Jump to content
Sign in to follow this  
iso

Daciaclub

Recommended Posts

Va rog nu mai jigniti politistii. M-as comporta la fel ca si ei daca as vedea astfel de manifestari.

Share this post


Link to post

mai, eu cred ca la daciaclub exista deja prea multi useri, si se posteaza atit de mult incit unui moderator ii este foarte greu sa corecteze comportamentul unora vis-a-vis de forum... mie unul imi vine foarte greu sa urmaresc anumite topicuri cap-coada, fiindca nu am timpul necesar si fiindca sunt multe aberatii. Sustin pe iliuta...la faza cu platina ai fost genial, exact asta vroiam si eu sa zic, numai ca nu-mi veneau cuvintele

Share this post


Link to post

hai sa-mi dau si eu cu parerea.

cate ticouri,matizuri,cielouri,nubire, kalosuri,esperouri,leganze si tacume cu tuninguri taranesti ati vazut? cati smecherasi ati vazut prin masini daewoo?

cate dacii(multe din ele harburi) cu abtibilde spoilere de cielo taiate,leroane, praguri chestii trestii ati vazut? eu am vazut enorm de multe.un pusti de 18 ani cu permis, ia masina lu bunixu, ii pune un abtibild si un eleron si se da smecher cu ea.

cu masini daewoo nu prea am vazut chestii d-astea.poate si pt ca daewoo urile se adreseaza unor alte categorii de persoane(si nu spun asta ca posesor de daewoo ci ca posesor de dacie).n-am vazut multi baietasi de cartier in multe daewoo uri dar enorm de multi in dacii.

si asta poate fi o explicatie de ce forumul daewoo e mult mai curat si mult mai civilizat.

Share this post


Link to post
hai sa-mi dau si eu cu parerea.

cate ticouri,matizuri,cielouri,nubire, kalosuri,esperouri,leganze si tacume cu tuninguri taranesti ati vazut? cati smecherasi ati vazut prin masini daewoo?

cate dacii(multe din ele harburi) cu abtibilde spoilere de cielo taiate,leroane, praguri chestii trestii ati vazut?

Diferenţa stă în preţul agregatelor respective...Iar de multe ori educaţia are legătură cu aşa ceva.

Share this post


Link to post
Diferenţa stă în preţul agregatelor respective...Iar de multe ori educaţia are legătură cu aşa ceva.

Nu chiar... s-ar zice ca suntem numa idioti pe aici, ca vad ca n-are nimeni Maybah!

Share this post


Link to post
Nu chiar... s-ar zice ca suntem numa idioti pe aici, ca vad ca n-are nimeni Maybah!

Trebuia să fii atent la "de multe ori"...

Dar de fapt unde ai văzut tu educaţie fără bani ?

Treaba cu Maybach e un accident al naturii...este o excepţie a regulii.

Hai să nu mai discutăm despre aspectul ăsta deoarece poate degenera !

Edited by axxa424

Share this post


Link to post

cum unde am vazut noi educatie fara bani, bai nene? da studentii care fac foamea prin regie sau prin tei, cite 6-7 ani de zile, si-si tocesc coatele pt o slujba de raha..t? aia ce sunt? tot un accident al naturii?

 

totul sta in educatie, nu in bani. a fost tuning show, si mi-am demonstrat inca o data ca suntem o tara de necivilizati...detalii pe la intilniri, ca acu ocup spatiu degeaba. au dreptate baietii de la de ce, asa ne trebuie!

Share this post


Link to post
Trebuia să fii atent la "de multe ori"...

... si tu... la "nu chiar" :)

Share this post


Link to post
da studentii care fac foamea prin regie sau prin tei, cite 6-7 ani de zile, si-si tocesc coatele pt o slujba de raha..t? aia ce sunt? tot un accident al naturii?

 

scuze de off topic.. dar nu m-am putut abtine... ca bine ai mai zis 6-7 ani... cand facultatea ar trebui sa dureze doar 4-5 ani... vin aceste lepadaturi la facultate si nu fac nimic... nu merg la ore, nu invata... repeta anii de studii... beau toata ziua si dorm... can ar putea sa invete si sa ia si o bursa, eventual sa mai si lucreze ceva. Nu ai bani.. nu-i nimic.. e nevoie de vointa si poti sa faci bani (mai ajuti un coleg, mai traduci ceva, mai tehnoredactezi etc.)

Share this post


Link to post

Ca bine zici ... Asta e si parerea mea intr-o oarecare masura, de fost politehnist...

 

Cat despre bani si educatie... hmm sunt amestecate treburile, in principiu eu zic ca sunt in stransa legatura dar sunt si exceptii, adica baieti de bani-gata ce nu dau deloc dovada de educatie (chiar daca parintii si-au dat silinta) sau oameni saraci d.pd.v. material, insa care sunt foarte politicosi si disciplinati, carora li se vad cei 7 ani de-acasa. (chiar daca doar aparent si in sinea lor te invidiaza la maxim ca tu ai ceva in plus sau o masina mai buna)...

Share this post


Link to post

sunt unii care fac si master, si doctorat, etc. de aia am zis mai mult de 4-5 ani!!!!

Share this post


Link to post

da, dar sunt si altii care dupa 7-8 ani sunt inca in anul 2 :-W

Share this post


Link to post

nici chiar asa, dar eu sunt unul dintre cei care vorbiti. motivele au fost altele, dar sa nu imi caut scuze...

Share this post


Link to post

...ba si mai rau... am vazut pe unul care era de 9 ani in Poli si era anul doi... il durea in poooola de ce se intimpla in jurul lui, cat timp cotizau parintii lui...

Share this post


Link to post

REPET:

 

Sa nu cadem in pacatul generalizarilor jignitoare!

 

VA MULTUMESC DIN NOU!

 

PS: si vedeti ca sinteti :o fftopic: cu discutia despre studentii lenesi ... :-?

Share this post


Link to post

:o fftopic: Cred ca somajul moderatorilor de pe DaewooClub.ro se apropie de sfarsit! > :)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...