Jump to content
Sign in to follow this  
Espy

Tutorial Demontare Casetofon "Tank" Tico.

Recommended Posts

Este a doua oara cand incerc sa deschid acest topic...ce-i drept nu in incepusem unde trebuie data trecuta dar parea mai "la vedere" :scarpin: .as dori si eu, daca este cineva care poate sa faca un tutorial de demontare al unui cass "tank" de pe un tico iar dupa aceea sa inchida topicul.Sa ramana doar tutorialul...nu numai pt mine ci si pentru altii care ii intereseaza.Stiu ca exista "search" dar nu am gasit nicaieri un raspuns multumitor.As ramane indatorat

Edited by Espy

Share this post


Link to post

apreciez reactia ta...stiu acel topic..tocmai de acela vorbeam...ca nu l-am inteles..ce caut eu:cineva care sa spuna exact ce si cum..de ex"desurubezi surubul x din partea "y" care este pe dreapta-stanga pe mijloc-jos-sus" sa fie foarte exact... :wallbanger:

Share this post


Link to post

Desenul cu elementele de montaj din topicul la care se face referire mai devreme este graitor. Casetofonul este prins intr-un cadru de tabla. Pe partea stanga este prins cu un surub, iar pentru usurarea extragerii este bine sa-l desfaceti si pe cel de deasupra care strange cadrul. Dupaia se desfac clemele din partea frontala.

Share this post


Link to post

apreciez reactia ta...stiu acel topic..tocmai de acela vorbeam...ca nu l-am inteles..ce caut eu:cineva care sa spuna exact ce si cum..de ex"desurubezi surubul x din partea "y" care este pe dreapta-stanga pe mijloc-jos-sus" sa fie foarte exact... :wallbanger:

Noi pe aici obisnuim sa nu deschidem 10 topicuri cu acelasi subiect. Unul e suficient pentru discutia despre subiectul respectiv, se discuta acolo.

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...