Jump to content
Sign in to follow this  
sorinnn2006

Caut In Iasi

Recommended Posts

Are cineva idee unde gasesc in iasi o rama de casetofon pt matiz su o mufa adaptoare sa leg mufa iso la mufa audio a masinii.Stii ca o sa ziceti da de ce nu o legi fir cu fir dar e mai bine asa.Am incercat sa le iau de pe net dar dureaza o luna si ceva pana ajung asa ca :o .Sau poate are cineva prin garaj asa ceva sau de pe un matiz avarit.Atasez si 2 poze cu piesele respective.Numai bine.

                             Valabil doar prntru iasi,.

post-16648-1222072237_thumb.jpg

post-16648-1222072294_thumb.jpg

Share this post


Link to post

Salut. Pentru mufa poti incerca in Pacurari. La intrarea in spalatoria auto Sim Car Wash este un magazin in care se vand si scutere parca. Eu la baiatul de acolo mi-am instalat radio-cd pe tico iar mufele necesare tot de acolo le-am cumparat.

Bafta

Share this post


Link to post

La Vitacom, langa Teatrul National incearca, si la Magazinul de piese Daewoo de la intrarea in Pacurari, imediat dupa benzinaria Mol, la parter. (E la prima trecere de pietoni de dupa Scoala Petru Poni cum cobori din fundatie)

Share this post


Link to post

Vezi ca Autodaewoo este chiar langa benzinaria MOL Pacurari.

Share this post


Link to post

Mufa cauta la Dioda, General systems chiar si in Bazar! Personal am vazut la un magazin in Piatra Neamt, culmea tot Dioda (exact ISO - Daewoo). Mai incearca la mag. Alfa si Omega, pe str. Florilor, in zona Billa (vis-a-vis de pensiunea Moldotur).

Share this post


Link to post

oameni buni vad ca sunteti din iasi :) unde gasesc si eu un scaun fata stanga pentru un ticozaur?

Share this post


Link to post

De ce nu-l repari?

Share this post


Link to post

Se poate repara.Am rupt si eu unul la o firma la care am lucrat si am apelat la colegi si au rezolvat problema. Poate nu e acelasi :) ) .

Share this post


Link to post
oameni buni vad ca sunteti din iasi :) unde gasesc si eu un scaun fata stanga pentru un ticozaur?

Cauta la RXM la dezmembrari. E prin zona barierei de la comta pe sensul dinspre dacia pe o straduta pe acolo.

Share this post


Link to post
oameni buni vad ca sunteti din iasi :) unde gasesc si eu un scaun fata stanga pentru un ticozaur?

incearca la R.X.M TRADING se afla la piata Dacia este un service de dezmembrari dar au si peise noi...nu strica o intrebare...uite si un nr. de tel 0729922222

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...