Jump to content
Sign in to follow this  
VAXXi

Aveti sugestii pentru noul forum? (sau reclamatii ?)

Recommended Posts

As vrea sa-mi schimb nick-ul . se poate ? :veneratie:

Intii schimba-ti pozele din albumul foto, ca totusi este un forum auto si dupa aia trimite un MP cu noul nick si vedem ce se poate face.

Share this post


Link to post
... ca totusi este un forum auto...

 

Mare dreptate ai Shenck! Dar totushi daca ai putea sa le reaminteshti asta shi la alte persoane care promoveaza intr-un fel altceva :flaming: ti-as fi recunoscator.

Share this post


Link to post

O re-grupare a informatziei ar fi bine venita. Fiecare membru nou simte nevoia sa faca un subiect propriu, si ne trezim ca aceeasi informatzie se repeta, aceleasi dueluri verbale ...

 

In plus, exista subiecte care nu au ce cauta la sectziunile din care fac parte.

Share this post


Link to post

Bre Vaxxi, acu citeva zile ai umblat la fonturi, le-ai facut mai mici, apoi le-ai pus la loc!

De cind le-ai fecut la loc, distantza intre rinduri e mai mica!!!!!

Asta intr-adevar face sa fie mai greu de citit!

 

Tu nu stii ca echipa care cistiga nu se schimba?

Sau ca "mai bine"-le e dusmanul "binelui" ?!?

Share this post


Link to post

Gata, s-a reparat şi distanţa între rânduri. :D

Share this post


Link to post

O iconitza cu "Informatie UTILA"

ceva simplu si sa sara-n oki. Mi-a venit ideea asta dupa ce am vazut postul lui cchrism despre TANK

Share this post


Link to post

Fii mai explicit, te rog, că nu pricep exact ce vrei.

Share this post


Link to post

Bre, Shenck vrea un smilie gen :stfw: :yousuck: :banplease: dar pe care sa scrie Informatie utila...parerea mea... :lol:

Share this post


Link to post
Bre, Shenck vrea un smilie gen  :stfw:  :yousuck:  :banplease: dar pe care sa scrie Informatie utila...parerea mea... :lol:

eXakt! Asa se poate marka un raspuns cu informatie utila ;)

Share this post


Link to post

Pey... adă poza ! sau vrei s-o creez eu ?

Share this post


Link to post

vreau eu sectiune pentr kalos :)

pleaseeeeeee :roll:

 

 

 

 

OAAAAAAAAAAAUUUUUUUUU ce rapiditate! Multumesc mult!!!

Share this post


Link to post

Gata dom'le, ai secţiune. Te-aşteptăm cu nerăbdare să le umpli cu subiecte, că din câte ştiu eu, eşti singurul :)

Share this post


Link to post

:) stai usor ca am confrati pe alte forumuri. ma duc la momit :)

Share this post


Link to post
Pey... adă poza ! sau vrei s-o creez eu ?

Pai nu o faci tu... :oops: Ultiam pe care am facut-o si ti-am trtimis-o arata ca draqu o pleasca urita, dar macar e utila!.

Share this post


Link to post

@Satori, succes la "pimping" ;)

 

@Shenck, nu mai ştiu ce imagine mi-ai trimis. Las' că fac eu una. Şi cum lucrăm cu ea, o includ moderatorii în mesaje ?

Share this post


Link to post
@Shenck, nu mai ştiu ce imagine mi-ai trimis. Las' că fac eu una. Şi cum lucrăm cu ea, o includ moderatorii în mesaje ?

 

ti-am trimis :ontopic:

 

Da o sa o vor include moderatori.

Share this post


Link to post

:(

 

păi deja o foloseşte lumea p-aia.

 

Eu mă gândeam la o imagine mai săritoare în ochi, să zicem o bandă lată orizontală verzulie, cu textul "mesaj cu conţinut tehnic foarte util", sau ceva de genul ăsta.

Share this post


Link to post

BAGA!!! SI poate o cizelezi si p'aia de la mine.

Share this post


Link to post

Aia e prost că a fost pe fond negru, şi trecerea unei imagini de pe fond alb pe fond negru sau invers e greu de făcut, când imaginea e antialiased (adică are marginile "netezite"). O să văd ce-i fac... oricum cu smileyurile trebuie să facem ceva, sunt cam multe şi desperecheate aşa.

Share this post


Link to post
Bre, Shenck vrea un smilie gen  :stfw:  :yousuck:  :banplease: dar pe care sa scrie Informatie utila...parerea mea... :lol:

eXakt! Asa se poate marka un raspuns cu informatie utila ;)

 

ceva de genul asta, cred

util.jpg

Share this post


Link to post

In noua configuratie a paginii 1, Nubira e de 2x !!!

Din gresala sau intentionat? O fi vorba de Nubira II ? :roll:

Share this post


Link to post
...Eu mă gândeam la o imagine mai săritoare în ochi, să zicem o bandă lată orizontală verzulie, cu textul "mesaj cu conţinut tehnic foarte util", sau ceva de genul ăsta.

Ceva in genul iconitzelor din cartile pt TO(n)TI ! :aloooecineva:

Share this post


Link to post

Da, ştiu cărţile :D

 

Nu e o greşeală, e de 2 ori pentru că există Nubira veche, de la Daewoo şi Nubira nouă, de la Chevy. Credeam că-i evident după grupare, am zis să nu mai încarc degeaba titlurile categoriilor.

Share this post


Link to post

Ok, am pricipit! :)

E vina mea, nu prea stiu ce modele de Nubira exista, n-am prea acordat atentie, nu prea-mi place cum arata si nu e genul meu de masina!

Share this post


Link to post

O noua propunere! :twisted:

 

Daca vreau sa vad ultimul mesaj de la un anumit topic, click pe ultima pagina, iar aceasta se deschide la mesajul cel mai de sus! Daca sunt 3-4 mesaje pe pagina respectiva, tre sa faci scroll, ca sa vezi ultimul mesaj!

 

Se poate face cumva ca la deschiderea unui topic sa te duca automat la ultimul mesaj? Adica nu sus pe pagina, ci jos!

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...