Jump to content
Sign in to follow this  
Guest donraulo

Cd-rw Accept Donatie

Recommended Posts

Guest donraulo

[-O< imi doneaza si mie cineva un CD-RW functional? :osanale:

Share this post


Link to post

Care mai face caterinca pe moshia mea l-am ars :D ...

 

Ramineti la subiect, va rog! :) >-

Share this post


Link to post
[-O

 

NU. fara caterinca.

Share this post


Link to post
[-O

Poate un blank!

Share this post


Link to post

Iuzareeeeee

NFS-ul face caterincaaaaaa!!!

Pot sa fac si eu un pic? > :)

Share this post


Link to post

asa, de o ciorba merge... baga, clazule! :D

 

edit: eu am un CD-RW de dat dar nu e functional, e pur operational :D

Share this post


Link to post
Guest donraulo

stitzi ce ma minunez eu? este pe aici pe undeva un subiect care suna ceva de genul... cat si cum si in ce fel atzi fost ajutatzi de un membru al acestui forum (asta in mare)....iar in momentul in care un membru (adica eu), pun si eu o intrebare (cea din titlu), incepetzi cu caterinca? oare de ce? :scarpin:

PS>cere si tzi se va da ! :tongue:

Share this post


Link to post

Eu nu am fost de acord cu mentalitatea de a face ceva fara sa primesti nimic in schimb. In afara de faptul ca nu-mi esti chiar simpatic. Dar fac afaceri cu tine...

Deci, ce-mi dai pe CD-RW? (accept si troc)

Share this post


Link to post

Am eu un Philips, 2/2/6. Sa-l intreb pe fostul proprietar daca-i mai trebuie.

Share this post


Link to post

Asteapta atunci!!! =))

 

In cazul asta as vrea si eu o pereche proiectoare si un bord cu turometru (ofer la schimb unul fara turometru!) - pt Cielo bineinteles!

Share this post


Link to post
Guest donraulo
Eu nu am fost de acord cu mentalitatea de a face ceva fara sa primesti nimic in schimb. In afara de faptul ca nu-mi esti chiar simpatic. Dar fac afaceri cu tine...

Deci, ce-mi dai pe CD-RW? (accept si troc)

 

 

itzi multumesc frumos pentru "destainuire" ... iar treaba cu mentalitatea de care spuneai ... asta este... unii oameni pot sa ajute fara sa solicite nimic in schimb..

iar daca este vorba sa ne referim la mentalitate, EU NU FAC AFACERI cu cei carora nu le sunt simpatic...

ORICUM< MULTUMESC FRUMOS pentru oferta

Share this post


Link to post

donraulo... cersheala nu e business!!!

business a atunci cand dai ceva pt altceva...

pacat ca a sters iuzar posturile in care cand ti s-a oferit ceva pe bani nu ai spus: nu am acum, lasa-ma 1-2 sapt cu banii, nu am cu ce sa platesc chiria etc CI ai inceput sa comentezi ca e mult, ca cu banii aia poti sa-ti iei 2 din regie...

 

auzi mey domraulo, nu vrei sa ti-l si aduca acasa, sa-l instaleze si sa-ti dea garantie pe el? eventual si un spindle cu 100 de buc, nu?

Share this post


Link to post
Guest donraulo

ALX... daca ai fi citit cu atentie ... nu ai mai fi facut precizarea cum ca cersetoria nu este un bussines... vezi sa nu scotzi din context, fiindca eu cand am afirmat asa ceva, citasem pe cineva

 

referitor la oferta, multumesc frumos, dar trebuie sa mentionez faptul ca subiectul este ACCEPT DONATIE, deci daca ai fi citit titlui ai fi inteles ca nu vreau sa cumpar si nu vreau nici o inlesnire la plata... ESTE FOARTE SIMPLU>>> eu am intrebat daca cineva poate sa faca o donatie >>>>>DA SAU NU... ce atata mare caz...

 

OK>>>> DIN PARTEA MEA< MODERATORII pot sterge acest topic, cu multumirile de rigoare pt munca pe care o vor depune dand DELETE

Share this post


Link to post

Alooooo, io vorbesc in gol???

Share this post


Link to post
...iar in momentul in care un membru (adica eu), ...

pai tu nu esti "un membru"... tu esti The Great DonRaulo...

 

Acu pe bune... cine crezi ca o sa sara sa-ti dea tie un cdrw moka... (nu de altceva, dar nu te cunoaste). Daca tot e sa-l dea, o sa-l dea lu tac'su, de ex. Tu n-ai face la fel?

Share this post


Link to post

omu' face experimente pe noi...

da' ne-am prins, sic!

Share this post


Link to post
Guest donraulo
Alooooo, io vorbesc in gol???

 

:osanale: saru'mana. :osanale: ... am vazut ... numai ca ma "ofticasem" putin cand au sarit "sacalii" pe mine

 

pai tu nu esti "un membru"... tu esti The Great DonRaulo...

 

Acu pe bune... cine crezi ca o sa sara sa-ti dea tie un cdrw moka...  (nu de altceva, dar nu te cunoaste). Daca tot e sa-l dea, o sa-l dea lu tac'su, de ex. Tu n-ai face la fel?

 

 

multumesc frumos, n-am ce zice... insa te intreb si eu un lucru>.... cu ce am gresit punand aceasta intrebare? nu am spus, nu am avut pretentia, nu am PRETINS >DA SI MIE> eu am intrebat frumos, civilizat daca este sau nu este dispus cineva sa doneze... ce atata taraboi?

Share this post


Link to post

Nu stiu ce parere au coforumistii dar eu nu agreez cerseala oricat de frumos sau urat este pusa in cuvinte... daca cereai o paine nu avea nimeni nimic cu tine.

urmeaza sa apara sute de anunturi: CARE-MI FACE SI MIE PLINUL? DAR REVIZIA?

 

Hai indurati-va si da-ti-mi si mie bani sa-mi iau un mp3-player clarion...

Share this post


Link to post

Corect, donraulo!

Sa-ti fie rusine nefeseule ca ai scris asa ceva!

Bag de seama ca te oftici ca ai prea mult bun-simt ca sa cersesti si tu! :rolleyes:

 

edit: @donraulo: ai doua posturi consecutive; te rog citeste regulamentul

 

iuzar: l-am rezolvat eu cu consecutivele, sa-l oftic :D

Edited by iuzar

Share this post


Link to post
... ce atata taraboi?

Ce-mi place e ca tii la glume, ceva de speriat!

Share this post


Link to post
EU NU FAC AFACERI cu cei carora nu le sunt simpatic...

=)) Asta e tare... daca ar fi zis si SOVintu asa sau iacobov, unde am fi ajuns?... =))

Share this post


Link to post

se vede ca e timpul cand lumea asteapta sa plece de la servici, cam iritati...

nu am , ca de obicei nu schimb pana se strica sau da rateuri, si in general atunci cand se intampla... b-(

nu vrei motorasele de la unul? cd-rw) =)) =))

Edited by aztec

Share this post


Link to post

Animatorul a plecat asa ca topicul se inchide... :D

Share this post


Link to post

Ptiuuu... si tocmai ii facusem rost de un cdrw. #-o

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...