Jump to content
Sign in to follow this  
NFS

Concursul de autocolante - Finala pe tara!

Pe care il vreti pe masina?  

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Citeva din modelele de autocolant propuse de unii dintre noi.

De la Iuzar, am ales cele 2 despre care s-a exprimat Vaxxi. De la Viper am luat variantele finale.

Pentru impartialitate, le-am ordonat dupa "size" si le-am redenumit de la 1 la 10!

Dupa cum stiti, numarul de optiuni dintr-un chestionar nu poate fi mai mare de 10 !

Nu va lasati impresionati de background... a ramas ca va fi transparent parca! :scarpin:

1.jpg

2.JPG

3.JPG

Share this post


Link to post

Urmatoarele 3 modele...

4.JPG

5.jpg

6.jpg

Share this post


Link to post

Inca trei variante ...

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Share this post


Link to post

Si ultima varianta permisa de lege! :)

 

Voteaza... votul tau conteaza!

10.jpg

Share this post


Link to post

Eu îmi apăr opera, pentru că ştiu cât de bine arată fontul respectiv. :)

Dar cum mai mulţi au agreat varianta 2, sunt de acord şi cu ea.

Share this post


Link to post

La fel ca Vaxxi. Adica am votat cu a mea, dar sunt OK cu 2. P.S.: 1 nu e versiunea gri a celei tricolore propusa de mine?

 

Ca sa se vada ar trebui sa fie un pic mai mari, in jur de 10k... Cel putin asa am observat eu...

Share this post


Link to post

Ba da... nu puteam sa te ignor! :)

 

Vaxxi, poate reusesti tu sa le faci si pe primele 3 sa se vada, sa nu mai trebuiasca "descarcare" !!! Eeee?

Share this post


Link to post

Mă tem c-o să avem mai multe variante decât voturi :lol:

Share this post


Link to post

Place la mine varianta nr.5 . Vreau si eu !!!

Share this post


Link to post

7. simpla, subtire, eleganta ...

Share this post


Link to post

Varinata 1 MONOCROMA

Cine doreste facem si varianta TRICOLOR.

Share this post


Link to post

Rugaminte: ce dimensiune vor fi? Indiferent care se voteaza, banuiesc ca mai multe oferte sunt binevenite, si maine vreau sa vorbesc in 2 locuri. Stiu ca pe fond transparent, de interior si/sau exterior, dar ce dimensiuni sa fie, si cate bucati?

 

Succes la vot! Votati tricolorul! :D

Share this post


Link to post

votat 1...dar in caz de baraj merg si pe cea cu tricolorul

Share this post


Link to post

Votat 1.Eu zic ca ce iese azi aia sa fie.

Share this post


Link to post
Rugaminte: ce dimensiune vor fi?

 

Se stabilise o inaltime de 6 cm...lungimea bannerului ramine de stabilit, prima varianta era de 8cm, a doua de 297mm - cat pagina A4

Share this post


Link to post

OK cu inaltimea, dar la 8cm latime e cam, pitic, nu se vede bine din spate... Parca 20cm sau latime A4 ar fi mai OK, parerea mea...

Share this post


Link to post
Varinata 1 MONOCROMA

Cine doreste facem si varianta TRICOLOR.

 

Am votat Varianta 6, dar daca se poate face si Varianta 1 COLOR, Ticolor sunt de acord. Ce nu am inteles este culoarea de fundal, sper ca nu negru ca de geaba le facem...nu se vede nimic (am asa ceva pe luneta)

Share this post


Link to post
Se stabilise o inaltime de 6 cm...lungimea bannerului ramine de stabilit, prima varianta era de 8cm

 

8 centimetri lăţime ? da' ce naiba facem aici, proiectăm un pachet de ţigări ?!? Trebuie să fie minim cât o coală A4 de lung.

 

emi2009, culoarea negru pentru fundal este pentru a simula un pic aspectul pe care-l va avea autocolantul pe lunetă (adică negru = transparent).

Share this post


Link to post

prima data se stabilise 8 cm INALTIME. A fost o gresala. Ramine 6 ca sa nu se atinga dezaburiciul.

@4 aiai cu barci: masurati si la voi , noi am masurat doar la TICO & MATIZ

Share this post


Link to post

Eu as vrea sa mi-l pun pe portbagaj, cum am vazut intr--o poza, intre semnalizari...

Share this post


Link to post

Păi nu e mare brânză, se face la firmele de publicitate şi nici nu costă mult. Te duci cu maşina la ei, măsoară zona şi fac autocolantul.

Share this post


Link to post

Votat - varianta 2! Mi se pare cea mai misto!

Share this post


Link to post

Poporul a votat democratic var1 si var 2 la egalitate.Admin sa vedem o decizie si gata,la treaba(executat colantul).

Share this post


Link to post

Prin puterile personale, încerc să influenţez niţel votul: varianta 1 va fi ori mai greu de făcut, ori mai scumpă, din cauza policromiei ! Şi nici nu sunt aşa de sigur că arată bine efectul ăla (gradient şi embossed... :nonono: )

 

Este mult mai sigură varianta 2 !

 

(mesaj subliminal /) (/mesaj subliminal) :P

Share this post


Link to post

Bun doi sa fie(eu amvotat unul dar imi cedez votul pentru doi).Se poate cu www in fata?

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...