Jump to content
Sign in to follow this  
florex1

Piese Matiz Sh

Recommended Posts

ok...am un matiz...sau ma rog o epava..a fost lovit din laterala de un dobitoc...rezultatul?decesul masinii nu si a stapanului...masina are insa o gramada de piese ce pot fi salvate si toate sunt de vanzare printre care portiera dreapta spata,aripa fata stanga,capota,haionul,bordul,motorul cutia de viteze si planetarele stopurile farurile,bara spate fete de usi,etc. in principiu puteti intreba si va voi raspunde.masina avea numai 90.000 de km...tinerica zic eu.culoare gri.atasez si poze... pentru detalii lasati un mesaj pe forum sau o sa incerc sa las maine si un numar de telefon

post-23879-1249077008_thumb.jpg

post-23879-1249077176_thumb.jpg

post-23879-1249077233_thumb.jpg

Edited by florex1
  • Like 1

Share this post


Link to post

mai specific odata ca piesele sunt sh,provin de la un matiz cu 92000 km preturi nu am nici cea mai vaga idee toate sunt negociabile in functie de ce vreti. sa spunem portiera spate dreapta care e intreaga 75 de lei; haionul sa spunem 100 de lei cu tot cu luneta si ce mai e pe acolo; stopuri(in poza unul e crapat dar am altul intreg care nu am mai avut timp sa il montez) 75 de lei amandoua; farurile tot 75 de lei amadoua... bara spate 50 de lei...fetele de la portiere 40 de lei toate 4; cadranele de la bord sau ma rog toata cutia aia cu ceasuri: 50 de lei alte plastice de prin bord gen cel negru care vine in jurul cadranelor si al consolei centrale 15 lei;usa la torpedou 20 de lei...pentru motor cutie de viteze si planetare nu stiu sincer sa spun un pret dar dati-va cu parerea. nu au garantie si cam atat...

Share this post


Link to post

Daca bara spate costa cu tot cu transport, prin posta, 60-70 lei o vreau eu. Problema e ca trebuie ambalata bine sa nu se deformeze. Ti-am trimis adresa pe PM.

Share this post


Link to post

Capota cum arata? Si cat costa? Mersi.

Share this post


Link to post

capota e ok insa trebuie prinsa in balamaua ta veche...trebuie spalata...eventual poate o dau chiar eu cu ceara si pun si o poza sa o vezi...120 de lei e bine?numai ca nu stiu cum facem cu transportul

Share this post


Link to post

Imi incerc norocul...instalatie de aer conditionat avea?

Da-mi un numar de telefon sau o adresa de messenger! Ma intereseaza unele piese!

Edited by Robert_MNW

Share this post


Link to post

salut, pompa de benzina si cutia de viteze ma intereseaza...astept preturi...mersi

Share this post


Link to post
capota e ok insa trebuie prinsa in balamaua ta veche...trebuie spalata...eventual poate o dau chiar eu cu ceara si pun si o poza sa o vezi...120 de lei e bine?numai ca nu stiu cum facem cu transportul

Mai pastreaz-o un pic si mai discutam si la pret. Caut o varianta pentru transport. Mersi anticipat.

Share this post


Link to post

2 jante bune?

Share this post


Link to post

Carligul de remorcare (cel care se insurubeaza in bara), il mai ai?

 

Un pret la bord, daca e ok (fara zgarieturi sau decolorari de la silicon sau acetona).

Eventual masca neagra de la cadrane.

Edited by laurentziu83

Share this post


Link to post

Vreau si eu plasticul ala din interior care acopera gaura aia mare din hayon si daca se poate si prinderile alea de plastic. Zi-mi un pret. Vreau si scrisul ala cu daewoo de pe hayon.

Edited by ledezeu_florin

Share this post


Link to post

Vasul pentru lichid de parbriz cu tot cu pompa il mai ai ? Sau doar pompa daca sunt separate ... In caz ca mai este zi-mi un pret.

Share this post


Link to post

fetele la usi?M-ar interesa macar 2 sau cate ai, dar perechi...in principal pentru usile din fata.

Mersi

Share this post


Link to post

pastrez capota nu e nici o problema

 

cutia de viteze nu prea as da-o separat de motor insa o sa vad si o sa iti spun maine eventual daca o dau si iti zic un pret pentru cutie si pompa

Share this post


Link to post

Salut, ti-am trimis un pm astept un semn

Share this post


Link to post

anuntul ramane valabil.va contactez peste cateva zile,momentan sunt plecat din tara. atasez niste poze pentru augustinionut

post-23879-1250362142_thumb.jpg

post-23879-1250362165_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Salut,

 

Ma intereseaza volanul. La ce pret e?

 

Multumesc!

Share this post


Link to post

ce an de fabricatie avea decedatul?

ma intereseaza 2005, euro 3, chel :)

Share this post


Link to post

masca de bord (consola) + grilele de aer le ai?

Share this post


Link to post

Aripa fata daca e ok un pret?mersi

Share this post


Link to post

Arbore intermediar coloana directie ai? La ce pret?

Share this post


Link to post

Salut,

 

Imi poti da un numar de telefon? Si eu sunt din Bacau. Unde pot vedea masina?

 

merci

 

catalin

 

ok...am un matiz...sau ma rog o epava..a fost lovit din laterala de un dobitoc...rezultatul?decesul masinii nu si a stapanului...masina are insa o gramada de piese ce pot fi salvate si toate sunt de vanzare printre care portiera dreapta spata,aripa fata stanga,capota,haionul,bordul,motorul cutia de viteze si planetarele stopurile farurile,bara spate fete de usi,etc. in principiu puteti intreba si va voi raspunde.masina avea numai 90.000 de km...tinerica zic eu.culoare gri.atasez si poze... pentru detalii lasati un mesaj pe forum sau o sa incerc sa las maine si un numar de telefon

Share this post


Link to post

Buna ziua,Aveti urmatoarele piese Matiz?

-macara+motor +butoane pentru geamuri electrice fata stanga-dreapta-rama(adaptor) radio casetofon-finitie plastic haion+suruburi (acopera locasul cu yala de la portbagaj)-buton ceata Multumesc

Share this post


Link to post

Buna ziua, ma intereseaza contact+cheie/chei+incuietori usi si haion daca mai sunt, daca nu doar contactul cu cheie-chei, bineinteles si pretul cu tot cu transport.

Multumesc, astept raspuns.

Sarbatori frumoase!

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...