Jump to content
Sign in to follow this  
Doru

Montare casetofon Matiz E

Recommended Posts

cum scot si eu casetofonul original de pe matiz ca sa il inlocuiesc? ca nu iese nici mort

Share this post


Link to post

Bre, am zis sa CITESTI topicurile, si nu sa repeti intrebarile ca o placa de patefon stricata. Informatia exista, dar nu-ti da nimeni mura-n gura sa caute pentru tine. Ai un avertisment.

Share this post


Link to post

sorry. da sa stii ca nu am gasit nicaieri cum sa scot casetofonul :(

Share this post


Link to post

Multumesc tuturor!

Informatiile despre montarea unui radiocass auto pe un Matiz E mi-au fost de un real folos!

Share this post


Link to post

Salut! Cum pot sa montez si eu o antena radio la matiz ca cea veche s-a rupt ?Si pe unde gasesc ca am vazut in carrefour da nu cred ca merge ? mrs.

Share this post


Link to post

Am o antena electronica ,luata din targ,care nu ma satisface.E a doua,si am observat ca de cand a venit caldura nu mai functioneaza numai can e racoare.Cand da soarele pe masina nu mai merge bine.Stie careva vreo antena electronica buna,ca de gaurit masina nu-mi arde.

Share this post


Link to post

Am cumparat un sony cdx -25 nou nout pentru matizul meu.Acum am probleme la montarea lui.am conectat mufele si se ptorivesc dar tot nu merge.Probabil nu e corect ceva...Mai are 'ca o mufa' care ar intra undeva ,pe ea scrie 'AMP REM 0.3 A'.Care ma poate ajuta ?cum sa procedez ca s-al fac sa mearga.Care ma ajuta sa-mi dea add la manu_messi14.Am impresia ca trebuie sa intre undeva si mufa asta,pe care scrie 'AMP REM 0.3 A'.Va rog din suflet care ma poate ajuta?

Edited by manush

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...