la de 7 ori femeie si Teo-ex fatty girl) sint penibile. :rambo: Sa ne mai scuteasca!

Daca lucreaza cineva de la voi la aia, mai tragetii si voi putin de mineca. Ca prea sa imphutit postul ala. Odata a fost bun da' acuma sa prostit de tot.

Poate asha o cere poporul. Vorba aia: da la popor paine si circ shi poti sai abureshti!

PROshitTV: 'Valoarea mea valoare, nu o are nimenea!'

Share this post


Link to post

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Share this post


Link to post

Ca bine zici! :thumbl: Cat nuca! He,he,he!

Share this post


Link to post

a devenit f. slab; nu stiu de unde scot ratingurile alea ca daca stau si ma gandesc bine, nu stiu macar o emisiune de-a lor care sa ma pasioneze (poate doar "profetiile" din ultima perioada); in plus, se pare ca partidul- stat a "cumparat" acest post(un fel de transformare a datoriilor in actiuni virtuale :wink: ) si a trasat directia; pacat...

Share this post


Link to post
a devenit f. slab; nu stiu de unde scot ratingurile alea ca daca stau si ma gandesc bine, nu stiu  macar o emisiune de-a lor care sa ma pasioneze (poate doar "profetiile" din ultima perioada); in plus, se pare ca partidul- stat a "cumparat" acest post(un fel de transformare a datoriilor in actiuni virtuale :wink: ) si a trasat directia; pacat...

 

1. ProSTV a promovat subcultura de cand s-a lansat asa ca nu se poate spune ca a devenit f. slab

2.Ratingurile, din pacate, le fac multimea. Asta denota ce fel de popor suntem

3. Eu as lasa-o mai usor cu "profetiile", stiu destule despre Tatae Brucan (sau Bruckner-nume de cod), cel mai cunoscut agent dublu...cine stie cunoaste (e destept bayatu dar e execrabil ca om)

4. Saptamina trecuta se zvonea ca Sirbu ar avea un loc rezervat de vice-presedinte la partidul-stat, asa ca se explica

Share this post


Link to post

Ce se cere, asta se vinde - legea de bază a comerţului. Sex, violenţă şi paparazzi. A se urmări aglomeraţia de piele dezvelită pe la Teo, De 3X femeie ("şi ce dacă", completez eu :twisted :) , Ciao Darwin şi alte ameţeli de-astea.

Share this post


Link to post

cum s'ar zice pe alte limbi straineze necunoscute de multi inculti din lumea TV , "The remote is in you hands! " as ca , luati atitudine , multumesc pe aceasta cale celor care au facut posibila receptionarea programelor Discovery, GC , VH1 si Mezzo :D

Share this post


Link to post
cum s'ar zice pe alte limbi straineze necunoscute de multi inculti din lumea TV , "The remote is in you hands! " as ca , luati atitudine , multumesc pe aceasta cale celor care au facut posibila receptionarea programelor Discovery, GC , VH1 si Mezzo :D

 

 

Nu uita de National Geografic Chanel si ESPN...

Share this post


Link to post

pai ce crezi tu iuzare ca inseamna GC?? (acuma sar shi io sa'l apar pe castravete, ca e prietenul meu.. :drinkers: )

 

:D

Share this post


Link to post

ca mi'am adus aminte , mie nu 'mi pare rau de proTV sau antena1,2,3 la perete stop .. imi pare rau de Cartoon Network .. care a inceput campana pentru copiii prosti ( asa o numesc eu ) incepand sa difuzeze o serie de desene animate dublate in limba romana. Ma intreb cand o sa inceapa si campania pentru analfabeti .. adica dublarea tuturor filmelor straine ( adica a 99,9% din totalul filmelor difuzate ) .. vezi cazul D, FR , GR, TR, PL, SP, H si altele ... adio limbi straine .. traiasca patria mumă

Share this post


Link to post

Da ai dreptate. Desenele in engleza erau f. utile pt. copii. Stiiu parintzi ai caror copii au invatzat engleza de acolo! :)

Share this post


Link to post
pai ce crezi tu iuzare ca inseamna GC?? (acuma sar shi io sa'l apar pe castravete, ca e prietenul meu.. :drinkers: )

:D

 

:lollol: Peace tizule!

