Jump to content
Sign in to follow this  
strumfuadi

Noul Audi A4..

Recommended Posts

E unu pe aici prin fatza blocului, culoare azur, superb, daca vrei sa-l vezi pe viu iti dau adresa.

Share this post


Link to post

1. Grupul Vw-Audi vad ca are tendinta de a mari de la o generatie la alta dimensiunile masinilor

2. Masina e marcata de un stil prea ,,americanesc'' pentru gustul meu, mai mult imi placea generatia precedenta.

 

PS: Nu dati cu pietre, e parerea mea strict personala :rolleyes:

Share this post


Link to post

Eu sunt fan audi si imi place la nebunie, dar gusturile nu se discuta.

Intradevar, urmaresc niste discutii pe vwforum, dau ca exemplu Golf si Polo. AM inteles ca Polo este numit in germania noul Golf(?) si ca intradevar dimesiunile masinilor au crescut in timp datorita pretentiilor clientilor de la versiunile noi.

Share this post


Link to post

a dracului!

dupa ce am vazut shi pozele live nu'mi mai place..

mai mishto era generatzia anterioara.. asta deja e prea rotunjita.. :(

mda.. deci o anterioara! :D

 

ashtept tragerea loto.. :dizzy:

Share this post


Link to post

Din fata, asta, are un look agresiv :"> :X

Share this post


Link to post

fara nici un misto...mergand azi cu cielo al meu la augsburg ca a avut grija un nene sami faca belea...in fine..ajuns acolo ce vad..?? :) ..ceva ce nam vazut pana acum...

 

 

un super audi A4 cu doua usi arata supeeeeeeeeeeeRRRRRRrr genti de 20" :dizzy: numere de germania...nam mai vazut la noi asa ceva pana acum era super belea...dar saracu avea usa spate dreapta pur si simplu taiata de un nene cu un papuc...evident avea casco...pe langa cele spuse sa numai zic ca avea caroseria din aluminiu... :shock: ...ma lasat cu gura cascata cand am vazut masinuta aia asa superba...in locul lui ala de ce aveam masina aia il omoram pala care ma accidentase

:lavolan:

 

 

fiind untuziasmat de ce mia putut vedea ochiii si de ce am patit eu maai gresesc usa spate era vorba de masinuta mea el avea usa dreapta taiata facuta varza...

Edited by valy

Share this post


Link to post

arata bine noul audi a4, insa doar pe anumite culori, din cate am observat eu pana acum, pe rosu, pe negru.. Ce e mai important e ca, in momentul actual, audi e liderul la calitatea fabricatiei in clasa medie de lux. punct.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...