Jump to content
Sign in to follow this  
mihai.ghetto

Cumpar 4 Gume Matiz

Recommended Posts

caut 4 gume (noi sau sh) de matiz cu dimensiunile 155/65 R13 profil de vara.

Share this post


Link to post

caut 4 gume (noi sau sh) de matiz cu dimensiunile 155/65 R13 profil de vara.

 

 

te intereseaza 3 continentaluri sh? is ajunse la marcaj( dunga care indica uzura) dar nu sunt slik-uri, da-mi PM daca te intereseaza - le dau ieftin.

Edited by micutu

Share this post


Link to post

Salut.Am dat jos 4 gume Continental EcoContact 155/65 r13, in stare foarte buna (am avut un moft de a le schimba cu Kleber Viaxer 145/70 r13). Doua au 2mm peste marcajul de uzura, celelalte doua au 1mm peste marcaj.Daca te intereseaza, da-mi un PM si discutam (poze, pretul ar fi cat unul nou Kleber, ca sa-l pun de rezerva, plus transportul).

Share this post


Link to post

micutu, nu am ce face cu doar 3 bucati, si pe deasupra vreau cat de cat bune (din moment ce am specificat ca nici ofertele pentru gume noi nu sunt excluse)

cristics, ramane valabil ce-am scris mai sus si de preferat din bucuresti ca sa nu "recuperez" prin transport diferenta de bani.

Share this post


Link to post

Daca te intereseaza am pt tine un set Uniroyal Rallye 680 dimensiuni 155/65 R13. Ca rulaj, au aproximativ 8000 de km in extraurban, deci sunt aproape noi. Eu as vrea sa trec pe 175 si de asta ma intereseaza sa le dau. As vrea pe ele 450 ron, mai jos nu renteaza pt mine sa le dau.

 

 

Share this post


Link to post

Daca te intereseaza am pt tine un set Uniroyal Rallye 680 dimensiuni 155/65 R13. Ca rulaj, au aproximativ 8000 de km in extraurban, deci sunt aproape noi. Eu as vrea sa trec pe 175 si de asta ma intereseaza sa le dau. As vrea pe ele 450 ron, mai jos nu renteaza pt mine sa le dau.

 

 

 

intre 400 si 500 lei ne aflam in zona gumelor noi la 0 km din magazin. am nevoie de ceva mai ieftin

si pe deasupra nu esti din bucuresti, as depasi lejer 500 ron.

mai astept oferte

Share this post


Link to post

Ti le pot aduce si in bucuresti. Oferta ramane valabila.

Share this post


Link to post

AmunDei, ceva reduceri de criza?

sau alte oferte... pot fi si 145/60 R13 gumele (desi e dimensiune si mai rara)

Share this post


Link to post

tu ai cautat putin pe net?

ca eu am cautat pentru un prieten aceasta dimensiune si gasisem undeva pe la 90 lei/buc noi...(ex Matador-96 lei, Tigar sau Kormoran la 97 lei) altele nu mai stiu...daca mai ai nevoie, vorbesc cu acel prieten daca si-a salvat ce i-am trimis eu pe mess...

 

 

Share this post


Link to post

tu ai cautat putin pe net?

ca eu am cautat pentru un prieten aceasta dimensiune si gasisem undeva pe la 90 lei/buc noi...(ex Matador-96 lei, Tigar sau Kormoran la 97 lei) altele nu mai stiu...daca mai ai nevoie, vorbesc cu acel prieten daca si-a salvat ce i-am trimis eu pe mess...

 

 

 

nu prea as lua noi ca vor ajunge pe o masina care se va vinde mai devreme sau mai tarziu, voi face un upgrade (poate la vara)

am mai gasit pe la 50 lei bucata sh, dar nu erau din bucuresti si daca adaug si curieru, ajung de unde am plecat.

 

deci prioritate au ofertele de gume sh care pot fi ridicate din bucuresti.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...