Jump to content
Sign in to follow this  
ciprianeagu

Lacetti Wtcc Vs Kia Pro_ceed

Recommended Posts

...comanada data ieri, plata azi, maine conduc un...un...un PRO_CEE'D !!! :-) am vazut ca sunt pareri impartite, dar cand eu sun vinerea trecuta la Chevy Pitesti si-i zic omului ca am banii cash si ca ma sune inapoi sa-mi dea un termen de livrare si pretul final si el ma suna...aaa!!! inca nu m-a sunt nici pana acum !!!!!

pt andrei- daca tu consideri mersul la 3000 ture - subturat...no comment...si da garantia este 5 ani bara-bara, pan' la 7 este doar pt motor si cv...

Oricum, daca ma sunau de la Chevy, poate mai statem pe ganduri, dar asa...plus 5 stele, plus multe altele...si e la MODA!

chiar daca e in 3 usi, se intra fff usor in spate...am reglat scaunul pt mine (1,86) si am intrat si in spate si am stat si acolo lejer... ;-)

 

mai vb dupa ce dau o tura cu ea ;-)

Sal!

Share this post


Link to post

Bag-o la Masina Mea sa vedem si noi!

Share this post


Link to post

Hai maine cu ea la intalnire. :D

Share this post


Link to post
Hai maine cu ea la intalnire. :D

 

pai suna-ma, ca ai nr mele...sa vedem pe unde sunt, ca s-ar putea sa dau o fuga si pana-n Bucuresti...faza e ca trebuie sa ma duc pana la Targoviste sa o ridic, ca aici nu aveau pe stoc si trebuia sa astept vreo 2 luni pana-mi sosea comanda...

Share this post


Link to post

Dupa o zi de condus Targoviste - Bucuresti - Pitesti si vreo 270 Km adunati ma declar super-multumit de alegerea facuta !!!

Ca minusuri ar fi faptul ca am luat-o direct din parcarea Kauflad unde era expusa si a trebuit sa merg eu sa o spal...mici amanunte tinand cont ca pe KiaClub sunt discutii aprinse ca se asteapta aprox 2 luni comanda, iar eu am luat-o in 5 zile :-)

Un alt minus ar fi faptul ca este destul de zgomotos trenul de rulare la denivelari, dar tot asa, insignifiant cu stabilitatea in curbe si faptul ca se lipeste de sosea la 180 :-)

Promit maine sa fac si niste poze si sa imi deschid topic la Masina Mea, deoarece am si multe plusuri de declarat :-)

Noapte buna copii...

Share this post


Link to post

Felicitari Ciprian. Sa te bucuri de ea si sa nu ai incidente. Asteptam poze :D .

Share this post


Link to post
Un alt minus ar fi faptul ca este destul de zgomotos trenul de rulare la denivelari, dar tot asa, insignifiant cu stabilitatea in curbe si faptul ca se lipeste de sosea la 180 :-)

 

Mai iart-o si tu :P , n-are nici 300km :)

Share this post


Link to post

eeee, nu am omorat-o rau!!! i-am dat doar 1 data 180 pe autostrada pt un interval f scurt...in rest am avut o medie de 120-125...abia astept sa treaca de micul rodaj (in cartea ei scrie ca aprox 1000 km doar) sa vad cat poate lua max!...daca acum am ajuns la 180...oricum, nu-s genul sa merg ca nebunul, pe autostrada cam cu 130-140 media...

mi-a scazut deja consumul mediu la 9,8!!!

 

Am deschis topic la Masina Mea !!! va astept sa va dati cu parerea...

post-7165-1212343274_thumb.jpg

post-7165-1212343284_thumb.jpg

post-7165-1212343293_thumb.jpg

Edited by ciprianeagu

Share this post


Link to post
Un alt minus ar fi faptul ca este destul de zgomotos trenul de rulare la denivelari

 

Doua intrebari:

1. Presiunea din anvelope?

2. Ce marca de anvelope?

Share this post


Link to post

E din seria "asa face toate" :)

Suspensia e setat destul de dur si la gropi mai mari sau drumuri proaste mai apar zgomote ;)

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 

×
×
  • Create New...