Jump to content
Sign in to follow this  
Cumnatu

Versus Pana In 8000 Euro ( La Nemti )

Recommended Posts

@Robert multi de 3, yote ce zice lumea, cica e multe si nu e pe la 10k E, ce zici de treaba asta ? Sau iti dai iar cu parerea .

 

@DJ DARK masina este scumpa de intretinut fiind una suedeza, service specializat nu exista. DAR masina este foarte rezistenta. Eu cunosc 2 persoane care au si sunt foarte incantate de achizitie .

 

Saab 9-5 este chiar mai ieftin dar are motoare mai mari .

Share this post


Link to post
@Robert multi de 3, yote ce zice lumea, cica e multe si nu e pe la 10k E, ce zici de treaba asta ? Sau iti dai iar cu parerea .

 

Bogdane este multe si nu pe la la 10.000 euroi ,da omu' nu cred ca vrea cine stie ce epava prin parcare.

 

Am spus peste 10.000 de euroi deoarece un vecin a vandut un Saab 9-3 din 2004 cu 15.600 euro ,asta acum aproape un an .De vandut a vandut-o din cauza intretinerii prea scumpe ,si s-a retras la o Sonata. Reviziile se ducea si i le facea undeva pe langa Budapesta.

Share this post


Link to post

Macar ai citit ce am scris mai sus? Deci, 2 persoane au dat 8k E pe 9-3 2.0t @2003, cu tot cu taxa si drum pretul a ajuns sub 10k E, mult sub 10k E vreo 9000E . Masinile nu sunt nici pe departe epave. Ce zici tu de 9-3 la 15k E este de ras, la pretul asta imi iau direct din romania din 2006 . Iti recomand sa verifici autovit.ro .

Edited by BogdanG

Share this post


Link to post

In 10k euro (cum bine a zis Bogdan) nu numai ca oferta e mare pt. 9-3'uri (9-3, dupa 2004, pana in 10k ), dar si 9-5'uri sunt destule ( 9-5, dupa 2004, pana in 10k euro ).

 

N-or fi toate in stare excelenta, dar sunt departe de a fi "epave".

Referitor la cei 15k euro, uite aici ce gasesti (criterii extrem de "sumare": dupa 2005, pret intre 10 si 15k euro):

Saab 9-3

Saab 9-5

Edited by EM!L

Share this post


Link to post

Singura problema este sa aiba omu bani de benzina, ca orice "suedeza" care se respecta consuma mult, foarte mult :D

Share this post


Link to post

Pai nah...are motor de avion... :) )

Dar noi cat ne mai dam cu parerea...Cumnatu nu cumva e deja plecat la cumparaturi? :D

Share this post


Link to post

M-am si intors, am plecat luni, am revenit miercuri.

Bag picioru in el de aeroplan, nu mai zbor cu fieru, sunt fricos !

Am luat o Evanda care s-a comportat PERFECT. Pur si simplu NU am cuvinte sa o descriu cat de comoda e.

Dupa seria 7 e cea mai comoda masina in care am stat vre-odata.

NU e pt mine, e pt . Balky.

O sa v-o descrie el pe un topic separat.

In pagina precedenta e un link cu o Evanda dar s-a cautat expres automata...

Saabul era iesit din discutie din ratiune de preturi de intretinere si mai ales de gusturi personale ( ale lui Balky )

De aici , il las pe Balky sa continue.

 

 

Offtopic : am fost placut impresionat de "cateva" drumuri ce au aparut pe la noi, prin zona Craiova. Asta dpdv terasament, din pacate tot doar de 1 banda.

Edited by Cumnatu

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...