Jump to content
Sign in to follow this  
tolin

De Ce Iubesc Femeile ?

Recommended Posts

Iubesc femeile pentru ca nu-s bulangiu, nu-s pedofil, nu-s necrofil, nu-s "iubitor" de flora si fauna.

 

Iubesc femeile pentru ca nu ma iubesc pe mine.

 

Iubesc femeile pentru ca nu-s Oedip si nu m-a batut taica-miu cand eram mic.

 

Iubesc femeile decand iti spun ca abstinenta este calea spre un mare eveniment pe care nu trebuie sa-l ratezi. Eu le-am ratat pe toate, ca n-am inteles ce-i aia rabdare.

 

Iubesc femeile pentru ca nu-s urate, alcool nu este suficient.

 

Iubesc femeile pentru ca ele se sacrifica pentru mine, pentru copii, pentru ordinea din casa, pentru idealurile ma-sii, pentru tara, pentru sport, pentru loto-pronosport.

 

Iubesc femeile pentru ca-s curate, ele nu duc gunoiul, in veci, intotdeaua gasesc un prost.

 

Iubesc femeile pentru ca nu permit sa existe ceva mai important in viata, decat ele.

 

Iubesc femeile pentru ca trebuie sa-ti dedici viata pentru ele, daca nu, ele iubesc pe altii.

 

Iubesc femeile pentru ca imi permit sa fiu altii, cele mai fericite clipe din viata au fost cand am fost altii.

 

Iubesc femeile pentru ca ele sunt credincioase, ele se ofera, sunt ofrande pe altar. Unele se ofera dumnezeieste.

 

Iubesc femeile pentru ca ele respecta traditiile crestine, tin doliu dupa prost, cand se ofera la altii, dar "incet si trist".

 

Iubesc femeile pentru ca ele fac parastase si pomeni. Cred ca eu le-am prins pe cele din urma, parca toata viata am stat cu p#la-ntinsa.

 

Iubesc femeile pentru ca au lasat sa existe Sport.ro, Eurosport si DigiSport.

 

Daca n-ar fi existat, femeile trebuiau inventate. Era suficienta una, Elena Udrea, cred.

Share this post


Link to post

Aha...

Bănuiesc că ai o problemă... tehnică?

Share this post


Link to post

Ai si tu un punct comun cu stapanii pe care-i proslavesti cand iti taie un sfert din salariu, pute a sconcs pe unde apari.

 

 

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Iubesc femeile pentru ca ele sunt credincioase, ele se ofera, sunt ofrande pe altar. Unele se ofera dumnezeieste.

 

Eu pe alea care se ofera si dumnezeieste si draceste. Si mai ales daca nu-s dezbracate, complet, de iluzii.

Edited by Tommy

Share this post


Link to post

Eu vad ca pe acest topic exista potential ridicat :) ) . Si ca sa completez:

 

Rm.popa o iubeste femeile in portocaliu pentru ca i-au taiat 25% si asta il gadila in colturile masochiste si submisive ale personalitatii.

Edited by andreib

Share this post


Link to post

De ce trebuie sa politizam subiectul!?

Share this post


Link to post

Ca să ridicăm potenţialul, că altfel nu se mai ridică.

Eu am mai zis că la mijloc e o problemă tehnică...

Share this post


Link to post

Eu am mai zis că ..

Remarcabil! Asa face si o păsăre tropicala cățărătoare, cu ciocul mare și încovoiat, cu pene felurit și viu colorate, care, dresata, poate repeta sunete articulate.

Acum nu stiu daca neaparat femela, dar cred ca la o asemenea asemanare, ai iubi-o si te-ar iubi.

Share this post


Link to post

Ca să ridicăm potenţialul ...

Iar ai pacalit sa duci gunoiul si l-ai aruncat pe forum ? Citeste macar titlul topicului, sa nu dai cu nuca in perete si apoi du-te pe un forum de ospatari, tu cunosti femeile, ca si masinile, din reviste.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Daaa, profund primul post. Mare gânditor, curat Diogene. În agora.

Bănuiesc că de când l-ai scris nu-ţi mai e foame...

Share this post


Link to post

Ai intuit tu ca la femei este nevoie de tehnica, ca din reviste nu se vede, ai inteles ca nu este aia pe care ai vazut-o la iepurasi: "te doare, te doare ... GATA !" Dar pentru asta o sa-ti dea informatii colegii de forum cu lingurita, desi tu esti obisnuit cu polonicul. Cu un individ care nici dupa 2,5 ani n-a invatat ceva din optiunea lui n-am de gand sa-mi mai pierd timpul, lipsa lui de reactie la "scoala romaneasca scoate tampiti" imi spune ca afirmatia poate fi adevarata, in cazul lui.

 

PS asta rezulta si din insistenta in a confunda autorul cu subiectul, norocul tau este ca VAXXi tolereaza tot ce-i convine.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Si totusi rolul acestui topic?39000000.gif

Share this post


Link to post

Ce rost are Masina ta ? Ce rost are sa vezi masina ca pe o femeie, poti incerca si reversul. Si ea are air-baguri, planetare, admisie, carburator si evacuare.

 

PS: Rostul ? Sa promovam normalitatea si sa nu ne asezam la coada de la psihiatru formata din cei care trateaza masina ca pe o femeie. Sa punem pe forum si poze cu femei, nu numai cu babute de 16 ani.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Intrebarea nu e de fapt care e rolul topicului, ci care e cel femeii. Pentru unii.

In cazul asta pentru ei raspunsul e simplu: cratita, desfacut din cand in cand cracii, copchii, scandal, saracie in doi, din craciun in pasti impartasanie, si in final tot aia e, coliva.

 

Bănuiesc că de când l-ai scris nu-ţi mai e foame...

Bre, tu esti intors de la tzatza, de asta nu iubesti femeile, ca te-o refuzat de la nastere.

Share this post


Link to post

Va rog sa pastrati tonul filozofic al discutiei, cine nu este in stare sau simte ca subiectul este prea profund pentru puterea lui de intelegere este rugat (deocamdata) sa se abtina la a face comentarii sau daca le face, sa nu le scrie!

Topicul este deschis pe sectiunea de cafenea si este mult mai util, pentru multi, decat cel de caterinca sau bancuri.

Share this post


Link to post

Se pare ca cei ce se pricep la masini,se pricep si la politica si la femei.S-au poate asa cred ei.Sunt exemple si in politica.Reusesc pe toate fronturile :) )

Share this post


Link to post

Subiectul topicului este ELE si nu EI, daca erai la Bac, erai cazut.

Edited by tolin

Share this post


Link to post

Iubesc femeile pentru ca doar langa ele ma regasesc si doar ele ma lasa sa ma ratacesc.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...