Jump to content
Sign in to follow this  
NeoRusty

Tuning Chevrolet Cruze

  

79 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Salut tuturor, am achitat Cruze-ul in Noiembrie l-am primit pe 14 decembrie, am 8800km cu el pana acum,pot sa spun ca sunt foarte multumit , cu ce se lauda aia ofera , am inceput de curand sa il "tunez" daca as putea spune asa...sper sa va placa si astept pareri poate si idei pentru a continua dar nici cateva link-uri cu elemente tuning pentru el n-ar strica. De asemenea si cei care lucreaza cu fibra si sunt siguri ca pot realiza ceva pentru el va rog sa postati. Id-ul meu este neo.dansatoru nu sunt mereu pe net mai mult seara dar lasati mesaj si va contactez eu. Ms mult si scuzati jegu de pe masina din poze :P :D

 

Am uitat sa specific ca este Ls Plus si 1.8

post-25318-127011916396_thumb.jpg

post-25318-127011916866_thumb.jpg

post-25318-127011917344_thumb.jpg

post-25318-12701191851_thumb.jpg

post-25318-127011919367_thumb.jpg

post-25318-127011920381_thumb.jpg

post-25318-127011921563_thumb.jpg

Edited by NeoRusty
  • Like 1

Share this post


Link to post

Ms mult si scuzati jegu de pe masina din poze

Cel putin cel de pe capota din ultimele pozerolleyes.gif

Daca nu puneai "cioara" era acceptabil...

Las-o in pace, arata bine asa cum e...

Pune-i niste folie legala eventual niste jante mai deosebite si iart-o...

Share this post


Link to post

Nu e cioara, e ciocanitoare.

Share this post


Link to post

Am renuntat la pasare :)

Share this post


Link to post

Ai avut o masina care arata bine. Acum tot ce poti sa-i faci este sa o "tunezi" in mod invers fata de cum ai facut-o. Poate mai iese ceva din ea. Succes.

In alta ordine de idei sa o stapanesti sanatos si sa te poarte fara incidente.

Share this post


Link to post

Salut tuturor, am achitat Cruze-ul in Noiembrie l-am primit pe 14 decembrie, am 8800km cu el pana acum,pot sa spun ca sunt foarte multumit , cu ce se lauda aia ofera , am inceput de curand sa il "tunez" daca as putea spune asa...sper sa va placa si astept pareri poate si idei pentru a continua dar nici cateva link-uri cu elemente tuning pentru el n-ar strica. De asemenea si cei care lucreaza cu fibra si sunt siguri ca pot realiza ceva pentru el va rog sa postati. Id-ul meu este neo.dansatoru nu sunt mereu pe net mai mult seara dar lasati mesaj si va contactez eu. Ms mult si scuzati jegu de pe masina din poze 10000001.gif40000000.gif

 

Am uitat sa specific ca este Ls Plus si 1.8

 

 

sal. masina arata bine si fara sa pui colant pe ea , dar i-mi plac luminile , poti pune jenti de 17 si e ok

Share this post


Link to post

Hello, everybody! Nu am Chevy Cruze, însă imi place mașinuța asta. Sper să mi-o pot permite, într-un timp cât mai scurt. Am găsit un link cu ceva tuning-uri, din păcate e în coreeană, însă îl postez să vă faceți o idee. unele sunt de prost gust, însă câteva mertă atenția. Mașina asta are potențial...

 

http://www.superichmotors.com/front/php/category.php?cate_no=138

Share this post


Link to post

sal. E foarte tare masina am si eu un cruze si sunt tot din vitan,putem sa ne int sa schimbap niste pareri daca vrei

Share this post


Link to post

Sincer nu inteleg de ce toata lumea isi vopseste/pune autocolant negru pe capota, plafon si capcul de la portbagaj. Poate unul a avut la un monent dat o idee (nu neaparat buna) ca sa fie "deosebit", dar acum toti au copiat ideea si deja e "fumata". Mie sincer imi placea mult mai mult cu capota alba, parea ca are capota mai lata, iar masina arata mai agresiv. Acum ceva nu se potriveste...

 

In schimb imi place ideea cu emblema Chevy in negru.

Share this post


Link to post

Salut. M-ar interesa si pe mine sa imi tunez putin Cruze-ul . Imi poti recomanda niste site-uri de unde as putea sa ma inspir si chiar sa imi comand piese ?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...