Jump to content
Sign in to follow this  
Albert Premium

Huse Auto La Comanda Chevrolet Si Daewoo

Recommended Posts

Societatea noastra comercializeaza peste 2000 sortimentede huse auto la comanda, utilizand aceleasi materiale de tapiterie ca si lamarile grupuri de automobile din domeniu (Skoda, BMW, Audi, etc)

 

Husele comercializate sunt testate de TUF Süd pentrudeclansarea corecta a airbagurilor, husele auto avand 5 ani garantie pentru produs si certificate ISO 9001.

 

Experienta companiei face dovada calitatii si a originalitatii huselor auto comercializate. Acestea sunt fabricate exclusiv la comanda. Chiar si cele mai mici detalii sunt luate inconsiderare de aparatura profesionala de cusut si taiat.

 

Materialeleutilizate in fabricarea huselor auto sunt : Autotextil, RS Design, LeatherLook si Alcantara.

 

Prioritatea noastra este satisfactia clientului. Prinurmare, utilizam numai materiale de cea mai buna calitate, societatea noastra indeplinind orice cerinta aclientului in materie de produs.

 

Preturile incep de la 224 EUR/ 5 locuri (set complet,colectia Classic cu material Autotextil Black) si includ TVA, taxa de transport fiind in cuantum de 20 ron/colet. Membrii forumului beneficiaza de o reducerede 8 % din valoarea comenzii, in calitate de clienti.

 

Oferim 5 anigarantie pentru produs iar pentru persoanele interesate se trimit si mostregratuite cu materialele.

 

Vagarantam calitatea huselor noastre precum si profesionalismul nostru. Vizitatisite-ul nostru http://romana.albert-premium.com/ si nu ezitati sa ne contactati pe adresa ffice@husa-auto.ro" rel="">office@hu ffice@husa-auto.ro" rel="">s ffice@husa-auto.ro" rel="">a-auto.ro!

 

P.S: modelele de Daewoo si Chevrolet pentru care exista tiparul digital disponibil se regasesc la sectiunea Portofoliu a site-ului nostru. Daca totusi modelul cautat de Dvs. nu este prezent va rugam sa ne contactati pentru informatii suplimentare. Va multumim!

post-34155-0-46911400-1308835663_thumb.jpg

post-34155-0-48528300-1308835675_thumb.jpg

post-34155-0-00910800-1308835688_thumb.jpg

post-34155-0-45494400-1308835702_thumb.jpg

post-34155-0-17994500-1308835715_thumb.jpg

post-34155-0-01633500-1308835731_thumb.jpg

Edited by Albert Premium

Share this post


Link to post

Pai la Daewoo exista Kalos, Lanos si Matiz I/II - toate gri, adica sunt indisponibile ?

Chevrolet are Aveo, Captiva, Cruze, Lacetti, Orlando si Spark disponibile dar nu Epica si Kalos.

 

Suzuki Jimny nu are tipar ?

Share this post


Link to post

Buna,

 

Daca sunt gri inseamna ca pentru moment nu exista poze cu produsul montat (adica cu huse) dar tiparul digital exista pentru modele respective din moment ce apar in portofoliu.

Acelasi lucru se aplica si pentru Chevrolet Epica si Kalos precum si pentru Jimny.

 

Larisa

Share this post


Link to post

Chevrolet Kalos si Aveo au aceleasi scaune,respectiv bancheta...

Share this post


Link to post

Chiar daca scaunele sunt la fel, pentru moment nu exista poze cu huse pentru modelul respectiv dar consider ca va puteti face o parere despre produs in urma vizualizarii restului de poze din Portofoliu.

Share this post


Link to post

Aaam inteles. Atunci as dori sa-mi spuneti pretul pentru un set de huse scaune Classic (fara bancheta) de Jimny, culoare negru/verdele masinii daca se poate; daca nu, negru integral. Multumesc.

Share this post


Link to post

O lista de preturi pentru un set complet Chevy Cruze 2010 (toate variantele de material, culori disponibile, detalii montaj ) va rog. Multumesc anticipat .

Share this post


Link to post

Rog cei interesati sa intre pe site-ul nostru: http://romana.albert-premium.com/ , sa acceseze sectiunea de Configurator si sa trimita o cerere de oferta.

Preturile va vor fi comunicate prin mail, intr-o lista completa cu toate tarifele/ toate colectiile de huse disponibile.

Desigur ca la aceste preturi se va scadea 8 %, procent aferent reducerii acordate membrilor forumului.

 

 

Va multumim si asteptam mailul dvs.

 

 

Larisa (Sales Manager)

Share this post


Link to post

sal.. knd completez toate campurile ..imi sp sa completez cod securitate ..cu toate k eu il am completat .. :( stiti cv ce se intampla?

 

 

 

sal.. knd completez toate campurile ..imi sp sa completez cod securitate ..cu toate k eu il am completat .. :( stiti cv ce se intampla?

 

 

 

 

edit moderator: daca-l completezi tot cu limbaj irc... cum sa mearga?

Edited by Mircea

Share this post


Link to post
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...