Share this post


Link to post

daca ma gandesc oleaca, toate posturile romanesti sunt de doi lei (maxim); s-au scrantit cu totii de m-au adus in situatia sa urmaresc preponderent programele Eurosport, cele din familia Discovery si GC; ce emisiuni mai de doamne ajuta au "ai nostri "? Sa zicem (parerea mea, chiar va rog sa comentati subiectul):

-PRO TV-ul > profetiile;

-Prima> carcotasii (care nici astia parca nu mai sunt ce-au fost)

-???????????????????????????????

Share this post


Link to post

E hai ca mai exista Champions League,campionatul intern etc.De fap cred ca exceptind emisiunile sportive+stiri nu ma mai uit deloc la Tv.

Share this post


Link to post

IMNUL la TVR :satraiti:

Share this post


Link to post

de acord cu emisiunile sportive dar STIRI?????

Share this post


Link to post

Acum asta e trebuie sa aflam si ce mai e prin tara,indiferent ca ne place sau nu.

Share this post


Link to post

pe mine ma enervozeaza grav stirile din sport de la pro tv

fatuca aia care se chinuie sa fie expresiva ma face sa mut imediat postul

 

ps :si ma mai enerveaza si faptul ca dau fffff multe stiri cu jiji becali

Share this post


Link to post

Ca sa nu mai zic ca faptul ca un cutarica l-a sarutat pe gura pe Lobontz sau ce tatuaj si-a mai facut Mutu, mie nu mi se par stiri sportive.

Geegee probabil ca sare tare cu banu... prezentza pe sticla inseamna voturi in campanie!

Share this post


Link to post

Cred ca ProSTV, impreuna cu celelalte posturi TV (adaug aici si TVR1), au reusit sa faca, oamenilor din tara asta, mai mult rau decat toata cenzura de din'nainte de '89!

Nu e locul aici, dar 90% din mass-media (ajutata puternic si de asa zisele "reforme" din sistemul de invatamant) slujeste interesele unor forte obscure, straine... Ce mai, o adevarata Teorie a Conspiratiei!! ;)

Share this post


Link to post

Stirile de la TV sunt de kkt, fiecare post are un interes, numai obiective nu sunt! Decat sa ma informez de la TV, prefer sa citesc ori Ev. Zilei, ori Adevarul, ori Ziua. In ordinea asta.

Si ma intriga "stirile" despre "vedete" artificiale : Mutu, Mitica Dragomir, Becali si alte gunoaie de genul asta. Ma apuca greatza cand vad ce mutre importante iau inainte sa spuna ceva in fata unor armate de reporteri.

Dixit !

Share this post


Link to post
ca mi'am adus aminte , mie nu 'mi pare rau de proTV sau antena1,2,3 la perete stop .. imi pare rau de Cartoon Network .. care a inceput campana pentru copiii prosti ( asa o numesc eu ) incepand sa difuzeze o serie de desene animate dublate in limba romana. Ma intreb cand o sa inceapa si campania pentru analfabeti .. adica dublarea tuturor filmelor straine ( adica a 99,9% din totalul filmelor difuzate ) .. vezi cazul D, FR , GR, TR, PL, SP, H si altele ... adio limbi straine .. traiasca patria mumă

 

Lasa mah ca DIVX-urile si XVID-urile nu le dubleaza nici dracu ... eu am si uitat cum e sa vezi un film artistic la televiziunile de pe cablu ... HBO mai treaca mearga, in rest ... Marius Tuca Show si carcotashii ...

Share this post


Link to post

Noroc cu DVD-urile: sonorul în mai multe limbi, subtitrare în foaarte multe limbi ;)

 

Pentru ştiri, rămâne netul şi eventual Euronews + BBC; CNN şi Fox sunt foarte părtinitoare, din câte-am văzut eu.

Share this post


Link to post

Am si eu o rugaminte, daca are cineva, din intamplare o inregistrare de la stirile ProTV de aseara 20.11.2005 de la ora 19.

De ce: printre altele s-a strecurat si un reportaj-reclama de cea mai josnica speta, cu informatii voit denaturate.

 

Va multumesc.

Edited by cpop

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...